Uk.AmazingHope.net (На головній сторінці) Uk.AmazingHope.net

Тисячі вчених стверджують, що життя могло виникнути випадково з неживої матерії

Еволюція або витвір?

351_evoluce_neziva_hmota.jpg

Тисячі вчених стверджують, що життя могло виникнути випадково з неживої матерії

Доданий: 11.02.2011
Переглядів: 110342x
Теми: Еволюція або витвір?
PrintTisk

Багато людей сьогодні вважають, що життя виникло з неживої матерії-безкоштовна програма, і збіг. Справді, життя в будь-якому випадку це може статися.

Це не можливо тепер стверджує, тисячі вчених, і це може виявитися наш досвід і перевірені природні зразки (лабораторія) і ряд висновків (поля). Проблема не в науці, але небажання багатьох вчених та ЗМІ, щоб визнати, що все вказує на Творця.

Добре відомо, що весь комплекс, з високим ступенем впорядкованості завжди думає їх автора, дизайнера. Окремі частини і компоненти з високою питомою одиниць порядку (це відноситься до всіх живих клітин і організмів, а також людські продукти) ніколи в цих функціональних підрозділів (організованих систем) самі по собі "еволюціонувати" і "не сидіти".

Фактор часу є тільки негативним - це функція розпад! Елементи і компоненти, як ми знаємо, створює печворк, кладовища, сміттєзвалища, чи брухт колекції, але не погоджений, структурованих і значущі функціональні одиниці!

Він описує ряд відомих законів природи ентропії, імовірнісних розрахунків, моделей в теорії інформації, нерівноважної термодинаміки, та інші. Тисячі лабораторних експериментів з професором Пастер показав, що життя виникає тільки від життя, передаючи (похідний, копії) комплексної програми з покоління в покоління. Оригінал - це перше життя повинна була бути на самому початку. Справа в тому, науки, решта брехня і фантазії. Стверджуючи, що перша життя виникла спонтанно з неживої матерії, і ненаукового, і смішно. Це чистий обман широкої публіки.

Більше часу віддаватися збалансованої системи неживої елементів (не програма), менш організовані, то можна знайти: самостійно віків і розпадів, а не навпаки. Нічого не допомагає аргумент, що ентропія (тенденція до спонтанного inorganization) визначена тільки для закритих систем - навіть не бачачи його вираження відкритих систем! Невіглас, який, побачивши природи говорить: "Я не зробив сам", має більше сенсу, ніж глава академічно освічений учений, атеїст і розширює теорії плутати ", як це все робиться" на протязі мільйонів років .

Фантазії відродження стародавніх сам матеріал для його відродження (хімічної еволюції клітина) була розроблена так, що поверхневі люди не розуміють життя як дар, щоб подякувати за це, шукає донорів і відчувати відповідальність перед ним.

Це запасний, матеріалістичні релігії називають шахрайських науки, боги (енергії, часу, збіг) не мають творчі здібності (на відміну від кожної розвідки). Все, що ви можете зробити, це зіпсувати. Інформація для впорядкованість весь комплекс може бути введений тільки в справі розвідки, ніякої іншої причини. Якщо наука заснована на досвіді й спостереженні, то інший висновок можна зробити.

Навіть в лабораторії або в області ніколи не була документована процес, в якому він знаходиться в одному місці, навіть протягом десятиліть, створюючи свого роду все більш складні хімічні сполуки періодичне розташування схожі на клітини. Чому це має відбутися мільйони років тому?

Просто дивно, як деякі так звані "точні" вчені плутають умови, необхідні для підтримки життя з умов, необхідних для життя. Тепло, вода, або достатньо потужності є необхідними умовами для виживання багатьох організмів - але не достатньо для їх появи! Сірчані бактерії можуть жити при температурі 100 ° С, 100 ° C або сірки не створюється! Це приблизно стільки ж, якщо хтось стверджував, що там, де багато заліза, родовище нафти і рівних, Є повинні виникнути автомобіля.

Багато вчених винним у кримінальному дезінформації в уми наївних людей. Під покривом наукової термінології приховані необгрунтованої претензії. Нереальні фантазії і обману супроводжувати стверджувати, що наука на цьому прибутку. Так справа доходить до справи, як це сталося, що могло статися і що наукові дослідження в даний час виключена. Як неживої матерії створити собі найбільш складна машина в світі - живій клітині. Як виходить, що коли-то був збіги і неймовірність ймовірно, розумніші, ніж вони є сьогодні!

Фантастичні і безглузді ідея про те, як осередку, утворені випадкові флуктуації в неживій матеріалів, а потім розвивалися подальші для риби і для людей, не тільки дурість, але і величезна трагедія. Це не збіг, що еволюційний дурості тільки почали вірити в найкривавішого століття в людській історії. Це помилкове, переконання, засноване на брехні притупляється совість людей витягнули людства в науково підтримку атеїзму і дати простір для вбивства цілих народів.

Джерело: http://kreacionismus.cz/hewer/


Зміни, пов'язані статті з категорії - Еволюція або витвір?

Еволюція проти створення

82_latimerie-podivna.jpg У вас коли-небудь замислювалися, що про походження людини у школах і що взагалі вірити? Як вона прийшла до еволюційної теорії, і на самому справі, засновані на фактах або була ідея Дарвіна ...
Доданий: 07.09.2010
Переглядів: 114353x

Танення льоду на нашій планеті - Біблія дає великий "відзначає лабораторії"

369_planeta_zeme.jpg Буття 1,2 - земля не має юридичної сили та порожня, і темрява над безоднею, і ширяв над водами Духа Божого."Водна планета, розташована в глибокому космосі, крижаний планеті екстремально низьких температурах переважаючою ...
Доданий: 25.02.2011
Переглядів: 122112x

Еволюційна теорія або біблійних місць?

86_evoluce_nebo_stvoreni.jpg Давайте подивимося на те, що підводить нас до теорії еволюції, що вона розповідає про походження і еволюцію світу.На початку історії Всесвіту був гігантський вибух неймовірно концентрованої маси. Вибуху, званого "великого вибуху", ...
Доданий: 07.09.2010
Переглядів: 145579x

У що ми віримо - 3 Істота

154_cemu_verime_3_stvoreni.jpg 3 ІстотиБог є Творець всього в Писанні дав надійний звіт про свою творчу роботу. За шість днів створив Господь небо і землю, і всі земні створення і відпочивав на сьомий день, ...
Доданий: 29.09.2010
Переглядів: 95644x

Нескінченна Всесвіт

455_mlhovina_orion.jpg Шановні читачі. Коли ви говорите слово Всесвіту, як ми пам'ятаємо зірки, місяць, сонце і блакитне небо над головою. І якщо ми думаємо, і дивуюся, як все це могло туди потрапити. Але ...
Доданий: 30.07.2011
Переглядів: 118274x

Uk.AmazingHope.net - Тисячі вчених стверджують, що життя могло виникнути випадково з неживої матерії