Uk.AmazingHope.net (На головній сторінці) Uk.AmazingHope.net

Підготовка до кінця

Відправна точка, що я можу зробити?

514_egw-country_living.jpg

Підготовка до кінця

Доданий: 23.11.2011
Переглядів: 125408x
Теми: Відправна точка, що я можу зробити?
PrintTisk

"Коли приходить час випробувань, виявляється, який керував життям Божого слова. Влітку немає ніякої різниці між вічнозеленими та інші дерева так очевидно. Але коли зимові шторми відбуваються, вічнозелені дерева залишаться незмінними, до кінця своїх Листя вперед. Ні формальний християнської сьогодні полягає у визнанні права, але наближається час, коли різниця шоу. Тільки те, що проявляється ворожість, фанатизму і нетерпимості правління, переслідування починається. Zakolísají маловірні і лицеміри і відмовитися від своєї віри. Справжні християни, Однак чинити опір і залишатися твердим, як скеля, їхня віра буде сильніше і яскравіше, ніж надії на деякий час. "(Велика драма ніколи = Велика боротьба, стор 378) (Наш переклад« Велика боротьба »має різні розташування)

Під час скорботи буде вести нас вперед, тільки силою Божою, але тепер ми можемо підготувати рекомендації, які дав нам Бог.

Дослідження Слова Божого

Біблія містить багато обіцянок, які ми повинні затиск, відобразити їх у пам'яті і в обличчя, щоб проповідувати. Найбільш популярними є в псалмах, у книзі пророка Ісаї, Євангелія і послання до Филип'ян. Також 37. чолі великої драмі віків (Наша єдина визначеність) дає нам добру пораду. Два коротких уривків, багато хто припускає. "Тільки люди, зміцнює його розум істини Біблії, постає в останній великій битві». (Стор. 373) "перша і найважливіша обов'язок розумних істот полягає у вивченні священних писань, те, що вірно, то, згідно жити і заохочувати інших робити також." (Стор. 376)

Проводити час у молитві з Богом

Регулярне спілкування з Богом для підтримки близьких відносин з ним. Глави про молитву в книзі Подорож в Христа, ми можемо допомогти багато. "Яка влада була в тих, і в минулому піддавалися гонінням за Христа? Було єдність з Богом, єдність з Духом Святим, союз з Христом. Це інтимні стосунки зі Спасителем на народ Божий, зберігайте завзятість в кінці часів . (Віра Я живу триста тридцята сторінка)

Будучи дружнім др.

Ми знаємо, що ваші сусіди та ті, хто є впливовими в суспільстві. Вони визнають, що ми чесні і порядні люди, що ми не є членами будь-якої секти і екстремістські виродків. Крім того, дуже добре, щоб сказати їм все прямо. Корисна порада: "Точно так само повинні послідовників Христа зараз, коли наближається час скорботи, докладуть всіх зусиль, щоб познайомити людей в правильному світлі і розвіяти забобони і запобігти небезпеці, що загрожує свободі совісті". (БДТ століття сторінка 387)

Допомагаючи поширювати Божу справу

Ми знаємо, що те, що завершується в момент відносного миру, ми повинні будемо завершити в дуже важкий час. Ми не повинні сидіти склавши руки, як наступає ніч.

Знання здоров'я керівні принципи для надання допомоги хворим

"Як релігійні агресія підриває свободу нашої країни, тих, хто кампанії за свободу совісті, будуть притягнуті до несприятливої ​​ситуації. Якщо у Вас є вибір, вони повинні були один для одного, щоб отримати знання про хворобу, її причини, профілактики та лікування. Хто буде успішним, знайти роботу для їх широкого охоплення. Це буде багато страждальців, буде потрібна допомога, не тільки серед членів нашої церкви, але в основному серед тих, хто не знав правди. "(Медичний Міністерства сторінку 321)

Розвиток єдності і дружби з іншими

Євреїв 10,25 радить нам все частіше і частіше зустрічалися на спільних засіданнях і закликали один одного, тим більше ми бачимо, що вже настав день Господній наближається. Тим не менш, ми повинні пам'ятати, що ми "згуртувалися". Після вознесіння Христа Своїм учням, щоб побачити, що вони любили один одного.

Вчіться бути самодостатнім

Washington Post нещодавно повідомила, що 95% американців повністю залежать від дієти придбати в магазині. Наша порада: щоб бути більш незалежними. "Бідність може вплинути будь-який, хто нині вірити і діяти відповідно до істини. Христос сказав нам, що вони чорнять. Коли є прагнення до істини, то це буде важливо, що ми домінували кожен людської діяльності та їх сім'ї страждають через нестачу знань. Ми повинні зізнатися у торгівлі, будівництві, посадки і посіву. Знаючи, як обробляти землю, ми б цю роботу у важких умовах легше. Таке знання стане великим благом, навіть наших ворогів. (Рукопис релізи, тому 19, стор 26)

Перейти з міста

Ця плата, як відомо протягом багатьох років. Існує не для нас загадкою, чому ми отримали таку пораду. Ми дізналися, злочинність, перенаселеність, насильство, хвороби, убогість, шуму і стресу міського життя. Про цієї теми ми дізнаємося більше в житті країни брошуру (Життя в країні)

Джерело: книга «Неділя підходить" Едвард Г. Рейда

Е. Уайт говорить: ". Це не так багато часу, в якому ми змушені бігти в віддалені і відокремлене місце, як колись учнями Як облоги Єрусалима римськими військами був сигнал для євреїв-християн, а також Захоплення влади над частиною нашої нації (США) шляхом видачі указу, який буде проводити в життя папського суботу неділю, попередивши, щоб ми були. Тоді прийшов час покинути велике місто і підготує залишити міста і селища у віддалених будинків у віддалених районах в горах "(5T 464465)

Іншими словами, коли в США закон, який зобов'язані дотримуватися день відпочинку в неділю, це для нас знак покинути міста та інші приготування.

Американський проповідник Джим Buller http://www.preparingtostand.org/ на своєму сайті говорить:

Коли армія оточили Єрусалим, послідовники Ісуса покинули місто! Чи були вони готові чи ні. Якщо у вас є місце, щоб піти чи ні. Я щойно вийшов! Може бути, ми повинні зробити те ж саме.

Листи, які я отримую, говорити про міста ущільнення (закриття з зовнішнім світом), і я знаю, що в моєму районі є плани зробити це було зроблено вже багато років. Це звучить так само, як те, що ми могли прочитати в буклеті Життя в сільській місцевості 11 (також 2SM 142). "Але скоро буде такий розбрат і сум'яття в містах, що ті, хто хочуть виїхати з міста не можуть. Ми повинні підготуватися до цих подій. Це світло, яке було дано мені".

Хоча ми в країні, ми повинні мати план евакуації. Ми підготували пакет з основні особисті потреби у виживанні, основні продукти харчування, кемпінг поставок, все готово, так що ми просто попалися і міг піти в деякий тип житла, який використовується звичайна деревина з лісу для опалення і приготування їжі. Також заплановані маршрути і зупинки, який шлях нам туди дістатися.

"Згадуйте жінку Лота" Лука 17,32. Крім того, ми повинні підготуватися розумово і емоційно, ми змогли залишити все це позаду нас - давайте з нашою сім'єю та друзями піде чи ні.

Також зверніть увагу, що Є дві частини Смутного часу. Національний неділю закону ознаменувало початок першої частини. Виховання кінця до кінця першої частини. Друга частина часу скорботи після уточнення, буде заливатися, коли сімома останніми карами. У другому періоді ми збираємося "зовсім не спорожніє і відокремлене місце» (Великий сторінку Спори 626).

Тому протягом першої частини періоду скорботи і раніше повинні бути в змозі зробити "місіонерської діяльності". Ми не будемо просто ховаються в горах і спробувати вижити. Ми повинні мати на увазі, коли ми покидаємо місто. Ми повинні також підготуватися до цієї останньої великої комісії Євангелія. "У ці останні години розробці синів людських, коли доля кожної душі незабаром буде вирішене назавжди, очікується, Господи неба і землі зі своєї церкви, щоб бути викликали до дії, як ніколи раніше". (Пророки і царі сторінка 716)

Ймовірно, нам доведеться покладатися на інші методи євангелізації, ніж ми можемо використовувати сьогодні. Є не так багато "громадського євангелізації". Замість цього, вона може бути багато: «Бог під керівництвом нарадах." Моліться Богу, щоб привести вас до тих, хто хоче мати, щоб поділитися з ними. Дізнатися, як вона працює зараз.

Ви також повинні бути як Божий народ згуртувався разом. "Ой, багато разів, коли я відчував, що перебуваю в присутності Бога і Його святих ангелів, я почула голос ангела, який сказав, ралі, ралі на мітинг. Не дозволяйте сатані, щоб кинути тінь пекельну між братами. Ралі в єдності сила. Божий план для свого народу завжди було працювати разом.

Settle на сільські землі багато роботи, і займає багато часу. Але ми повинні бути включені у проголошенні останнього повідомлення людям, які приймають його, а не тільки для нашого власного виживання. Таким чином, єдиний спосіб прожити є добровільним простий спосіб життя, як Ісус Христос жив для завершення місії, і працювати разом як група.

Хоча ми відчуваємо необхідність фізичної культури, духовне виховання має бути в першу чергу. Тепер прийшов час для підключення глибоко з Богом. Мешкають в Ісуса. Дайте собі до Нього, щоб нам Духом Святим Духом заповнені і привело нас. У цих віршах Бог обіцяє нам, що ми готуємося до його прибуття і кінець. Коли ми працюємо з тим, що намагаємося зробити в нас і через нас, говорить нам через цей час. Вся справа в довірі до Бога і повної самовіддачі Йому в будь-який момент.

Флп 1,6 - Я впевнений, що той, хто почав хороші в роботі, привести до кінця дня Ісуса Христа.

1 Фес 5,23-24 - Бог миру нехай освятить вас у всій повноті, і ваш дух і душа і тіло повністю будуть на прихід Господа нашого Ісуса Христа. Він, який вимагає у вас, будучи вірним і він зробить це.

Юда 24 - Тому, у кого є влада, щоб захистити вас від падіння і приведу вас в славу Його
чистою і щасливою ...


Зміни, пов'язані статті з категорії - Відправна точка, що я можу зробити?

П'ятий освячення - шлях до Христа

188_cesta_ke_kristu.jpg 5 Освяченняобіцянку Боже: "Ви будете шукати Мене, і знайдете, коли ви шукаєте Мене всім серцем вашим" (Єр. 29,13).Бог повинен бути приведений через серце, у противному випадку вона не може бути зміни, ...
Доданий: 20.10.2010
Переглядів: 103534x

Суботу як пам'ятник створення, враховуючи відносини з Богом

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Давайте подивимося на самому початку Біблії, у Книзі Буття. Ось що написано про створення нашого світу. Ми дізнаємося, що Бог створив цей світ за шість днів поспіль і в день сьомий ...
Доданий: 28.04.2011
Переглядів: 135899x

Зміни в перекладах Біблії

512_zmeny_v_prekladech_bible.jpg У чеській мові останнім часом все більше число перекладів Біблії. На додаток до Вселенського переказів доступна не тільки для завершення перекладу та вивчення чеської Bible21, але і Єрусалим Біблію, Біблія і ...
Оновлено: 16.11.2011
Доданий: 16.11.2011
Переглядів: 186247x

Третій Покаяння - шлях до Христа

165_cesta_ke_kristu.jpg ПокаянняЯк можна стати праведними перед Богом? Як можна виправдати грішника? Тільки Христос може привести нас у відповідність з Богом, зі святістю. Але, як ми доберемося до Христа?Істинне покаяння включає в себе ...
Доданий: 07.10.2010
Переглядів: 100966x

Пекло просто - якою буде кінець злих людей?

371_existuje_peklo.jpg Багато людей бояться пекла і вічних страждань. Але чорт забирай? Біблія каже про пекло, що тільки поки останній день розплати прийде. Коли Ісус Христос воскрешає нечестивих і дає рішення на всіх, ...
Доданий: 02.03.2011
Переглядів: 162897x

Uk.AmazingHope.net - Підготовка до кінця