Uk.AmazingHope.net (На головній сторінці) Uk.AmazingHope.net

Покайтеся, - тепер найголовніше!

Відправна точка, що я можу зробити?

484_pokani.jpg

Покайтеся, - тепер найголовніше!

Доданий: 25.09.2011
Переглядів: 157679x
Теми: Відправна точка, що я можу зробити?
PrintTisk

Матфей 4,17 - З того часу Ісус почав проповідувати "! Покайтеся Царство Небесне близько!"

Коли Ісус Христос та Іоанн Хреститель проповідував неподалік Царство Небесне, спочатку називали і називають людей покаятися. Іншими словами, визнання своїх гріхів і відмови від них. Відмовитися від усякого зла і жити святим життям.

Метью 3,2 - У ті дні приходить Іван Хреститель почав проповідувати в Іудейській пустелі, "! Покайтеся Царство Небесне близько!"

Відзначити 1,15 - прийшов Ісус до Галілеї, проповідуючи Євангеліє Боже: "Виповнилося час - Царство Боже близько Покайтеся і віруйте в Євангеліє."!

Лк 3,3, - то йшов весь регіон навколо Йорданську, проповідуючи хрещення покаяння для прощення гріхів ...

Наскільки важливо, щоб люди покаялися?

Це була навіть не в Царство Боже щось інше? Якимось зручно, може бути, так, що Ісус вже зробив все для нас і ми не можемо жити свято, як Він? Прочитайте наступні вірші, але про які абсолютно ясно, що ми повинні увійти у вузькі ворота, і без покаяння і відпущення гріхів не може. Ми не можемо залишатися старі грішна людина, але ми боремося з гріхом, не піддавайтеся йому. Якщо це тільки не, падають на коліна і сповідувати Христа і його слабкість попросити влади гріха і боротьбі. Ви не боїтеся, що коли Ісус Христос прийде, ми будемо в групі вірних людей, які будуть дзвонити з жахом:

Матвія 7,22-23 - Господи, Господи, хіба ми не пророкували від Твого імені? Ми виганяти бісів в ім'я Твоє? Ми не на своє ім'я багато чудес? "І тоді вони, очевидно, сказати:" Я ніколи не знав вас. Відійдіть від мене, вас, хто чинить зло!

Хто не відчуває глибоку скорботу про гріхи, які розіп'яли Христа, ми не на тій широкій дорозі. Зайдіть зараз так, поки не прийшов час! Зупиніться і подумайте, як ви насправді пов'язано з Христом. Якщо Христос у вашому серці, що перше місце? Того ранку, коли ви прокидаєтеся, ставати на коліна і просити ще і ще раз Його присутність і керівництво протягом дня? Ви просите, щоб впливати на ваші думки, слова і вчинки? Чи є у Вас багато часу для того, щоб зробити це? Самі вона ніколи не вийде, тільки Ісус може дати нам сили для боротьби з гріхом і позбутися від нього. Тільки Ісус має владу і силу, щоб діяти на наші серця і змінити наші людські і гріховних бажань.

Лк 13.3 - Якщо ви не покаєтеся, все так загинуть.

Лк 15,7 - Я вам кажу, просто буде більше радості на небесах і про одного грішника, що кається, ніж за дев'яносто дев'ять праведників, що не потребують покаяння. "

Якщо цей підхід у смиренні до Ісуса кожен день, Його благодаті виправдовує нас і стирає наші гріхи. Це нескінченна благодать Божа, що ми все ще можемо з'являтися і просити вибачення, і Бог не відкидає нас, але завжди скромний каянник отримує. У цьому дивному, і ми абсолютно впевнені. Так багато любові показав нам.

Притч 28,13 - хто покриває свої злочини не процвітатиме, а хто признається та кидає їх буде пощади.

Умови, за яких вони можуть отримати прощення Бога, вони були вільними, справедливими і розумними.

Господь вимагає від нас прощення гріхів зазнав страждання. Ми не беремо довгого і стомлюючого подорожі, або виконувати болісну покаяння, ми гарантуємо вам, що милість Божа або спокутувати свої злочини, але той, хто сповідує свій гріх і залишити його, він буде благодаті.

Джеймс 5.16 - сповідати свої гріхи один перед одним і моліться один за одного, щоб ви були зцілені.

Признавайтесь гріхи перед Богом, який один може пробачити його недоліки і один одного. Коли ви образили свого друга або сусіда, піти на це, і ви повинні визнати свою помилку. Його обов'язком є ​​пробачити від серця. Тоді ви повинні просити Бога про прощення, тому що його брат, якого у вас є поранені, є власністю Бога, і якщо він Раніс, ви грішіть таким чином проти свого Творця і Спасителя. Випадку є один істинний Посередник, наші славні первосвященика, який "випробуваного в усьому, як ми, крім гріха", а хто "в змозі будеш мати співчуття до нашої немочі" (Євр. 4:15) і може бути очищається від кожної плями беззаконня.

Діяння 20,32 - Отже доручаю вас Богові та слову благодаті Його, який в змозі побудувати вас і дати спадщину, серед усіх освячених.

Римлян 6,15-16 - Ну, ми грішимо, коли ми не під законом, а під благодаттю? Ні в якому разі! Хіба ви не знаєте, що, коли ви служите комусь, ви повинні його слухати? Ви станете слугами, які слухають, незалежно від того гріха на смерть, або послуху до відповідальності.

Зверніть увагу, що так само, як важливо було покаятися в патріархи, коли Ісус "першого пришестя, і це також важливо до Його другого пришестя. Апостолів та Одкровення Іоанна, де говориться про кінець часів для нашої країни ясно вказує, що ми каємося, звернутися до Бога і його вчинки, щоб довести свою покаяння. Це не те, що стосувалося тільки часів Старого Завіту.

Діяння Апостолів 11,19 - Тому покаятися і звернутися, що ваші гріхи були знищені, і Господь, прийшов час, щоб відпочити, і відправити вам оголосили про Месії - Ісуса, який ще повинен залишатися на небесах до часу реформування всіх речей, а про те, як Бог говорив через віків від усіх святих Своїх пророків.

Діяння 26,20 - Я почав проповідувати перший в Дамаску, потім в Єрусалимі, по всій землі юдейського та поганам, покаятися, звернутися до Бога і його вчинки, щоб довести свою покаяння.

Одкровення 3,3 - Пам'ятайте, що ви почули і прийняли, тримайтеся за нього і покаятися. Якщо ви прокинулися, я прийду, як злодій! Також не будуть знати, що через годину я прийду до вас.

Ісус Христос прийшов би давно, якби віруючі були готові до цього.

Проте вести себе так само, як ізраїльський народ, який постійно скаржився і був незадоволений. Проте в нашому житті ми забуваємо, що Ісус повинен бути першим у нашому житті, не весело, комфортного життя, багато хорошої їжі. Якщо ми можемо у всіх обставинах Ісуса в першу чергу, neupínat до матеріальних цінностей, ми шукаємо найперше Царства Божого, все інше буде додано до нас.

Коли минулого ми даємо йому щось в житті? Коли ми пам'ятаємо і зізнатися, мої старі гріхи? Коли ми останній раз проводилися швидко? Коли ми з іншими людьми, говорили про Ісуса. Це ті питання, він повинен запитати кожного християнина.

Ісус любить нас настільки, що до цих пір дає нам трохи часу. Чому ми, здається, так довго не приходить? Тому що нас чекає! Очікування, щоб бути готовим у смиренні, в очікуванні, як це було з нами, так само, як Ізраїль з людьми, величезне терпіння і не хочете, щоб хтось загинув. Тому давайте повернемося до Господа всім серцем вашим, в пості й покаянні і rozhorlete для роботи Бога. Бог жадає вас, чекає на тебе, смиренням, і відмовитися від нього!

Другий Петро 3,9 - Не зволікає Господь, щоб виконати свою обіцянку, як деякі думають, але показує вам ваше терпіння. Він не хоче, це щоб хто загинув, але щоб усі прийшли до покаяння.

Ви відразу побачите, скільки у вас буде досвід життя з Богом. Ви просто повинні прислухатися до досвіду інших, але у вас є свій власний. Ви будете почувати себе багато разів, що Бог з вами тут і зараз. Ви відразу побачите, як Біблія все ще живе слово. Що говорить з вами в дуже конкретних випадках, відповіді на ваші питання і труднощі, так чітко і конкретно, як ви раніше не знали.

Одкровення 3,19-21 - Я роблю все, що я люблю, і підняти засуджувати. Так що почніть гримуча і покаятися. Ось Я стою під дверима та стукаю. Той, хто почує Мій голос і двері відчинить для мене, я прийду до нього і буду вечеряти з ним, і він зі мною. Хто переможе, це буде сісти зі Мною на престолі Моєму, як і я, і я переміг і сів з Отцем Моїм на престолі Його.

Так що давайте шукати Бога, поки ще є час.

Багато віршів і притчі в Біблії говориться, що Ісус чекає, але тільки в певний час. Тоді приходьте, але багато хто, кому вдається підготувати повинні бути відкинуті. Чи можете ви уявити собі жах, коли ми виявили, що ми були якраз ті, хто не готовий, і ми відкидаємо Ісуса? І ми знаємо, для нас, коли вона закінчується пільговий період? Це буде сьогодні, завтра, у наступному місяці року ....? Коли вони закривають двері милості небес? Покайтеся, бо наблизилось Царство Небесне.

Матфей 25,10 - Коли вони пішли, щоб купити нафту, прийшов жених, і ті, які були готові, пішли з ним на весілля. І двері закриті. Коли потім інші подружки прийшли і сказали: "Господи, Господи, відчини нам! "Сказав їм: Поправді кажу вам, ви знаєте."

Лк 13,25-27 - Коли господар встає і закриває двері, перебування на вулиці. Ви стук у двері: "Господи, відчини нам", але він відповість: «Ви знаєте. Я не знаю, де ви знаходитесь. "Ви говорите:" Ми їли й пили з тобою. Ти навчав на наших вулицях! "Але він відповів:« Я кажу вам, що ви не знаєте. Я не знаю, де ви знаходитесь. Відійди від мене, усі, хто чинить зло! "

Давайте зробимо так що його сьогоднішнє рішення!

Падіння на коліна перед Ісусом, сповідати свої гріхи і просити, щоб змінити наші серця. Давайте запитаємо, дай нам сили жити життям Христа. Бажати, щоб нагадувати йому і його величезна милість пробачила все, що ми зробили в житті. Будьте конкретні, а також звернутися за нагадування про старі гріхи, так що ви можете зізнатися.

Бог чує вас. Я особисто користуюся цим проханням з метою збереження пам'яті почали оснащення старі гріхи, які я пам'ятав років. Мені довелося змиритися, зателефонуйте і попросіть прощення людини, про яку я сказав щось не приємно. Потім полегшення і радість, що Ісус дав мені сили зробити це. Признавайтесь гріхи один з одним, кому ми заподіяли зло, а потім просити Бога про прощення.

Бог вас ще чекає якийсь час, але як довго?

Завжди Бог карав і доручив своєму народу через пророків і привів до покаяння, вивчення книги посланник Бога, тому що Олена Уайт, що ви знаєте, послання Бога до народу останнього покоління. Бог дав нам ясно свідчить про те, як чистити і як жити, щоб увійти в Царство Небесне, і пережив жорстких випускний іспит. http://egwwritings.org

Котування Еллен Гулд Білий:

Я бачив, що багато людей нехтують таку необхідну підготовку і подивився на час "Пізній дощ", як до чогось, що було б робити здатним на те, що вони стояли за день до Господа і жив його обличчі. О, скільки я бачив під час скорботи без житла! Забуті необхідне навчання і, отже, не міг прийняти зрошення, яка повинна всі повинні жити робити правомочним є особою святого Бога.

Ті, хто їх душі ... не очищений послух всю правду ... поки вони не досягнуть проливним минулих ран, а потім усвідомити, що вони повинні бути вирізані і призначені для будівництва. Але більше не ... будь-який посередник, який би вони клопотав перед Отцем. До цього часу прозвучало страшне заяву: ". Той, хто несправедливо, несправедливо залишитися, і нечистий, нечистий перебування, а хто просто, залишатися праведним і хто свят, свят перебування." (Одкр. 22:11, Джеймс англійська Біблія)

Я бачив ангелів на небесах, як поспішають тут і там. Ангел з чорнильниці на його боці повернулися з країни, і Ісус оголосив, що його робота закінчена, і що святі пронумеровані і опечатані. Потім я побачив Ісуса ... як кадило призупинено. Він підняв руки і сказав гучним голосом: ". Це трапилося" (EW 279)

Я також побачив, що багато хто не розуміє, що має бути, що під час скорботи, щоб жити перед лицем Бога без первосвященика в святилище. Ті, хто повинні отримати печатку живого Бога і повинні бути захищені під час скорботи, вони повинні повною мірою відображає образ Ісуса.

Я бачив, що ніхто не міг брати участь в "зрошувати", поки кожен переміг слабкість, гордість, егоїзм, любов до світу, і над кожним хибним словом і ділом. Тому ми все більше і більше наблизитися до Господа серйозно і прагнути до підготовки потрібно для успіху в нашій боротьбі uschopnění день Господній. Давайте пам'ятати, що Бог святий, і що ніхто, крім святих істот ніколи не може перебувати в Його присутності. (EW 71)

Коли Ісус залишає святилище, то ті, хто святий і праведний, святий і праведний буде залишатися на місці, так як всі їх гріхи будуть стерті, і вони повинні бути опечатані печаткою Бога живого. Але ті, хто несправедливі і нечисті, нечисті і несправедливо залишаються досі, бо тоді більше не священик в святилище, яке принесло б їхні жертви, їхні релігії і їх молитви перед престолом Отця. Тому те, що потрібно зробити, щоб душі врятувати від насувається бурі гніву, воно повинно бути зроблено до Ісус залишив Святе Святих в небесному святилищі. (EW 48)

 


Зміни, пов'язані статті з категорії - Відправна точка, що я можу зробити?

Біблія, Слово Боже - чому ми можемо довіряти їй?

285_bible.jpg Біблія є книгою, яка була створена протягом 16 довгих століть, і його участь у написанні 40 письменників зовсім різного віку, професій, освіти, навколишнього середовища, включення і світогляду. І все ж, як ...
Доданий: 07.12.2010
Переглядів: 162719x

Широкий це шлях до погибелі, вузький шлях на небеса!

409_uzka_je_cesta_do_nebe.jpg "Введення в вузькі ворота великі ворота і широкий дороги, що веде до погибелі, і багато хто з них тих, хто в'їжджає через нього. Протоки ворота, і вузька дорога, що веде в ...
Доданий: 05.04.2011
Переглядів: 262082x

Молитва як розмова з Богом

418_modlitba_rozhovor_s_bohem.jpg Луки 11,1 - "Господи, навчи нас молитися, як, що Іван навчив своїх учнів."Луки 18,1 - Він розповів їм притчу, як це все ще потрібно молитися і не занепадати духом:Що таке молитва?Щоб ...
Доданий: 03.05.2011
Переглядів: 223584x

Ісус Христос є Бог чи створеного буття? - Частина 1

374_jezis_kristus_1.jpg Всі ці вірші, щоб привести нас до усвідомлення того, що Бога, Творця всесвіту і всього життя особисто прийшов на цю землю в тілі людини, Ісус Христос помер за наші гріхи. Той, ...
Доданий: 10.03.2011
Переглядів: 150678x

Пророцтво, що Ісус є Месія передбачений

191_jezis.jpg Окремих книг Старого Завіту були написані в роки 1400-425 до н.е. і виявили в них близько 60 до 270 великих і малих пророцтва про Месію народження, життя і смерть Ісуса Христа. ...
Доданий: 24.10.2010
Переглядів: 202070x

Uk.AmazingHope.net - Покайтеся, - тепер найголовніше!