Uk.AmazingHope.net (На головній сторінці) Uk.AmazingHope.net

День відпочинку, суботу або неділю?

Біблійні факти

60_sunday_saturday.jpg

День відпочинку, суботу або неділю?

Доданий: 02.08.2010
Переглядів: 492290x
Теми: Біблійні факти
PrintTisk

Що таке правильний вихідний день, суботу чи неділю?

Часто говорять в християнських церквах, що таке справжній день відпочинку. Більшість церков, християнських об'єднань освячує неділю, тільки невелика жменька суботах. Чому світ невелика жменька людей у світі на суботу і стверджує, що він має рацію? Це де-то в Біблії згадки відпочинок протягом дня в неділю? Я хотів би принести, що ці питання в Біблії.

Ми добилися правильну відповідь, ми повинні починати з нуля. Ми повинні почати з самого початку історії цього світу. Як все починалося? За шість днів Бог створив цей світ, щоб його слова, сьомий день Бог відпочивав. Блаженні сьомий день і освятив його, тому що там один, він відпочивав від роботи. День відпочинку, які оголошують про початок Бог, свідчить про створення в цьому світі.

Буття 2,1-3 - Ця робота була завершена небо і земля в усьому їх різноманітті. Сьомий день Бог закінчив роботу, яку він працював на сьомий день він відпочивав від роботи, яку вони зробили. І благословив Бог сьомий день і освятив його, бо в нім відпочив Він від Бога всі роботи, які, якщо сформований.

На початку Біблії ви можете прочитати початок історії нашого світу. На самому початку історії цього світу дано нам у який день ми присвячуємо нашим Творцем. Ми йдемо трохи далі в Старому Завіті. Ми отримуємо на гору Синай, де Мойсей отримав 10 заповідей Божих заповідей. Де Десять Заповідей були дані права, але він знає, що велика кількість християн у Катехізис.

Четверта заповідь говорить:

Вихід 20,8-11 - Пам'ятай день суботній, щоб святити його. Шість днів працюй і роби всю працю свою, а день сьомий-субота для Господа, Бога твого. Ти не повинен робити будь-яку роботу, - ви, ваш син, ні дочка твоя, раб твій, ні рабиня твоя, і худоба твоя іммігрантів у ворота. За шість днів створив Господь небо та землю, море і все в них, а дня сьомого спочив. Тому поблагословив Господь день суботній і освятив його.

Зверніть увагу, як Бог благословив суботу. Бог у Своїй заповіді, на вихідний день так багато уваги, що він зробив святий! Розглянемо наступні вірші, де Господь місць на відповідність велику увагу суботу. Вказує, що в суботу було зберегти докази створення світу!

Вихід 31,12-17 - Господь сказав до Мойсея: "Скажи Ізраїлевим синам: Підтримувати моє суботах, тому що це знак поміж Мною та поміж вами для ваших поколінь, ви дізнаєтеся, що Я Господь, що освячує вас . Чорнослив суботу, будь ти святий. мирської Хто вона помре. Будь-який, хто працював у цей день будуть відрізані від свого народу. Шість днів можна робити справи, а в сьомий день, суботу, святий субота для Господа. Будь-який день суботи робити певну роботу, повинен померти. Будь синів Ізраїлевих тримати в суботу та суботи повагою, як вічний заповіт своїх поколінь. Це вічне знак поміж Мною і синами Ізраїля. У шість днів створив Господь неба і землі, а в день сьомий спочив, і перепочити ".

Ми залишаємо у Старому Завіті і заглянути в Новому Заповіті до Ісуса Христа. Який сьогодні день відпочинку, Ісуса Христа, поважати те, що він говорив про закон, закон може змінити або виправити? Коли ви читаєте нового закону випливає з того факту, що Ісус у своєму житті освятив сьомий день відпочинку по суботах.

Лука 4,16 - Коли він прийшов у Назарет, де був піднятий, за своїм звичаєм прийшов дня суботнього до синагоги, і встав, щоб читати.

Тепер ми знаємо, що Ісус Христос дійсно підтримання суботу як день відпочинку, який з'являється в Старому Завіті у створенні світу, в Декалог. Десять Заповідей Божих заповідей = законом. Важливість цього закону і будь-яких змін у його Ісус сказав:

Луки 16,17, - але, швидше за небо й земля проминеться, аніж одна риса перерви закону!

Матвія 5,17-19 - "Не думайте, що Я прийшов порушити закон чи пророків. Я прийшов не скасувати, але виконати. Істинно, істинно кажу вам: доки перейде небо і земля не проти маленька літера, а не одна риса з Закону, поки не усе збулося. Будь-який усуне одну з найменших цих заповідей і навчить людей в Царство Небесне буде розглядатися як маленький. Але хто-небудь буде виконано, і розповідає їм буде бути в царстві небесному вважається великим.

Як ми знаємо, Ісус у своєму житті з підтримки в суботу. Зараз ми дізнаємося, що чітко вказує на закон, який діє і буде як і раніше в силі. Подивіться на учнів, що вони зробили після смерті і подальшого воскресіння Ісуса, тримаючи в суботу або неділю? Учні зберігання суботи. Знову про те, як можна переконатися, досить уважно дивитися в Біблії.

Дії 13,42-44 - Коли він вийшов із синагоги, місцеві погани просили їх говорити про ці речі в наступну суботу. Після того як синагога, багато євреїв та благочестива прозеліти, пішли за Павлом та Варнавою. Потім вони закликали в інтерв'ю, вони залишаються в благодаті Божій. У наступну суботу він почув слово Боже разом майже все місто.

Дії 16,13 - Ми пішли на суботу в місто до річки, де було прийнято молитися. Ми сиділи і розмовляли з жінками, які зібралися там.

Дії 17,1-2 - Незважаючи на Amfipolis Аполлонія, а потім вони прийшли до Солуня, де була синагога. Стать там був його звичай, і пішов за три тижні розмовляти з ними з Писання.

Дії 18,1-4 - Тоді Павло підійшов з Афін в Корінф. Там він застав єврея на ім'я Акіла, уродженця Понту, який разом з дружиною Прісцилла нещодавно приїхали з Італії (імператор Клавдій наказав це, що всі євреї повинні покинути Рим). Стать приєднався до них з-за своєї справи, так як вони шили намети. Таким чином, він жив і працював з ними щосуботи і говорив у синагозі, переконуючи юдеїв та греків.

Тепер давайте подивимося, що говорить Бог з нами через Біблію, в цей день буде відзначатися в новій країні. Спробуйте вгадати, суботу або неділю?

Ісая 66,22-23 - як нове небо і нову землю, яка буде робити, стануть перед обличчям Моїм, говорить Господь, і будуть залишатися на ваше ім'я і нащадків. З місяця в місяць нові місяця, з суботи по суботу прибуває, щоб всі люди поклонишся мені, говорить Господь.

Біблія, ми приходимо до висновку зрозуміти, Ісус та його послідовники зберегти Божі заповіді Суботи. Господь Ісус Христос залишив нам приклад для наслідування по його стопах.

1 Ів 2,4-7 - Хто говорить: "Я знаю його словами," маючи в заповіді Його, той брехун, і це не так. Але хто додержує Його слово, у любові до Бога дійсно виконані. За визнати, що ми в ньому. Хто говорить, що перебуває в ньому повинен жити, як жив. Я не пишу тобі, мила, не нову заповідь, але старий один у вас з самого початку - це стара заповідь слово, що ви чули від початку.

Так як була неділя, який придумав і чому?

Багато християн стверджують, що неділя почали святкувати воскресіння Ісуса Христа учням. Вони почали святкувати його як доказ і святкувати воскресіння Господа Ісуса Христа на неділю. Як ми вже з Біблії, але може, зберігаючи суботу учні нашого Творця. Біблія ніколи не писав на неділю, ніде не пише в суботу був перенесений на неділю. Навпаки, ми пояснили, що Ісус говорив про закон, який до цих пір в силі.

Ще один аргумент тих, хто зберігає неділя є заявами Ісуса:

Марк 2,27-28 - Потім він додав: "Субота для людини, а не людина для суботи. Син Людський Господь і суботи".

Метью 12,8 - Син Людський Господь і суботи.

Ісус сказав, що ці заяви, але повинні бути правильно зрозуміли. Багато хто стверджує, що це свідчить про велику свободу, що ми впораємося, по суботах на свій розсуд і відмовитися від старих форм. Таким чином, ви легко ілюстрації цих заяв ясно, як він має намір Ісус, по суботах.

У той час Ісус, священики, фарисеї шкоди діяти з величезними навантаженнями. Покладіть всі ці укази і постанови, які є надзвичайно важко виявити. Завантажено свого народу такі труднощі, які не мають сенсу і були поза законом Божого.

Матвія 12,1-5 - Одного разу в суботу Ісус через зерна. Його учні були голодні, і почали зривати колосся та їсти. Коли фарисеї побачили це, вони сказали йому: "Дивись, твої учні роблять те, що це не субота, Він сказав їм:" Ви читали, що зробив Давид, коли його люди були голодні? Як вписуються в будинку Божому і їв хліб виробництва, яке не було дозволено з'їсти його і його людей, але тільки самим священикам? І хіба ви не читали в законі, або що священики його роботи суботу порушують суботу у храмі, і невинні вони?

Ісус хотів би відзначити, що субота є днем відпочинку, споглядання, розмова з Богом, радісний день, коли ви думаєте про Бога і свого ближнього. Не те щоб ми катували, виконуючи безглузді традиції, які були створені людиною.

Ще один улюблений аргумент багатьох в тому, що освячена неділю раніше, з давніх часів. Так, я згоден з багатьма. Неділя дійсно не святий в стародавні часи, язичників, священне для бога сонця modlářskému.

Перший натяк на утримання з'явилися неділю в церкві в Римі, де більшість віруючих були неєвреями. У столиці імперії, в той час з'явилися сильні антисемітські тенденції і, отже, християни, як євреї, як найбільш видатних. Взаємної заміни відбулися зокрема шляхом суботу - ті ж послуги на добу. Звідси відбувається перша спроба відзначити ще один день, ніж зберегти євреїв.

У деяких місцях християни намагаються ввести новий день поклоніння, але більшість християн по всій імперії святої до 5 століття суботах.

Сократ історик п'ятого століття писав: Майже всі церкви у світі проводити свої обряди в кожну суботу, а християни в Римі і Александрії, заснованої на традиції, він перестав дотримуватися.

Після страшного гоніння на християн, християнство прийшло до більш яскравим разів. Християнство було офіційно визнано, та 7 березня цього року 321 імператор Костянтин видав указ, який змінив суботу з суботи на неділю. Костянтин був шанувальником язичницького бога сонця, тому наказав відсвяткувати сонячний день. На момент указ не був послідовником Ісуса Христа, хрещення даючи вгору на смертному одрі. Його справу було встановлено неділю в пам'ять воскресіння Ісуса, подібно євреям зла.

Костянтин неділю закону: Хай сонце на поважний влади і людей, що живуть у містах, решта, і вони всі магазини і магазини закриті. Тим не менш, фермери можуть продовжувати займатися їх засобів до існування.

Церкви після Костянтина права при Раді Лаодикії в 364-й рік дав початок першої неділі релігійного права. 29.kánon постановив, що християни повинні святкувати в неділю, і, якщо можливо, не слід приймати в цей день на роботу, вони не повинні бути простою в суботу, але в цей день треба працювати.

У 538, який характеризується початком уряду Церкви у світі, призвело до посилювання законодавства. 28.kánon ради заявив у неділю, що могло б навіть бути відкладено до роботи фермерів, з тим, що люди не можуть брати участь у релігійних службах.

Подивіться в катехізис католицької 1977, де ми знаходимо наступну серію питань і відповідей: Q: Який сьогодні день суботи? Відповідь: У суботу в сьомий день, субота. Q: Чому ми неділю замість суботи? Відповідь: У неділю зберегти місце суботу, тому що католицька церква передала святість суботи на неділю.

Більш того, можна змінювати закон Божий?

Ті з вас, хто читає цю статтю, навіть пам'ятаю, що один день відпочинку в суботу нашого Творця. Субота, буде в кінці цього напрямку у світі випробування нашої віри. Кожен буде вирішувати, які фракції йти, ні для Бога, нашого Творця, Який є любов, і життя, або в бік дракона, змія стародавнього, що диявол він і сатана.


Куди далі? - Відносяться до цієї теми

Новий день відпочинку - Fake Місячний суботу

302_lunar_sabbath.jpg в наступну суботу світі та неділю підроблені був інший день відпочинку. Багато гірких вивчення Біблії прийшов до дивного висновку. Істинний день спокою, присвячена ізраїльтян субота, яка в нашому календарі, але так ...
Доданий: 28.12.2010
Переглядів: 125644x

Зміни, пов'язані статті з категорії - Біблійні факти

Душі, які не можуть бути вбиті - Метью 10,28

408_duse_ktera_nemeze_byt_zabita.jpg Матвія 10,28 - Не бійтеся вбивають тіло, але не може вбити душу. Швидше, страх того, хто може знищити і душу і тіло в пеклі.10 глав Євангелія від Матвія, Ісус говорить від ...
Доданий: 05.04.2011
Переглядів: 156747x

Чому існує зло?

59_snake.jpg Я впевнений, ви всі згодні з тим, що наша країна є злом. Є дуже сильним і активним.Де вони? Чому?Біблія говорить про повстання проти Бога на небесах. Факелоносцем могутній ангел - Люцифер ...
Доданий: 02.08.2010
Переглядів: 120556x

Відео - Ісус

199_film_jezis.jpg ІСУС Джон Хейман розглядається, а також найбільш переклад фільму в історії кіно.Цей фільм є історично тісно про життя Ісуса Христа.Хто такий Ісус? На це питання намагається відповісти відомий продюсер Джон Хейман. ...
Доданий: 03.11.2010
Переглядів: 195930x

У що ми віримо - 2 Трійці

107_cemu_verime_2_bible.jpg Другий Трійці БогаБог один Отця, Сина і Святого Духа, єдність трьох осіб з вічності. Бог безсмертний, всемогутній, всевідаючим, суверенної і всюдисущий. Це нескінченний і за її межами людського розуміння. Тим не ...
Доданий: 20.09.2010
Переглядів: 94111x

Біблія, Слово Боже - чому ми можемо довіряти їй?

285_bible.jpg Біблія є книгою, яка була створена протягом 16 довгих століть, і його участь у написанні 40 письменників зовсім різного віку, професій, освіти, навколишнього середовища, включення і світогляду. І все ж, як ...
Доданий: 07.12.2010
Переглядів: 162719x

Uk.AmazingHope.net - День відпочинку, суботу або неділю?