Uk.AmazingHope.net (На головній сторінці) Uk.AmazingHope.net

Переслідування віруючих під час кінця

Знак раз, друге пришестя Ісуса Христа

498_pronasledovani.jpg

Переслідування віруючих під час кінця

Доданий: 17.10.2011
Переглядів: 258179x
Теми: Знак раз, друге пришестя Ісуса Христа
PrintTisk

Будь-хто, хто вивчає тему часу і до кінця закони неділю, вони повинні знати, що важкі часи попереду. Є кілька віршів, що переслідування буде відбуватися, але зверніть увагу, що кожен з цих віршів складається з двох частин - пророкування Бога, що не буде переслідувань, а потім обіцянок Бога для віруючих. Переслідування мають місце в різних формах з незапам'ятних часів. Всі ті, хто служить Богові, щоб зустрітися з опозицією сатани і його помічників. І тепер Сатана дуже обмежений час, і він знає, що він на короткий час. Одкровення 12.12.

Даніель 12.1 - В цей час виникає Михайло, князь великий і захисник свого народу. Час біда відбувається, коли те, що було починаючи з становлення нації. В цей час ваш народ буде врятований - усіх, хто зареєстрований у книзі.

Матвія 24,9-13 - Тоді ви будете хвилюватися і вбивати за ім'я Моє, і ви будете ненавидіти всі народи. У той час багато відпадуть і зраджують один одного і ненавидять, і багато фальшивих пророків і зведуть багатьох. А оскільки поширення зла, любов багатьох охолоне. Але хто витерпить аж до кінця, той спасеться.

Одкровення 2.10 - Нічого не боятися того, що ви пережили. Ось, диявол буде декого з вас до в'язниць, повинні бути протестовані, ви будете мати біду десять. Будь вірний до смерті, і дам тобі вінець життя.

Ісус страждав багато від тих, кого він створений. І якщо ми страждаємо, ми знаходимося в нашому Ісусі, що постраждав за нас. Цитата Еллен Гулд Білий (цитую ):... "Жоден з людей був таким образам і наклеп, як Син Людський Вони насміхалися над ним і насміхалися над ним, бо він слухняно виконав святий закон Божий ненавидів його без причини Він стояв у мовчанні Однак попереду ворогів своїх, і сказав, що приниження і сором є частиною спадщини християн. Він радив своїм послідовникам, щоб протистояти гнів, і він закликав їх neochabovali погоні. "(Сини й Дочки Бога, s.308 )

Як ви думаєте, ми будемо переслідувати релігійні люди, і злочинці? Але Біблія передбачила, що найбільш жорстокі гоніння від "християн", які будуть навіть думати, що він Бог.

Іоанн 16,1-4 - Це, я сказав вам ви ввели в оману. Відлучати вас від прихожан. Так, прийде час, коли кожен, хто вб'є вас, буде думати, що, служачи Богові. Вони роблять це, тому що не пізнали Отця, ні мене. Я сказав вам, що ви пам'ятаєте той час, що я вам говорив.

Протягом кількох століть, сатана переслідував ранньої Церкви, через язичництво. Але коли церква під виглядом служіння Богу погодилися на компроміс із язичництвом, став більш жорстким і більш небезпечного ворога. Римсько-католицька церква вважає, що Бог дав їй право контролювати совість, щоб визначити, що є єрессю, і покарати його. Це один з найбільш глибоко укорінених папського помилок. Яким він буде в кінці часів? Цитата: "Переслідування протестантизму Риму, який майже знищив релігії Ісуса Христа, буде ще гірше, до об'єднання з папством протестантизму". (Маранафа, 194)

Переслідування передбачено в Біблії, і пророчий дух набагато більше, ніж просто стрес і занепокоєння. У деяких випадках це будуть тортури і смерть. Цитата: .. «Тому що істина прихильників відмовитися від поклоніння неділю, субота, багато з них перебувають в ув'язненні, інші вигнані з країни, інші будуть страждати як рабів Сьогодні ми знаходимо щось подібне неможливо Після зняті, однак, народ Божий в Духа, який захищає їх, і коли вони пішли влади сатани, який ненавидить Божим заповідям, вони незвичайні речі. людське серце може бути дуже жорстоким, коли вона зникає від Божої любові та поваги. (Велика драма століття, 381, 382)

Деякі втратили своє майно. Багато переживають бідність після його опублікування, що той, хто йде суботу Бога, не може купити або продати. Але найважче буде розділений на сім'ю і близьких друзів відчуження.

Матфей 10,36-37-Man буде мати ворогів у нашій власній родині. Хто любить батька або матір більше, ніж Мене, той Мене. Хто любить сина або дочку більше, ніж Мене, той Мене.

Головна причина переслідування вірних Божих людей не бажають адаптуватися до перерву команди і біблійної суботи, святий день спокою. Прийняття або відмова від неділі як день поклоніння в найближчому майбутньому, необхідно для порятунку. Біблія називає цей процес на знак прийняття звіра або прийняття друк Бога. (Докладніше у статті номер 666 звіра, накреслення звіра і печатку Бога)

Цитата: ". Там приходить час, коли народ Божий знати всі наслідки переслідувань, як поважає святість сьомого дня .... Але народ Божий в повній мірі доповів йому, і Господь буде діяти на свою користь і довести, що він є Богом над усіма богами. "(Chritsian служби, 156)

При розгляді доказів співробітництва між США та Ватиканом, ми знаємо, що цей час не за горами.

Цитата: "Ми знаємо, що" коли Церква у нашій країні об'єднатися точки сповідували віру, вплине на Сполучені Штати в життя його положень і підтримуючих її інститутів, то протестантська Америка створить образ римської ієрархії. Істинна Церква буде піддаватися переслідуванням, як Божий народ у минулому. »(Духа Пророцтва, том 4, 278)

Також нам повідомили, що важкі часи не будуть тривати довго. Цитата: "Ми стоїмо на порозі великих і серйозних подій пророцтва виконується остання велика боротьба буде коротка, але страшна .... Скільки часу це займе зовсім небагато часу ..?". (Вибрані вісті, svazek3 , 419)

Бог обіцяв захист

Ми покладаємося на впевненості, що Бог любить нас, і хай би там що, залишайтеся з нами і веде нас в Царство слави. Ми не повинні турбуватися про майбутнє, тому що Бог обіцяв, що буде з нами. Цитата: ". Існує завжди шанс, що ми потрапити в біду, і особистої небезпеки, але ми не сумуємо, ми, як народ Божий, щоб збільшити свої зусилля і сподіваємося, Тому що, коли прийшов час небезпека для людей, Бога, є час для Бога надати чіткі докази його влади ". (194 Маранафа, 191)," народ Божий не потрібно турбуватися. Сатана не може перевищувати допустиму межу. Бог захищає свій народ. "

Еллен Уайт написала багато статей, які відносяться до часу, коли вона буде вступати в силу неділю закону. Якщо у вас утриматися від роботи в неділю, ми присвятимо неділю місіонерську роботу на короткий час роззброїти своїх ворогів. У неділю ми зосередимося на місію отримати знамено звірини.

Мерзота, яка попереджає нас

Матвія 24,15-22 -. "Коли ви бачите, святе місце держави, страхітливі гидоту», який говорив про пророка Даниїла (читає, нехай розуміє), то нехай ті, хто знаходяться в Юдеї, нехай тікають у гори, хто буде на покрівлі, нехай той не сходить узяти речі з дому, а хто в полі, чи ні повернутися до куртки. жаль, у ті дні для вагітних і годування груддю. Моліться, щоб не запускати в зиму або суботу. У той час це велика скорбота, такі як не було до початку світу, і що ніколи не буде. Якщо не скоротилися ті дні, не врятує ніхто. Через обрати ті дні не буде бути скорочений. "

Ці вірші Е. Уайт говорить: "Не так багато часу, в якому ми змушені бігти в віддалені і відокремлене місце, як колись учнями Як облоги Єрусалима римськими військами був сигнал для євреїв-християн, а також. як захоплення влади над частиною нашої нації (США), випустивши постанову, яка буде проводити в життя папського субота неділя, попередивши, щоб ми були. Тоді прийшов час покинути велике місто і підготує залишити міста і селища у віддалених будинки у віддалених районах в горах "(5T 464465)

Іншими словами, коли в США закон, який зобов'язані дотримуватися день відпочинку в неділю, це для нас знак покинути міста та інші приготування.

Бог у Своїй нескінченній мудрості, зажадає трохи відпочити перед переслідуваннями, щоб уникнути необхідності досвід переслідування. Багато з них будуть зберігатися в могилу, перш ніж страшний іспит, страждаючи падає на світ. Тому ми повинні завжди бути в молитві моє прохання кажу: ". Не моя воля зробити (Лк. 22:42) (Counsels з охорони здоров'я 375)

Чому Бог допускає переслідування?

Є багато позитивних причин, що переслідування приносить. Це насправді обертається проти сатани, оскільки позитивний вплив як на переслідуванням, а також для тих свідків.

Перші формування характеру - Цитата: "Бог у Своїй великій любові хоче, щоб розвивати рідкісні дарунки свого духу Це дозволяє нам долати перешкоди, переслідувань і поневірянь, а не як прокляття, а як найбільше благословення в нашому житті кожен .. спокуси подолати, кожен страждання, які ми пережили сміливо, приносить нам новий досвід для формування нашого характеру. "(Міністерство рознощик книжок, 67)

Другий Показаннями до світу - Цитата: "Завжди, коли є гоніння, ті, хто відчуває або прийняти рішення за Христа чи проти нього." (Бажання століть 442) До подальше зміцнення руху для забезпечення неділю, деякі з них будуть заарештовані і притягнуті до відповідальності. "Люди, які марширували перед судом, рішуче захищати правду. Багато з тих, хто чує він вирішить дотримуватися всі заповіді Божі. Так познайомитися з істиною, тисячі людей, які інакше б не чула про це." (Big Драма століття 381)

Третє виразів Божої благодаті - через страждання і переслідування віруючих в його шоу його слава і характер. Глядачі повинні були бути ясно, що Бог був з мучениками, які були піддані тортурам та вбиті. Багато хто замість прокляття і відчайдушні крики, коли смерть молився і співав і свідчив про постійне присутності Бога і велика благодать.

Четверте ставить нас в ролі служби і благословення - Цитата: "Приймаючи, що Іван був засланий на острів Патмос, Христос побудував свою учнів до місця, де він може отримати найдорогоцінніше право доручити церкви переслідування .... Джон була засобом благодаті ... Я ніколи не дізнався так багато про Ісуса. Ніколи не чув стільки підняття правду. "(Наш високе покликання 315)

Поширення Євангелія - ​​Люди схильні пов'язувати колоній. Цитата: "Але Господь хоче, щоб Його люди були розкидані по всій країні не повинен асоціюватися в одному місці Ісус сказав: Ідіть по всьому світу і проповідуйте Євангеліє всьому створінню Коли апостоли вирішили залишитися у великих ... номерів у Єрусалимі, прийшов на них гоніння і були розкидані в усі куточки населеного світу. "(8Т 215)

П'ятий Свідоцтво наступні Бога - Сатана з усіх сил намагається відрадити народ Божий. Таким чином, труднощі і послав є доказом того, що ми знаходимося на стороні Бога. Цитата: .. "Коли люди намагаються примиритися з Богом, знаю, що приниження крос і раніше зберігається сил і сил зла напад на всіх тих, хто дотримується законів Бога Таким чином, замість переслідування учнів Христа засмучений, якщо вони викликати радість. Це показує, що ходити по стопах свого Вчителя. "(Думки від блаженства гора 29)

Коли буря прийде на нас гоніння, багато падають і не будуть готові постраждати за те, що вони вірять і додати в бік ворога. Цитата: Але, з іншого боку, справжні вівці почують голос свого справжнього Пастиря. З величезною відданістю буде прагнути, щоб врятувати втратив, і багато з тих, хто відбився від стада, і повернеться слідувати Великого Пастиря. Божий народ згуртуватися проти ворога і створити єдиний фронт. З точки зору загальної небезпеки зі спорів про перевагу продукту. Він не буде говорити про те, хто слід розглядати як високий. »(Маранафа 194)

Відомий нагороду

Відомий, винагорода, що одержується вірних робітників, зібрати навколо престолу Бога й Агнця. Коли Іоанн свого смертне тіло, він побачив славу Божу, впав, як мертвий, не витримавши погляду. Але, як діти Божі, зодягнені безсмертним, див. "Його, як Він є". (1 Івана 3:2) вони будуть стояти перед престолом, визнав у коханої. Всі їхні гріхи були стерті, видалені всі свої гріхи. Тепер вони можуть дивитися на оприлюднив славу престолу Божого. Ми беремо участь з Христом в Його стражданнях, а разом з ним працює над планом викупу і разом з ним і радіти увазі душі порятунок у царстві Бога, що там протягом всієї вічності хвалячи Бога. (9Т 285)

Прошу вас, будьте готові до Христа, що йтиме на хмарах небесних. ... Підготовка до суду, так що, коли прийде Христос, відзначають усі, хто вірить в Нього, могли б бути серед тих, хто зустрінеться з ним у світі. (9Т 285)

Утворена з книги Дж. Едвард Рід - "Неділя підходить", в перекладі з англійського оригіналу "Неділя пришестя доступна в Jupos публікації!

Ми рекомендуємо прочитати книгу Велика Боротьба Еллен Гулд Білий.


Зміни, пов'язані статті з категорії - Знак раз, друге пришестя Ісуса Христа

Те, що відбувається в арабських країнах - буде інший результат?

370_arabske_zeme.jpg Масові акції протесту проти уряду хітом в останні два місяці, більшу частину Близького Сходу. Демонстранти протестують проти поганих умов життя, політична корупція, високий рівень безробіття, обмеження прав людини і свободи інформації.Найбільші ...
Доданий: 25.02.2011
Переглядів: 124144x

Заклик до закону в неділю в США

456_vlajka_usa.jpg Вже в 19 столітті було передбачено, що протестанти прагнуть день відпочинку в неділю взяли і звернутися за допомогою до католицької церкви. У 19 столітті було б щось подібне було немислимо і ...
Доданий: 05.08.2011
Переглядів: 173744x

Причини для другого пришестя Христа у світ

247_duvody_prichodu_jezise_krista.jpg Ісус Христос помер за гріхи наші, то перемога над злом - Сатана і переміг його. Він показав всю всесвіт, що Бог є любов і все ж ми згрішили проти закону Божого, ...
Доданий: 08.11.2010
Переглядів: 120123x

Вступаючи на суд Божий - будьте готові!

303_bozi_soud_milenium.jpg Багато людей будуть жити по-іншому, якщо вони зрозуміли, що їх життя коли-небудь буде судити на випробування. Суд Божий такою важливою подією, що вона повинна охоплювати всі засоби масової інформації в усьому ...
Доданий: 04.01.2011
Переглядів: 139503x

Месіанські євреї

164_izrael_vlajka.jpg Месіанських євреїв - пророцтвоНа додаток до численних християнських конфесій існує в Ізраїлі і рух так званих "месіанських євреїв". Ці люди зазвичай приходять з єврейських сімей, але вірять в Ісуса як Месію ...
Доданий: 06.10.2010
Переглядів: 183827x

Uk.AmazingHope.net - Переслідування віруючих під час кінця