Uk.AmazingHope.net (На головній сторінці) Uk.AmazingHope.net

Нам потрібно відродження та реформування в нашому житті, а не просто слова!

Знак раз, друге пришестя Ісуса Христа

528_oziveni_a_reformace.jpg

Нам потрібно відродження та реформування в нашому житті, а не просто слова!

Доданий: 04.01.2012
Переглядів: 155374x
Теми: Знак раз, друге пришестя Ісуса Христа
PrintTisk

Віруючі люди гаряче молилися за вилив Святого Духа, який обіцяє робота була завершена, і Ісус Христос може прийти до кінця історії зла. Ми всі хочемо П'ятидесятниці незабаром повторилася, але запитати, що. Коли Святий Дух посланий, я буду в змозі виконати? Я живу, тому я звернувся до Бога? Я був готовий позбутися від гріха, егоїзму, гордості і пристрасті у вашому житті?

Я бачив, що ніхто не може мати участь в "освіження" до виграв кожну слабкість, гордість, егоїзм, любов до світу, і над кожним помилковим словом, і ділом. Таким чином, ми все більше і більше ближче до Господа і серйозно прагнути до підготовки, необхідної для успіху в нашій боротьбі робити правомочним день Господній. Давайте пам'ятати, що Бог святий, і що ніхто, крім святих істот ніколи не може перебувати в Його присутності. (EW 71)

Я бачив, що багато зневагу такого необхідного часу на підготовку і подивився на "освіжаючий" і "Пізній дощ", як до чогось, що буде робити правомочним, які могли б проводити свої власні, в день Господа і жив до його особи. О, скільки я бачив у важкі часи без даху над головою! Забутих необхідну підготовку і, отже, не міг прийняти освіжаючий, що всі повинні жити робити правомочним є особою святого Бога. (Маранафа 2.2)

Я також бачив, що багато хто не розуміють, що вони повинні бути у важкі часи вони можуть жити без Бога в особі верховного жерця в святилище. Ті, хто будуть отримувати друк Бога Живого і повинні бути захищені під час скорботи, дзеркало образ Ісуса в повній мірі.

Там повинно бути відродження та реформування під керівництвом Святого Духа. Відродження і реформування два різних поняття. Відновлення означає відновлення духовного життя, відновлення здатності розуму і серця, воскресіння з духовної смерті. Реформація означає, що реорганізація, зміна мислення в концепції звичаю і практики. Реформація не принесе добрих плодів правосуддя, якщо не супроводжується відродженням духу. Відродження і реформування має намір робити свою роботу та її ефективність повинна привести до їх синтезу. (1SM 128)

Деян 3.19 - Покайтеся ж та наверніться, щоб ваші гріхи були знищені, коли часи відпочинку прийшли набирає від імені Господа;

Одкровення 3,19-21 - Я роблю все, що я люблю я викрив і виховувати. Пожежа тому і покайся. Ось Я стою під дверима та стукаю.

Одкровення 3.3 - Пам'ятайте, що ви чули і прийняли, дотримуйтеся його і покаятися. Якщо ви прокинулися, я прийду, як злодій! Також не будуть знати, що година я прийду до вас.

1 Петро 2.9 - "Але ви рід вибраний, царське священство, народ святий, люд власності Божої (спеціальні люди-KJB), ви можете оголосити славу Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого. "

Введемо себе як хороший автомобіль. Зовні блискуча, чиста, красива дивиться і чекає, поки водій не прибув. Водій приходить шукати машину, яка красива, блискучою і чистою. Обхід, щоб краще розглянути його, а потім хоче взяти всередину. Водій відкриває двері, але двері викотили велику купу сміття, мотлоху і сміття. Водій zesmutní дуже розчарований і закриває двері і йдіть в інше місце. Це саме те, що може трапитися з нами! Я молюся за вилив Святого Духа, але, коли мова йде, вона знаходить нас очистити всередині? Або випадає з нашої зустрічі жодна релігія гріхи накопичуються звички, слабкості, які ми не могли відмовитися від егоїзму і шкідливих звичок у їжі, розвагах і одязі?

Уявіть собі, знову гарний спортивний автомобіль, це екзотичний вид автомобіля, який коштує тисячі й тисячі доларів. Водій починає автомобіль, двигун негайно починає плавно. Водій одного з швидкості, повільно додати газ і висуває. В даний час йде швидко. Повертає діяти з любов'ю і, починаючи з м'якою тканиною, витираючи красивою вовни. Тепер підніміть бак бензину преміум-класу і обережно виливають у бак.

Що це варіант?

Водій приходить в гарний автомобіль і кинути його в дешевий бензин. Потім розлити по пляшках безалкогольних напоїв, що містять кофеїн напоїв і чаю і великий горщик з кавою. Рам в бак багато цукерок, гамбургерів з фаст-фуди, чіпси, хліб, прикрашений курки та індички (повний антибіотиків і токсинів) і хот-доги. Потім починається дощ в десять фунтів мішок цукру. Тепер водій пляшку паливних присадок, які виглядають як вітаміни, і покласти їх в резервуар. Потім обходить машину і гори. Намагаючись почати свій автомобіль і починає смикатися, кашляти і вивергати дим. Нарешті, двигун пожеж, залишаючи від автомобіля, стрільба і куріння.

"Творець цього автомобіля, як побудована відмінно функціонують машини. Водій вирішив поставити в бак, а не краще паливо гіршого." Автомобіль прямує в ремонтну майстерню для роботи над його механік. Але, як ремонт автомеханік, водій знову, щоб дати йому більш погані речі.

Ми не робимо наш організм абсолютно те ж саме? Наш Господь створив чудове тіло і ідеальний спосіб. Сам постійно оновлюється сама чистити, з себе лікує, але якій формі? З того, що дати собі тіло. Наприклад, якщо ми їмо смажену їжу також багато солодощів, кофеїну, формують кожну клітину погане харчування. Тоді як щодо роботи? І нехай Дух Святий перебувати в нас і впливає на нас правильно, коли тіло наповнюється токсинами від поганого травлення і токсинів?

1 Кор 10,31 - Ну - як ви їсте або п'єте, що ви робите, все робіть на славу Божу.

1 Кор 6.19 - Чи знаєте ви, що тіла ваші суть храм Святого Духа, який у тобі, Якого ви маєте від Бога? Ми не свої, ви були погашені дорого! Таким чином, їх тіла не будете шанувати Бога.

Флп 3,19 - Їх кінець знищення, бог живіт і славу їх в ганьба. Таке мислення лише про земне

Притч 23,3 - Не бажаю його делікатеси - це те, що їжа оманлива!

Сатана нічого не боюся, що й вийде народ Божий шлях і усунути всі перешкоди на шляху до Господа, щоб вилити Духа на Церкву і непритомність загартована Асамблеї. (1SM 124)

Признавайтесь гріхи перед Богом

Молитися в смиренної молитви, щоб Господь милостивий, щоб нагадати вам все не так у вашому житті, і ви можете просити пробачення. Ви побачите, що старі спогади оживають і ви розумієте, багато гріхів, які ви сповідуєте Богу. Якщо хтось постраждав, необхідно просити вибачення і людини. Може бути, ви будете виглядати дивно, але, можливо, вона рухається серцем і почати думати про владу, що ви так змінилися. Якщо ви публічно гріх, який вплинув на мислення багатьох людей є необхідність публічно вибачитися і визнати помилку. Ви ніколи не повинні забувати, що наша поведінка впливає на думку Ісуса Христа, і, таким чином, доля інших людей. Таким чином, ми відповідальні за них.

Реформації в продуктах харчування і дієти

Мені було показано, що принципи, які ми отримали в попередні дні так важливо сьогодні, що ми повинні дивитися на них точно так же як і раніше. Є деякі, хто ніколи не водив світло радою в питанні. Зараз саме час ми витягли з-під блиск світла kbelce, і нехай його ясно проникаючих променів. (CD 23)

Бог для людей в плані створення в світі. - "Бог дав нам є крупи, фрукти, горіхи, насіння і овочі, щоб підготувати їх якомога простіше, особливо здоровий і поживний.». (E.G.White - щасливе життя стр. 69-70).

1 Вживайте в їжу продукти в їх природному стані, як це можливо. Їжте багато свіжих фруктів і овочів, особливо темного кольору. Темні продукти здорового і найбільш поживний. Продукти тваринного походження можна замінити пшеничної муки і горіхів. Перестаньте є безпосередньо перед відчувати себе повністю. Взагалі рекомендується почекати принаймні 5-6 години до наступного прийому їжі, їжте регулярно раз на день і не з'їсти що-небудь між прийомами їжі. Не їжте після 18:00.

Іноді краще з'їсти тільки два рази на день. У ранньому середньовіччі люди їли двічі на день, з 11 століття, як правило, три рази в день. Звичка є між двома основними прийомами їжі (закуски) з'явилися тільки в минулому столітті і став звичайним явищем. У той же час значно розширили хвороб цивілізації. Досвід роботи в клініці показало, що скорочення кількості прийомів їжі до двох на день виявився корисним у лікуванні хвороб цивілізації. (Грецькі філософи вважають люди, які їдять більше, ніж два рази на день, що Барбара).

Погано підготовлені їжа послаблює органи, в крові якого формується. Тіла, тобто хаос, який призводить до нудоти. Людина різкий і має поганий настрій. Уникайте вживання напоїв, що містять кофеїн, слід уникати шоколад, спеції, гірчиця, оцет, з високим ступенем переробки та рафінованої їжі, як біле борошно і цукор, і продуктів тваринництва.

Використовуйте натуральні антивірусні трави і харчові продукти: чебрець, шавлія, розмарин, часник, імбир, цибуля, полуницю, і пагони. Корисні натуральні продукти також підтримують імунну систему.

2й всі процеси в нашому організмі, потрібна вода. Вода була також успішно використовується як терапевтичний засіб. Протягом дня потрібно випити два до трьох літрів чистої води.

3 Не паліть і не пийте кофеїн і алкогольні напої. Останні дослідження показали, що вже легкої до помірної вживання алкоголю призводить до зменшення мозку. Кофеїн є інша речовина, яка перешкоджає ясності мислення. Одне дослідження показало, що, хоча учасники змогли за дозу кофеїну писати швидше, але зробив п'ять-десять разів більше помилок. Кофеїн стимулює, але не сприяє здоровій і тверезій рефлексії.

4 вправа не менше 20-30 хвилин в день, переважно на свіжому повітрі і сонце. Якщо це не достатньо сонця, використовувати якісний доповнення вітаміну D.

5 спати не менше 6-8 годин щоночі. Кращий час до півночі. Найбільший позитивний ефект можна досягти, коли ви лягаєте спати близько дев'яти. Якщо ви збережете спати близько дев'яти годин і під час сну в темноті, ваш організм буде мати можливість користуватися до півночі, рівень мелатоніну зростати швидкими темпами. Вранці ви можете прокинутися рано і в стані зловити багато роботи.

6 Relax, бути щасливим і віру в Бога. Його кошти найкращі! Якщо ви стикаєтеся у житті, довіра, що Бог приведе вам, що ви не дозволите все, що ви не робите і все, здається, погано хороше застосування в кінці кінців. Оспівувати і прославляти Бога, тому що пісня може творити чудеса з людським розумом і стимулювати ваше серце.

Коли ті, хто знає свої недоліки, вони будуть мати мужність, щоб змінити свої звички, вони будуть знати, що поправка вимагає великої боротьби і завзятості. Як тільки людина створює належні умови в їжі, визнають, що споживання продуктів, які раніше були розглядатися як нешкідливі, розвиваються повільно, але вірно, в основі поганого травлення та інших захворювань. (9Т 158-160)

Реформації одягу

1.Timoteova 2.9 - для жінок, будь то зміна прикрасити одяг, з соромливістю та невинністю, ні помітних волосся і золотом, не перлами або дорогі сукні, але добрими справами, як то личить жінкам, в благочесті.

Як будь-яка людина може задовольнити в нікчемності і поверховість мода, коли все спробували любов Христову? Що болить моє серце, щоб побачити життя тих, хто стверджують, що слідують тихий і скромний Спаситель, і разом з тим прагне йти в ногу з рівнем світської одязі. Незважаючи на їх релігійності практично неможливо відрізнити їх від невіруючих. Радійте в благочестивого життя. Їх життя і гроші, присвячених ексцентричної одягом.

Реформації щодо розважальних

Ми живемо в епоху небаченого бажання для розваг. Надмірна марнотратство і розбещеність всюди переважає. Натовпи жадає розваг. Мислення слабшає і атрофується, оскільки він не звик міркувати, навчання або дисципліни. В результаті, вони дурні бажання. Бог вимагає, щоб кожна душа здобула освіту, чистий, благородний і загартованим. Вони часто жертвують цінних мети презентації моди і повсякденного використання. (КМП 357)

Кожен весело, коли ви можете молитися з вірою за благословенням, що це безпечно. Тим не менш, будь-розваг, які будуть перешкоджати приватній молитві, позбавляє вас відданості, або тримати вас від молитовного зібрання, це небезпечно. (КТ 337)

Любителі і раніше грають розважальний театр, скачки і казино. Скрізь панує веселощі і хвилювання до крайності, але годину випробувань підходить до кінця, і все, що незабаром буде вирішено назавжди. Сатана знає, що його час вже близько. Він вклав всі свої ресурси для того, щоб обдурити людей і складною, що він узяв щось і зачарованих, до дня тестів благодаті і двері закрилися назавжди. "DA 636, ХС 51 (див. також FE 335).

Тепер ви повинні показати, безперервній боротьбі зі злом. Весь небес зацікавлені в чоловіках і жінках, які він цінує Бог так, що віддав Сина Свого улюбленого Сина померти і спокутувати їх. (МГП 195)

"Кожен слабкий, насилу і сумніви людини, яка повністю віддатися Богові, вступати в безпосередні відносини з силами, які дозволять йому здобути перемогу. Це буде ближче до небес, і в кожному тесті і отримати підтримку та допомогу в надзвичайних Ангели милосердя ». (AA 298-9)

"Серйозні факт потрібно пам'ятати тільки люди зі світу, але й наших власних громад, що день Господній так прийде раптово, несподівано." FE триста тридцять шостий

"Коли пільговий період закінчиться, вона приходить раптово, несподівано - в той час, коли все в найменше очікували, але сьогодні ми можемо мати хорошу репутацію на небесах, і знаємо, що Бог прийняв нас ....". 7BC девятьсот вісімдесят дев'ятому

Для кожного члена Церкви світі як і раніше випромінюють світло так, що люди не повинні запитати: що ці люди зробили по-іншому, ніж інші може і повинен привести до припинення асиміляції в світі, а також відбуваються щоб уникнути всякого зла, не приділяється насмішник не може служити виправданням. (1SM 121)

Відродження справжнього благочестя є нашою самої нагальною необхідністю. Ця робота є нашою основною роботою. Ми щиро прагнемо до отримання Божого благословення, а не тому, що Бог не був би готовий дати нам своє благословення, а тому, що ми не готові їх прийняти. Наш небесний Отець більше готові віддати свої Святого Духа тим, хто просить у Нього, ніж якщо б земні батьки потрапите добрі дари своїм дітям давати. Але наше завдання через молитву віри, смирення, покаяння і щирого, що умови, при яких Бог обіцяв дарувати нам благословення. Відновлення можна чекати лише у відповідь на молитву. (1SM 121)


Зміни, пов'язані статті з категорії - Знак раз, друге пришестя Ісуса Христа

Звір із землі і образ звіра - Одкровення 13,11

444_selma_ze_zeme_a_obraz_selmy.jpg Одкровення 13,11-17 - І побачив я іншого звіра, що виходить за межі країни було два роги, подібні ягняти, але говорив як дракон. Він несе всю силу першої звірини перед особою і ...
Доданий: 21.06.2011
Переглядів: 198480x

Далі великий фінансовий криза неминуча

478_graf-down.jpg Весь світ стикається з дедалі більшим фінансовим проблемам. Багато людей почали розуміти, що це порочне коло величезний державний борг не призводить вихід з положення. Це тільки короткий питання часу, коли руйнується ...
Доданий: 13.09.2011
Переглядів: 144714x

Коли говорять, миру і безпеки, то приходить розгубленість - і, можливо, говорити про безпеку в даний час?

437_usa_v_proroctvi.jpg 1 Сол 5,2-6 - ". Ви чудово знаєте, що день Господній так, як злодій в ночі Як кажуть:" Це світ, а не погрожувати нам, то раптом подолати долю жінки в пологах ...
Доданий: 24.05.2011
Переглядів: 126736x

Кінець світу в грудні 2012 року, прихід антихриста, те, що про Біблію?

600_konec_sveta_2012.jpg Підійшовши багато хто очікував, дата, дата, яка переміщається в останній час всі засоби масової інформації. Ми йдемо на різні запитання щодо цієї пошти дані. Дата 21 грудня 2012 року, в якому ...
Доданий: 09.12.2012
Переглядів: 155509x

Те, що відбувається в арабських країнах - буде інший результат?

370_arabske_zeme.jpg Масові акції протесту проти уряду хітом в останні два місяці, більшу частину Близького Сходу. Демонстранти протестують проти поганих умов життя, політична корупція, високий рівень безробіття, обмеження прав людини і свободи інформації.Найбільші ...
Доданий: 25.02.2011
Переглядів: 124145x

Uk.AmazingHope.net - Нам потрібно відродження та реформування в нашому житті, а не просто слова!