Uk.AmazingHope.net (На головній сторінці) Uk.AmazingHope.net

Ми можемо визначити дату закінчення світу і пришестя Ісуса Христа?

Знак раз, друге пришестя Ісуса Христа

489_may-21-2011-doomsday-or-judgement-day.jpg

Ми можемо визначити дату закінчення світу і пришестя Ісуса Христа?

Доданий: 09.10.2011
Переглядів: 195188x
Теми: Знак раз, друге пришестя Ісуса Христа
PrintTisk
489_may-21-2011-doomsday-or-judgement-day.jpg490_may-21-2011-judgment-day.jpg491_may-21-2011-judgment-day-family-radio.jpg492_may-21-judgment-day-protest.jpg493_judgmant_day_21_may_2011.jpg

Нещодавно постійно зростає кількість людей, які розуміють, що прихід нашого Спасителя Ісуса Христа дуже близько. Люди думають, що, вивчаючи пророцтва і намагаючись розрізнити різні знаки, будь то біблійні або Біблії.

На Оливній горі Христос говорив про своє друге пришестя. Він зазначив, спеціальні знаки, які будуть передувати Його пришестя. Він заповідав своїм учням дивитися і готуватися. Він показав, що значить чекати його прибуття. Час необхідно заповнити важку роботу, не чекаючи, простоює. Але він також підкреслив, що Його пришестя буде готова до несподіваних людям, і в той день і годину Його приходу, ми не можемо визначити заздалегідь.

Матфей 25,13 - "Тому то пильнуйте, ви не знаєте ні дня, ні години".

Матфей 24,36 - день і годину ніхто не знає - ні ангели небесні, ані Син - тільки сам батько.

Матвія 24,42-44 - навіщо дивитися, тому що ви не знаєте, в момент, коли Господь ваш прийде. Розглянемо - якщо господар знав, у цей час ніч злодій прийде, то він пильнував би і не дозволить йому проникнути в його будинок. Тому й ви будьте готові, бо прийде Син Людський у несподіваний момент.

Матвія 24,33-34 - таким же чином, коли ви все це побачите, знайте, що це йде, вона вже в двері! Істинно кажу вам, що це покоління перейдуть, перш ніж все це відбувається.

Чому так багато людей все ще не бачать ці сильні слова Ісуса, і обчислити точну дату кінця світу? Ми попередником у відповідності зі знаком знати, що час прибуття підійшов. Ми можемо тільки здогадуватися, що вони досить близькі, що, як написано, це покоління не минеться. Точний час, але ніхто не буде знати! Визначення точної дати тільки призводить до помилкових надій і падати духом. Вона відволікає від реальних важливих підготовка до пришестя Ісуса Христа. А підготовка - жити кожен день з Христом і зробити справжнє покаяння. Важливо також вивчити пророчих книг в Біблії, ми не обманули. Ісус Христос сказав: "Покайтеся, бо наблизилось Царство Небесне". І Іван в пророчий книзі Одкровення говориться:

Одкровення 22,7 - "ось, я повертаюся Блажен той, хто тримає слова пророцтва цієї книги!».

Не будь таким обдуреним. Якщо ви чули, що Христос прийде на певну дату, ви повинні знати, що це знаходиться в протиріччі з Біблією - Його Слово. Сатана, який хоче наслідувати пришестя Христа і заплутати людство буде вказувати дати вашого приїзду, і люди з ентузіазмом, але введені в оману. Ви знаєте, що заважає йому ще? Він може здатися, тому що в будь-який момент часу. Секрет цього зла, але вона працює, тільки й чекають, щоб він зникне перешкоду.

Кілька прикладів виявлення даних світі:

- 21 жовтня 2011 року по Відпочинок на природі Бога миттєво убивши трьох відсотків населення, або близько 200 мільйонів чоловік. Відпочинок на природі стверджує, що Біблія приховує приховані календар, з якого розраховується точна дата кінця світу. Один невдала спроба визначити кінець світу, немає кемпінгів в цьому році і мав 21-го травня 2011 року. На знімках можна побачити, як божевільні ці дії супроводжуються.

- 21 грудня, 2012-Це майя передбачали кінець нас. Світ, як ми знаємо, що припиняє своє існування відповідно до них за три дні до Різдва. Рівно опівночі календаря пропускає вперше за останні п'ять тисяч років тому до нуля.

- Рональд Weinland американець, який стверджує, що Бог покликав її пророком, прогнозує, що світ закінчиться в наступному році в цей час 27 травня 2012

- Недалеко від села в центральній Росії Микільське стінами підземного трьох десятків членів нових релігійних сект. Вони хочуть, щоб залишитися там принаймні до наступного травня, коли очікується кінець світу. www.idnes.cz

- Так званий Христос, Майтрейя заявив, що більше 30 років, працює світі ще невизнаним, у фізичному тілі на Землі. Звістка про його прибуття служить Крем, британського художника і Esoterik. Але так званий Христос не тільки в контакті з ним, мабуть, багато людей, щоб допомогти їм, сказав, що надії, мужності і підтримку у важку хвилину, або для підтвердження і зміцнення своєї віри. Такі випадки відбуваються в усьому світі, в Чеській Республіці. В даний час в світі широко поширювати надію і відчуття очікування, що, якщо достатня кількість людей взяти, до Христа і починають відкрито говорити про свою очевидною місією. Цей важливий день, тому що передбачувана дата декларації, швидко наближається, і важливо, що він був готовий стільки людей, скільки можливо. Його завдання полягає, щоб показати людству шлях до поточної незадовільної ситуації і встановити епохи Водолія - ​​так званий золотий вік.

Ці вірші ясно застерегти від цього злого, який видає себе за Бога і визначається точний час громадськість хоче, щоб вийти і поїхати людство від Біблії і від Єдиного Істинного Бога.

Другий Солунян 2,1-7 - А тепер про пришестя Господа нашого Ісуса Христа й нашого згромадження до нього. Брати, будь ласка, не так легко взяти на ступені і тривогу, будь то пророцтва, проповіді, або листом (приблизно від нас), сказав в той день Господь прийшов. Нехай вас не зводить в будь-якому випадку. Поки цей день прийде, повинна виходити від Бога запобігти. Вони мають з'ясувати, нечестиві прокляття, і хто буде виступати проти і піднятися над усім, що, що він говорить і те, що поклоняються Богу. Заспокойся навіть в храм Божий, і видасть Бог! Хіба ви не пам'ятаєте, як я говорив вам, коли я ще з тобою? Ви знаєте, що заважає йому ще - вони повинні бути повинен був з'явитися в будь-який момент часу. Секрет цього зла, але вона працює, тільки й чекають, щоб він зникне перешкоду.

Кілька цитат Є. Г. Уайт:

Наскільки близько до другого пришестя Господа нашого Ісуса Христа, перебувають у русі сил сатанинських знизу. Сатана буде виявити не тільки як людину, але буде видавати себе за Ісуса Христа. Світ, який відкинув істини, прийміть це як Господь над панами та Цар царів. (5BC 1105,1106)

Як увінчує діяти у великій драмі обману сам сатана буде видавати себе за Христа. Церкви давно стверджують, що, дивлячись на Спасителя, яка збіглася з кульмінацією їх надій. арка обманщик тепер справа буде здаватися, що Христос прийшов. У різних частинах країни, щоб сам Сатана з'являється між людьми, як величний будучи сліпучої пишності, що нагадують опис Сина Божого, як і Іван описує в Одкровенні. Одкровення 1,13-15.

Слава, що його оточує, не можуть бути подолані все, що смертний очей не бачив ще. Авіаперевізників переможний крик: "Христос прийшов Христос прийшов!" Люди перед ним падають на своє обличчя в глибоке благоговіння, як він піднімає руки і вимовляє благословення над ними, як і Христос благословив Своїх учнів, коли він жив на землі. Голос у нього м'який і захоплюючим, але мелодійна. Добрий, жалісливий тон вчить, деякі з тих благородних небесних істин, які Спаситель промовив.

Лікує захворювання людей, а потім, за його вид характер Христа, каже, що змінилося суботи на неділю, і команди всіх святий день блаженного. Він заявляє, що ті, хто продовжуватиме наполягати на дотриманні сьомого дня, щоб хулити ім'я Його, відмовляючись коритися його ангелів, які були направлені до них з світла й істини. Це потужний, майже непереборне оману. Як самаритян які були обмануті Саймон Великого, будуть натовпу людей, від меншого до більшого, для забезпечення цих чарів так багато говорить це "є велика сила Божа». (Дії 8:10)

Народ Божий не спокуситися. Навчання цього помилкового Христа, не у відповідності зі Священного Писання. "(GC 623-625)

Учнів запитав: «Скажи нам, коли це відбувається і що буде ознака приходу Твого й кінця світу?" Господь Ісус введений знак і сказав:

Matthew 24,3.33 - ". Коли ви бачите ці речі, знають, що час близько, при дверях"

Хоча ніхто не знає день і годину пришестя Христа, Господь вчить нас, і закликає, щоб ми знали, коли призначено підходи часу. Біблія вчить, що попередження Христа не приймати всерйоз і відкидати чи ігнорувати наближається час його приїзду, для нас це було просто трагічним, трагічна, як це було для сучасників Ноя, вони не знали, де повінь відбувається.

Притча, яка порівнює віруючих і невірних слуга, каже, як той, хто говорить у серці своїм: "Мій господар не довго". Він показує, як Ісус Христос буде судити і винагороджувати тих, хто пильними і сповідувати його прибуття, і тих, хто заперечує це. "Тож пильнуйте!" сказав він. "Блажен той раб, якого пан, прийшовши знайде, що вони роблять це". (Євангеліє від Матвія 24,42.46) "Ти не повинен дивитися, якщо я прийду, як злодій, і ти не дізнаєшся, в яку годину знайду на тебе». (Об'явлення 3:3)

Апостол Павло говорить про людей, для яких прихід Господа Ісуса приходить несподівано. "День Господній так, як злодій в ночі. Коли кажуть" є безпечною кімнати, "є раптові засідки і уникнути знищення ...." Для тих, хто всерйоз попередження Христа, він додає: "Але ви, браття, не в темряві, щоб день може здивувати, як злодій Бо ви всі сини світла й сини дня не від ночі або темряві ..." (1. Солунян 5,2-5) показали, що Писання не може служити виправданням людського невігластва, що пришестя Господа Ісуса близько.

Ісус Христос з неймовірним терпінням чекає вас, і я буду готовий. І нарешті зрозуміти, що значить жити з Христом кожен день, є серце відродитися, святий закон в наших серцях. Ангели все ще тримають чотирьох вітрів поспішати, поспішати зла, яка охоплює нашу країну в ще більший жах, і результати яких у найближчі нашого Спасителя. Ісус чекає від вас! Будівництво занадто цінна річ, що залишився,!

Другий Петро 3,9 - Не зволікає Господь, щоб виконати свою обіцянку, тому що деякі інтерпретації, але пацієнт з вами, тому що він не хоче, щоб хто загинув, але щоб усі прийшли до покаяння.

Єз 33,11 - Скажи їм: Я живу, каже Господь Бог, я не хочу померти злий, але, щоб відвернутися від шляху свого і живий. Відвернися, звернеться від своїх злих шляхів! Навіщо вам вмирати, доме Ізраїлів? "

Будьте готові, бо виконання ознаки говорять, що часу залишилося мало!


Зміни, пов'язані статті з категорії - Знак раз, друге пришестя Ісуса Христа

Прокинувшись в Китаї та розповсюдження Євангелія

298_cina.jpg Азія є найбільшим театру ХХ століття. Жоден інший континент світу не означає, багато про найпотужніших рухів - політичних, соціальних, освітніх і духовних. Питання, чи є по деяких інших континентом в одному ...
Доданий: 19.12.2010
Переглядів: 125985x

Чому ескалації надприродних явищ у всьому світі?

355_ufo_china.jpg Всім світі ескалації різних паранормальних явищ, явищ і спіритизму. Існує ніяких сумнівів, що вони не фікції, але той факт, що люди не в змозі пояснити. Деякі з них мали місце і ...
Доданий: 15.02.2011
Переглядів: 184011x

Відео - Останній бій

449_posledni_bitva.jpg Як вони будуть виглядати фінальна сцена цього світу? Адвентисти сьомого дня з Бразилії записаний фільм, заснований на пророцтва, які говорять про кінець історії.Біблія в trojandělském повідомлення в Одкровенні 14 главі настійно ...
Доданий: 18.07.2011
Переглядів: 115751x

Нам потрібно відродження та реформування в нашому житті, а не просто слова!

528_oziveni_a_reformace.jpg Віруючі люди гаряче молилися за вилив Святого Духа, який обіцяє робота була завершена, і Ісус Христос може прийти до кінця історії зла. Ми всі хочемо П'ятидесятниці незабаром повторилася, але запитати, що. ...
Доданий: 04.01.2012
Переглядів: 155374x

Вступаючи на суд Божий - будьте готові!

303_bozi_soud_milenium.jpg Багато людей будуть жити по-іншому, якщо вони зрозуміли, що їх життя коли-небудь буде судити на випробування. Суд Божий такою важливою подією, що вона повинна охоплювати всі засоби масової інформації в усьому ...
Доданий: 04.01.2011
Переглядів: 139503x

Uk.AmazingHope.net - Ми можемо визначити дату закінчення світу і пришестя Ісуса Христа?