Uk.AmazingHope.net (На головній сторінці) Uk.AmazingHope.net

Релігія - поява різних напрямках

Біблійні факти

509_babylon.jpg

Релігія - поява різних напрямках

Доданий: 02.11.2011
Переглядів: 200671x
Теми: Біблійні факти
PrintTisk

Чи замислювалися ви, що це таке і де релігія має своє походження? Який найстаріший? Чому так багато форм релігії? І який напрям є правильним? Чому люди вірять у Бога? Це питання для кожної людини все його згадати мармуру. Може бути, ви кажете, що вас не цікавить, але кожна людина на цій планеті, таким чином, ви, у вас є деяка форма участі. Існують різні традиції - традиції, свята, що кожен з нас практиці у своєму житті. Більшість з нас святкують Різдво, Великдень, або перейти до практики йоги ...

Дуже релігії слово означає - дотримуватися кимось. Я хотів би, щоб ви подумали про початок релігії, яка сьогодні тут. Щоб це зробити, ми бачимо, нам потрібно Біблії. Це книга, яку Мойсей почав писати близько 1500 року до н.е. і довести правдивість своїх слів численні археологічні знахідки. Той факт, що її слова були збережені без змін довести сувоїв, знайдених в кумранських печерах. Крім того, багато сайтів, підтвердити правдивість історії, записані в Біблії. Відкрийте його для себе, відкрити його і перевірити його істинність.

Початок Релігія - слідувати -. Бог

Людина = Адама і Єви були створені Богом Творцем. Буття 1,27

У них було двоє синів - Каїна і Авеля. Побут 4,1-16. Авель слухав Бога (віруючих), Каїн слухав Бога, він зробив те, що він хотів. Він убив свого брата, який був першою смерті в світі (нерелігійних людей).

Замість убитого Авеля з Адамом і Євою був син, якого вони назвали встановлено, що знову-таки послухався Бога.

Дім Сето народився Ноа, якого було три сини: Сим, Хам і Яфет Буття 5.32.

Назва тут істинно віруючих в ім'я Бога Cham кошти невіруючим в істинного Бога, маючи своїм богам. Ім'я Яфет кошти блукаючі (віруючих і невіруючих).

З нащадків Сима Бог вибрав людей, які будуть нести справжню віру в істинного Бога. Вони були ізраїльтяни -. Євреїв

Євреїв - беруть свій початок в особі Авраама, 1400 років до Різдва Христового. Бог покликав Авраама, якого називають батьком віри. Бог слухав і проводиться правильне повідомлення про істинного Бога - Творця. Буття 11.10. 27-й (народження Авраама), Буття 12,1-9. 15 - (договір між Богом і Авраамом). Вірш 21 - (народження Ісаака). Ісаак Якова, Яків мав 12 синів покоління ізраїльтян (євреїв).

Коли Бог привів свого вибраного народу від єгипетського рабства, дав Мойсею на горі Синай, Бог незмінний плат законом. Багато точки цього закону все ще є частиною самих світських, державних законів.

Цей закон є: 1 Не тебе інших богів крім мене другою Не створювати ідолів у вигляді чого-якої третьої Не використовуйте ім'я Господа даремно четвертим Пам'ятай день суботній, щоб святити його п'ятої Шануй батька твого і матір твою шостий Не вбивайте сімох не перелюбствуй восьмий не кради дев'яти брешіть десятий Заздрість

Християн - виникла 2010 років тому. Їхнє вчення базується на Ісуса Христа, який був євреєм, і який стверджував, і могутні справи доведено, що Син Бога Всевишнього. Це була така важлива фігура в історії, що змінилося в його епоху. Відноситься людей до істинного Отця, Який на небесах (в просторі). Християнство є продовженням іудаїзму, який веде до пізнання Істинного Бога через Його Сина Ісуса Христа. Його життя, і вся справа спокутування описаний у біблійному Євангелії. Чому так багато напрямків у християнстві?

З іншого син Хам Ноїв, заснований на подальших напрямків релігії.

Інший групою є мусульмани - іслам - мусульмани. Це східних релігій. Вони беруть свій початок також в Авраама. Його син Ісмаїл, але він був син Агарі ім'я покоївки єгиптянина. Буття 16,1-12. Таким чином відбувається племені Хама. Біблійні пророцтва про нього каже: "Людина нестримної волі. Його рука буде проти всіх, і рука проти нього і буде стояти проти всіх його братів".

Постійні бунти мусульман і євреїв - нащадки Авраама єдинокровні брати, які виконання цього пророцтва. Вони вірять в єдиного Бога - Аллаха. Пророк Мухаммад жив до 6-го століття після Різдва Христового. Аллах не дає людині ніякої свободи - робота в людському житті все багатство і бідність, радість, горе і гріх. Вони вважають, що мертві боги - люди. Мусульман виправдовує п'ятницю свято.

Буддистами - Це східних релігій. Її засновником є ​​Будда, народився в 560 р. до н.е. в Індії близько Непалі. Оригінальні GUATAMA його ім'я. Ім'я Будди бога. Наш світ просто завіса для нього - травні. Він говорить: життя є страждання і страждання це життя. Вчення Будди має 8 градусів, і на відміну від єврейського закону, який веде до Бога, це призводить до самого себе. Етика: 1 / істинну віру, 2 / правильне мислення, 3 / вправо кажучи, 4 / реальному житті і спосіб життя (не вбивати, красти, не будеш жити хтивий, а не буде лежати і пити п'янкі напої). Будда запитує: 5 / чесні засоби до існування, 6 / правильне зусилля 7 / правильне мислення, 8 / права зайнята сама з собою.

Індуси - Східні Релігії - також походить із родини Хама. Це національна релігія Індії. Він не має засновника - Йога - йога - це широко поширений в нашій країні. Тут є місце для всіх - це релігійний перемішувати. Індійський каже, що в Індії всі релігії світу. Порівняйте зі мною: 1 теїстами - вірю в особистого Бога поза світом, але не в Бога, що відкрився у Христі Другий деїзму - вірять в раціональні причини в єдиного Бога - той, який створив світ і дивитися, як годинникар, він добрався до них, і вони працюють самі по собі 3 монотеїстів - Вірую в єдиного Бога 4 багатобожників - вірити в багатьох богів 5 атеїстів - заперечують віру в Бога шостий християнство - є місце для Ісуса Христа і християнства, але Ісуса право відхилити всю правду. Ісус одного з них. В індійських картин пабів висять поруч бог Крішна, Будда, Ісус і Ганді ....

Індуїстського бога - Сірий - бога мовчання. У них є 330 000 000 богів (тварини, дерева, гори ... Ця релігія сходить до 1250 до н.е. З науки -. Таємних твори - вірші світу неділю -. День сонце, молячись на сонці.

Атеїзм - сучасний і останньою релігією. Релігія розуму. У книзі Словник атеїстів написано так: ". Бог не створив людину, але людина Божий, за Своїм образом і подобою" Матеріалізм був родзинкою французького атеїзму 18-го століття.

Марксистського атеїзму - найбільша форма атеїзму - "marxizmus це матеріалізм, надзвичайно вороже налаштований до релігії ..., чия місія полягає, щоб позбавити людину релігійних помилок і забобонів ... і звільнити його від усіх надприродних в людині ... викликає довіру у свої сили ... і людина вища істота для людини. (P. 275) Організація була заснована в 1925 році в Радянському Союзі та Асоціації називають злий релігії ... боровся з усіма засобами, у заводи, фабрики, колгоспів і шкіл. "

Бачиш, Існують різні групи суспільства - релігію, яка якимось чином впливає на нас. В якій релігії ми належимо, ми повинні відповісти кожній людині особисто. Що, або кому, людина ставить його майбутнє знаходиться в наших вільне рішення. Свобода прийняття рішень є найбільший дар ми отримали від Бога.

Лабіринт є лише одним способом виправити, і що хтось повинен сяяти. Я знав, що світло Ісус Христос, який прийшов з небес, і запрошує нас додому. Ми заблукали і не можуть бути скасовані. Ісус каже:

Ін 8:12 - Ісуса, щоб їх знову, то казав: ".. Я світло Той, Хто йде вслід за Мною, не буде ходити в темряві, але матиме світло життя"

І сказав цар Давид:

Пс 119,105 - Свічка мої кроки є слово твоє світло шлях мій.

Тому я хотів би запросити вас додому, де нас чекають. Ісус Христос готує нас вдома, які нас, де він. Коли земля буде очищена і створив все нове, буде наш будинок знову, прекрасний рай, як Господь побажав, на початку творіння.

Це два світи групи людей:

Rolling Stones - блукають у цьому світі - не мета - просто смерть.

Паломники - блукають у цьому світі, але у них є мета - вічне життя - Царство Боже.

M.G.

Ісая 44,6 - так говорить Господь, Цар і Спаситель Ізраїлю, Господь Саваот: Я перший і Я останній, крім мене, що Бога немає.

Ісая 55,6 - Шукайте Господа в той час як його знайти, назвемо його, поки він не близько.

Ісайя 56, 6-7 - Іноземці, які підключені до Господа, щоб служити йому, любити ім'я Господа і слуги були його словами, всі, хто захищає суботу перед оскверненням і дотримувати заповіту Мого з вами, все довести до горе Його святості і oblažím в моєму домі молитви.

Січня 14, 6-7 - "Я дорога, правда і життя", відповів Ісус. "Ніхто не приходить до Отця, як тільки через Мене. Якби ви знали Мене, то знали б і Отця Мого. Тепер ви знаєте Його і бачили його!"

Євангеліє від Івана 3:16 - Бо так полюбив Бог світ, що віддав Сина Свого Єдинородного, щоб всякий віруючий в Нього, не загинув, але мав життя вічне


Зміни, пов'язані статті з категорії - Біблійні факти

У що ми віримо - 4 Human Nature

166_cemu_verime_prirozenost_cloveka_bible.jpg 7-м Human NatureЧоловік і жінка були створені за образом Божим, індивідуальність, і оснащені здатність думати і діяти вільно. Хоча вони були створені як вільні істоти, які залежать від Бога життя, і ...
Доданий: 07.10.2010
Переглядів: 89366x

Бог і несправедливості у світі

314_ukrizovani.jpg Чому в світі так багато зла і страждань? Чому Бог не втручається і щось зробити? Багато людей задаються питанням, якщо б Бог був так давно б зробили щось. Це дуже поширені ...
Доданий: 17.01.2011
Переглядів: 140090x

У що ми віримо - 1 Біблія, Писання

104_cemu_verime_1_bible.jpg Перший - Біблія, ПисанняБіблія, Старий і Новий Заповіт, написано слово Боже. Дається за натхненням від Бога через Бога святий народ, який говорить і пише під впливом Святого Духа. У цьому слові ...
Доданий: 16.09.2010
Переглядів: 115042x

Ісус Христос, Його життя, смерть і воскресіння

275_jezis_kristus_2.jpg Єдиним засобом спокутування людського гріха надаються Бога в Ісусі Христі. У його житті вчинене слухняність волі Божій, його страждання, смерть і воскресіння. Ті, хто вірою прийняти це викуплення може мати вічне ...
Доданий: 25.11.2010
Переглядів: 192397x

Єдиний шлях до раю

295_jedina_cesta_do_nebe.jpg Ісус Христос жив, страждав і помер, щоб викупити нас. Бог допускає Його улюбленого Сина, щоб прийшов зі світу слави на цьому грішному світі гріха, ліворуч славу і честь, і переніс образи, ...
Доданий: 13.12.2010
Переглядів: 111131x

Uk.AmazingHope.net - Релігія - поява різних напрямках