Uk.AmazingHope.net (На головній сторінці) Uk.AmazingHope.net

Божого закону - Десять заповідей право

Правда Декалог

585_desatero_bozich_prikazani.jpg

Божого закону - Десять заповідей право

Доданий: 19.04.2011
Переглядів: 649814x
Теми: Правда Декалог
PrintTisk

Читати десять заповідей Бога, як Бог дав Мойсею на горі Синай. Це правильний порядок і формулювання Десять Заповідей.

Ніхто не має право вносити зміни в закон, ні одна людина не релігійний авторитет чи традиції. Хто буде слухати Бога, нашого Творця, або людина, традиції?

Вихід 20:1-17

Бог говорив всі ці слова:

1 "Я Господь, Бог твій, що вивів тебе з Єгипту, з дому рабства. Не в тебе інших богів, крім мене.

Другий Не генерувати ідола у вигляді чого-небудь на небі вгорі, землі долі, і що у водах, що знаходяться під землею. не не поклонятися їм і служити їм, бо Я Господь, Бог твій, Бог заздрісний. Покарання за провину батьків карає дітей до третього і четвертого роду, що ненавидять Мене, і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто виконує Мої заповіді.

3 Не використовуйте ваше ім'я Господа, Бога твого, надаремно, бо ті, хто займе його ім'я всує, Господь не залишить без покарання.

4 Пам'ятай день суботній, щоб святити його. Шість днів працюй і роби всю працю свою, а день сьомий субота для Господа, Бога твого. Ти не будеш робити будь-яку роботу - ви, ваш син, ні дочка твоя, раб твій та невільниця твоя, і худоба твоя, іммігрантів у ворота. За шість днів створив Господь небо та землю, море і все в них, а дня сьомого спочив. Тому поблагословив Господь день суботній і освятив його.

5 Шануй свого батька та матір, де ви можете жити довго на землі, яка дає вам Господь, Бог твій.

6 -, не вбивають.

7-м Ні перелюбство.

8 Не stealingl.

9 Не брехати про ваш сусіда.

10 заздрості дому ближнього твого. Заздрість дружина сусіда вашого, його раба, його служниця, свого вола чи осла - не заздрю ​​вашим сусідом що-небудь. "

Вже в Старому Завіті Данило бачив, що влада змінити закон. Тільки заповідь час четвертої заповіді -. Пам'ятай день суботній, щоб святити його!

Данило 7,23-25 Четвертий звір четверте царство на землі, яка відрізняється від всіх інших: він охопив всю землю, топтати його і роздавити. І десять рогів, десять царів, що виникають з цього царства. Після них іншого царя будуть виникати, відрізняється від попередніх, і вони підкорити трьох царів. Чи буде промова проти Всевишнього, святих буде неправильно, і спробувати змінити раз і правил. (New International Version: Чи буде намагатися змінити час і закони.)

Що сказав Ісус про закон? Все буде платити і як довго?

Матвія 5,17-19 - "Не думайте, що Я прийшов порушити закон чи пророків: я прийшов не став, але виконати їх істинно кажу вам: Поки перейде небо і земля далеко не .. найменшу лист, ні одна риса з закону, доки все збулося. Будь-який усуне одну із заповідей цих малих і навчить людей в Царство Небесне розглядається як найменша.

Наскільки важлива Закону Божому?

Луки 16,17, - але скоріше небо і земля минуться, ніж припинити платити якийсь момент закон!

Видалені віру в Ісуса і Його благодаті закон?

Римляни 3,31 - Отже, ми знищуємо закон вірою? Ні в якому разі! З іншого боку, закон.

Що апостол Павло пише закон?

Римляни 7,12, - але закон святий, святий заповіді і просто і добре.

Як я знаю, любов до Бога і нашим ближнім?

1 Ів 5,2-3 - Просто тому, що ми любимо дітей Божих, визнається той факт, що ми любимо Бога і виконуючи Його заповіді. Любов до Бога, що ми його заповіді - і його заповіді не обтяжливі.

Повний Ісус коротко заповіді любові в словах, як це було в Старому Завіті Ісус.

Матвія 22:37-40 - Ісус сказав: Люби Господа Бога свого всім серцем твоїм, і всією душею своєю, і всім своїм розумом. Це перша і найбільша заповідь. Друга ж подібна до неї: Люби ближнього твого, як самого себе. У цих двох заповідях затверджується весь закон і пророки.

Ісус 22,5 - Просто уважно стежити заповіді і закон, як слуга наказав був Мойсеєві: Люби Господа, Бога вашого, ходити всіма дорогами Його, і дотримуючись Його заповідей. Пристане до нього і служити Йому всім серцем твоїм, і всією душею своєю.

Як довго і чому встановлені правила Бога?

Псалом 111,7-8 - Лояльність і право на місце їх руки, надійна всі правила! Вічна віків встановлено, дійсно і щиро повинні бути виконані.

Що Бог дав знак Божого народу?

Вихід 31,13 - Господь сказав Мойсеєві: "Скажи синам Ізраїля: спостерігати мій суботу, тому що це знак поміж Мною та поміж вами для ваших поколінь, ви дізнаєтеся, що Я Господь, що освячує вас.

Це буде знаком Божим заповідям в останні дні?

Одкровення 12,17 - Тоді дракон був злий на жінку, і пішов, і пішов воювати з останком насіння її, що Божі заповіді та мають свідоцтво Ісуса.

Лі ковчег Бога Десять заповідей Бога постійна навіть небо?

Одкровення 11,18-19 - країни повстали, але прийшов гнів Твій, прийшов час суду над усіма мертвими і термін окупності для ваших службовців, пророків і святих, а також всіх, кому дорогі ім'я Твоє, малим і великим , і час знищення тих, хто корумпованих землі. "Тоді храм Божий відкрив на небі, і його храм був помічений ковчег заповіту Його.

Що пророка Малахії писав, що важливо у зв'язку з останній день Господь, палаючи, як печі?

Малахія 3,22 - Пам'ятаєте закон раб Мойсей, правил і положень, які я зробив йому на Хориві для всього Ізраїлю.

Ісус промовив пророцтво збулося в 70 році н.е., тобто через 40 років після Христа, але Ісус закликає до послуху закону!

Матвія 24,20 - прошу вас не працюють взимку або в суботу.

І те, що перші учні? Дотримуватися закону і при цьому зберігати в суботу і вознесіння Ісуса Христа?

Діяння 13,14-44 - У суботу, пішов до синагоги і сіли ....... так вони говорили про ті речі, в наступну суботу ........ в наступну суботу почути Слово Боже взяли участь майже всі міста.

Євреїв 1,1,9 - обіцянка введення його відпочинок як і раніше ставиться ...... Таким чином, народ Божий залишається святом. Для тих, хто увійшов до Його відпочинку, відпочивав від своїх роботах, як Бог відпочивав від Своїх.

Закон Бог завжди був і завжди буде. Це не змінює суті уряд Бог повен любові!


Зміни, пов'язані статті з категорії - Правда Декалог

Продовжуйте в реформації нашого ревним предків

520_jan_hus_kostnice_1415.jpg Джерело фотографії: WikipediaЦілі покоління країни чеського центрі реформованої віри у всій Європі. Кожен з нас знає імена, як Ян Гус і Ян Жижка. Але ви знаєте, наскільки велика сила Божа супроводжується? ...
Доданий: 13.12.2011
Переглядів: 138773x

Десять Заповідей були прибиті до хреста?

326_bylo_desatero_prikazani_pribito_na_kriz.jpg Біблія каже, що Бог дав закон - десять заповідей, який був написаний перстом Божим на кам'яних скрижалях, і увійшов до ковчега.По-друге, церемоніальний закон Мойсея, який був поміщений поруч з ковчегом завіту. ...
Доданий: 02.02.2011
Переглядів: 143242x

Видаляє милості Божий закон?

325_rusi_se_milosti_bozi_zakon.jpg Необхідно зберегти Бога Десять заповідей, включаючи суботи, ми не під законом, а під благодаттю? Апостол Павло чітко пояснює, що християнин не "по закону", але "під благодаттю". Що, однак, Павло мав на ...
Доданий: 02.02.2011
Переглядів: 125658x

Який день сьомий - субота, місячні суботу або неділю?

403_kalendar.jpg Ми в змозі визначити, який саме день сьомий? Мало б сенс, що Бог призначив день, в пам'ять про Його творча сила - особливий день, коли вони всі його люблять, коли і ...
Доданий: 28.03.2011
Переглядів: 151670x

Суботу як пам'ятник створення, враховуючи відносини з Богом

417_sobota_pamatnik_stvoreni.jpg Давайте подивимося на самому початку Біблії, у Книзі Буття. Ось що написано про створення нашого світу. Ми дізнаємося, що Бог створив цей світ за шість днів поспіль і в день сьомий ...
Доданий: 28.04.2011
Переглядів: 135898x

Uk.AmazingHope.net - Божого закону - Десять заповідей право