Uk.AmazingHope.net (На головній сторінці) Uk.AmazingHope.net

Дотримання суботи протягом століть

Правда Декалог

464_zachovavani_sboty.jpg

Дотримання суботи протягом століть

Доданий: 14.08.2011
Переглядів: 278979x
Теми: Правда Декалог
PrintTisk

Дивного перетину історії, яка показує, що Бог завжди був свій народ, який зберіг всі десять заповідей, у тому числі Божий день спокою - суботи. Він ніколи не зміг винищити вірних людей і для придушення дотримання Закону Божого.

Брат Ф. Coltheart відділу євангеліст Північного 1954 року.

Наступні звіти результатом довгих і утомливих пошуків і порівняння джерел. На останньої поїздки вдалося JF Coltheart євангеліст, особисто читав старі рукописи та оригінальні розуміння джерел багато цитат розміщені в бібліотеках і музеях Європи, в Константинополі і схід.

Хоча праці мученики часто спалені або іншим чином знищені, є докази, або зі збережених записів, або навіть противники доповідей, що в будь-якому віці, ті, хто рукоположений у суботу, ті, хто віддано підтримувати закон Божий, будь то в Чехії або в Шотландії, де він був суботу зберігається до 12 століття. або, в Абіссінії, де він зберігався до 17-го століття.

1 столітті

Ісус - Матвія 19, 16,17 - раптом прийшов до нього людина з питанням: «Учителю, що добру справу треба робити, щоб мати життя вічне?" Він сказав йому: "Чому мене питання для хорошого тільки одна хороша, але якщо ви хочете увійти в життя, то виконай заповіді?.".

4 Заповідей - 20 Вихід, 8-11 - Пам'ятай день суботній, щоб святити його. Шість днів працюй і роби всю працю свою, а день сьомий субота для Господа, Бога вашого. Ти не повинен робити будь-яку роботу - ви, ваш син, ні дочка твоя, ні раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, іммігрант в ворота. У шість днів створив Господь небо та землю, море і все, що в них, а дня сьомого спочив. Тому поблагословив Господь день суботній і освятив його. Ісус - Луки 4,16 - Коли він прийшов у Назарет, де був вихований, прийшли за своїм звичаєм суботнього дня, щоб синагогу і встав, щоб читати.

Матфей 24,20 - Моліться, ви не зіткнетеся з взимку або в суботу.

Ісус навчав своїх учнів молитися для того, щоб вирватися з їх обложені Єрусалим не був взимку або в суботу. Руйнування Єрусалиму сталося в 70 р. н.е. (40 років після розп'яття).

Його послідовники - 23 Лука, 56 - повернулися додому і приготували пахощів і мира нафту, але потім обслуговуватися відповідно до решті заповідь суботи.

Paul - Деян. 17, 2 - Пол тут за своїм звичаєм, щоб піти і три суботи розмовляв з ними з Писання.

Павло і язичників - Деян. 13, 42,44 - Коли він покинув синагогу, місцеві язичники просили їх про ці речі говорити в наступну суботу. У наступну суботу почути слово Боже взяли участь майже все місто.

Тут ми знаходимо язичниками, які зібралися в суботу в язичницьке місто. Стих сорок четвертим не кажу про школу в суботу синагогу, але каже, що він зустрічалися майже все місто. Згідно віршу сорок другого просив, щоб він був дозволений в наступну суботу знову, щоб почути повідомлення.

Біблія говорить про старому єврейському тиждень, що деградація, але Святий Дух, що призвело до написання Діяннях апостолів близько 30 років після розп'яття Ісуса Христа, жива на наступну суботу.

Січень - 1 Об'явлення, 10 - У день Господа я був у дусі і почув за собою голос гучний, як труба ..

(2 Марк, 28, 58 Ісайя, 13, 2, Вихід 20, 10 Ясно, що субота є днем ​​Господнім.)

Йосип - не міста, ні греки або варвари, або будь-який інший народ, який не дійшов до наших звичка тримати сьомий день! - M'Clatchie, Нотатки та запити на Китай і Японію, том 4, номер 7.8, стор 100

Перша християн століття - Авраама духовні нащадки втекли в Пеллу, то, по той бік Йордану, де вони знайшли певні безпеки і служити своєму Майстрові і освячення суботи. - Євсевій, Церковна історія, том 3, kapitola.5.

Індії (Jakobité) - 1625 - Вони тримають в суботу. На богослужіння в суботу. Pilgrimmes, т. 2.

Америка - 1664 - Перший sabbather в Америці, Стівен Мамфорд, прибув з Лондона в 1664 році. - Hist. З сьомого дня Хрестителя Gen.Cohf., Jas.Bailey

Америка - 1671 (SD баптисти), відокремленою від баптистської церкви дотримуватися суботу. - Бейлі, Історія.

Англія - Карл I, 1647 Бо в Писанні ми знаходимо місце, яке підказує, що субота була більше не підтримується, але замість неділю, церква свою владу, щоб скасувати один день, і другий набір. - Кокс, субота законів.

Англія - Джон Мільтон - це, безумовно, набагато безпечніше тримати сьомий день як висловити велінням Божим, ніж зробити перший дотриманням день, на якому були визначені всього лише людина.

Англія - Після виходу «Книги спорту" книги в 1618 році був серед англійського духовенства серйозні розбіжності з двох питань: 1) чи є четверта заповідь суботи обов'язковим, і 2) на підставі того, що має бути збережений У перший день тижня, як "день відпочинку". - Гайдн, Словник статті Дати суботи.

Абіссінії - 1604 - єзуїти намагалися змусити прийняти абіссінська церква, католицизм. Zadenghela працював для короля (1604 нашої ери.) Запропонувала, щоб присягнути на вірність папству. Всі піддослідні були pohroženo високі штрафи, якщо вони продовжують дотримуватися суботу. - Геддес, Історія Церкви Ефіопії.

Богемія, Моравія, Швейцарія, Німеччина - Один з радників і високопоставлених представників суду був Джон Gerendi, sabbathers лідерів, які не зберегли неділю, але в суботу. - Ламі, Історія Socinianism.

18 століття

Абіссінію - Jakobits зібралися в суботу в церкві і підтримувати той день, коли святий і абіссінцев, як ми могли переконатися, перебуваючи їх сповідання віри перед ефіопський цар Клавдія. Abudacnus, Historia Jacobitarum.

Румунія 1760 - Югославія Чехословаччина - Толерантність Патент Йосипа II. не поширюється на тих, хто дотримується суботу, деякі з них повернулися все його майно. Католицькі священики з допомогою солдат змушені визнати Римі, працював в суботу та неділю ходив до церкви - це були методи, які використовувалися впродовж 250 років, щоб включити světitele суботу.

Німеччина - Tennhardt з Нюрнберга проводить саме доктрина тиждень, тому що це одна з десяти заповідей Божих. - Бенгель, Leben унд Wirken.

Він каже: Ніхто не може довести, що в неділю відбувся в суботу. Сам Бог присвятив останній день тижня. Антихрист знову вибрав перший день тижня.

Богемії і Моравії - Адольф Дукс пише про історію в рік 1635 по 1867 рік наступним чином: Положення sabbatize було жахливо. Їх книги та журнали були перевезені в Карлові Вари на консисторії і спалені. (Лейпциг, 1880)

Голландії та Німеччини - Dr.Cornelius пише, що колись були баптисти не збереглися численні недільні та інші свята (святий суботи). - Der Anteil Ostfrieslands and.Ref.Muenster, 1852

Моравії - граф Zinzendorf - R.1738 графа Zinzendorf писав про те, як він виправдовує субота: Протягом багатьох років, зберегли суботу як день відпочинку та неділю я використовую, щоб поширювати Євангеліє. - Budingsche Sammlung, 1742nd

Америка - 1741 (моравські брати - залишитися після графа Zinzendorf) заслуговує особливої ​​уваги, щоб підкреслити, що він вирішив залишити сьомий день як день відпочинку з хором в Віфлеємі.

Перед Zinzendorf і Моравії в Віфлеємі став спостерігати суботу, субота зберегла невеликої німецької групи в Пенсільванії.

19

Росія - Більшість з них залишилося в Криму та на Кавказі, де за переслідувань як і раніше залишилися вірні біблійним вченням. Люди називали їх sabbathers - (Sabbatati). П. К. Штернберга, Geschichte дер Juden в Польща.

Китай - У той час забороняли використання Хунг опіуму, тютюну та алкогольних напоїв, і в суботу був свідомо підтримуватися.

Коли я з демпінгом ", запитали, чому освячує сьомий день, потім відповів: По-перше, тому що Біблія вчить, а по-друге, що наші предки також відзначити цей день. - Критична історія суботи та неділі.

Індії та Персії - за звичкою, які тримали благочестивого дотримання суботи протягом всієї нашої імперії. - Християнська Дослідження в Азії.

Данія - Ця агітація не залишилися без результату. Пастор М. Зоммер почали освячувати суботу і написав вражаючу статтю про право суботу в церкву журналу Indovet Kristendom № 5, 1875th У своєму листі до пастора JG Mattesonovi пише: От у Данії є одним з найбільших баптистського руху на заповідь суботи . . .

Тим не менш, я, мабуть, єдиний проповідник в Данії, який знаходиться так близько до адвентистів, і протягом багатьох років, проголосити друге пришестя Христа. - Advent тиждень травня 1875th

Швеція (Хрестителя) - Ми просто хочемо підкреслити, що дотримання суботи день має свої витоки в закон, який Бог встановив на створення для всього світу. Таким чином, він є обов'язковим для всіх людей у ​​всі часи. - 30 квітня 1863 року.

Америка - 1845 - Відкриття, як виконати Даніель 7,25, як маленький куточок мінливих часів і права. Я думаю, що всі ті, хто дотримується перший день тижня, день відпочинку, Папа sabbathers і суботу порушників Божого. 13 лютого 1845.

SD адвентисти - заснована 1844 адвентистів SD, яка до кінця 19 століття. поширився по всьому світу. Його назва походить від навчань у суботу, 7-й день і пришестя Ісуса Христа. R.1874. Почалася ця робота в Європі в 1885 році в Австралії, в 1887 році в Південній Африці в 1888 році в Азії і Південній Америці.

20-го століття

SD адвентисти виправдати ж у суботу, стверджуючи, що Ісус та його послідовники. Гідний факел істини, або вийшли протягом довгих століть. Адвентисти проповідувати послання сьогодні в більш ніж 1000 мов в країні. Більше 16500 sabbatize молитва розсіюється від полюса до полюса - від Хаммерфест в Норвегії, яка є самим північним містом у світі Puntas Аренас в південне місто в Південній Америці. Два мільйони членів по всьому світу вітати святий Суботи моменти.

Субота є дорогоцінним спадщиною, що наше покоління було передано мучеників минулого. Субота узи братерської дружби церкви останнього часу, будь то чорний, білий або жовтий членом. На схід і захід, північ та південь тисячі і тисячі людей, готуються до другого пришестя Христа.

Повідомлення 58,13 Ісаї реформ в суботу, щоб люди утримувалися від ноги в суботу і в суботу честь і здійснювали свої власні інтереси. Одкровення 14 чітко показує, що це послання останні дні перед приходом Ісуса Христа. Зверніть увагу, чудові слова попередні вірші:

Ісая 58,12-14, - що вийдуть із тебе побудує древні руїни, основи минулих поколінь повинні будувати заново. Чи будете ви назвати будівельника і реставратора порушення способів, якими вони могли б жити. Коли вам уникнути ногу суботу до вас на моїй святий день робити те, що ви хочете, коли ви називаєте їх добробуту суботу, Господа святий і славний день, і ви святкувати його, так що краплі зі своїх подорожей, що ви зробили не те, що Ви хочете, зупинитися і поговорити, то радості у Господі, і я буду перебувати на пагорбах я можу посадити Вас зі спадщиною Якова вашого батька. Уста Господні оце прорекли.


Зміни, пов'язані статті з категорії - Правда Декалог

Що це сьомий день тижня субота або неділя?

278_kalendar.jpg Що таке сьомий календарний день у суботу або неділю? Вона була зроблена зміни?Багато країн в даний час сім календарних днів неділю. Багато людей не знають, що субота є тільки створення сьомий ...
Доданий: 29.11.2010
Переглядів: 498562x

День відпочинку, суботу або неділю?

60_sunday_saturday.jpg Що таке правильний вихідний день, суботу чи неділю?Часто говорять в християнських церквах, що таке справжній день відпочинку. Більшість церков, християнських об'єднань освячує неділю, тільки невелика жменька суботах. Чому світ невелика жменька ...
Доданий: 02.08.2010
Переглядів: 486495x

Божий закон є незмінним, воно залишається в силі!

501_bozi_zakon_je_nemeny.jpg Істин Його слово, Бог відкрив людям. Для всіх тих, хто їх отримує, є захистом від шахрайства сатани. Ігнорування цих істин, який зараз знаходиться в релігійному світі настільки широко поширена, вона відкриває ...
Доданий: 24.10.2011
Переглядів: 163363x

MP3 - Call - $ 1000 за один вірш в Біблії Показано додержання неділі.

321_1000_dolaru.jpg Баптистський проповідник Тоні Mavrakos отримав спеціальне запрошення і пропозиція від однієї людини. "Я дам вам 1000 доларів за один вірш у Біблії, який би довести, що неділя є християнською день, щоб ...
Доданий: 24.01.2011
Переглядів: 107222x

Що Павло, коли говорить, ніхто не має права засуджувати Вам за суботу?

361_obet_poukazujici_na_krista.jpg Ми повинні визнати головне. Єврейський прісний хліб називається свята, свята труби, Спокута свята та інші свята, які були прообразом пришестя Месії в суботу!Кол. 2, 13 - 17 - Так, навіть вас, ...
Доданий: 18.02.2011
Переглядів: 107398x

Uk.AmazingHope.net - Дотримання суботи протягом століть