Uk.AmazingHope.net (На головній сторінці) Uk.AmazingHope.net

Божий закон є незмінним, воно залишається в силі!

Правда Декалог

501_bozi_zakon_je_nemeny.jpg

Божий закон є незмінним, воно залишається в силі!

Доданий: 24.10.2011
Переглядів: 165966x
Теми: Правда Декалог
PrintTisk

Істин Його слово, Бог відкрив людям. Для всіх тих, хто їх отримує, є захистом від шахрайства сатани. Ігнорування цих істин, який зараз знаходиться в релігійному світі настільки широко поширена, вона відкриває двері для всіх зло. Люди в значній мірі втратили із виду суть і значення закону Божого. Неправильне розуміння характеру і тяжкості неминуще Божого закону призводить до помилкових видом конверсії та освячення і викликає падіння благочестя в церкві. Ось, подивіться на секрет, чому oživeneckých рухів нашого часу зустрітися Дух Божий, і його влада.

У різних церквах, люди відомі своїм благочестям, хто знає і турбується за статус-кво. Професор Едвардс А. Парк списки небезпеки, які тепер загрожують Церкви, і влучно пише: "Одним з джерел небезпеки в тому, що з амвона не підкреслює закон Божий У старі часи використовувалися для відлуння голосу совісті, кафедри. ... Наша найбільших проповідників віддали свої проповіді унікальну величі, що змодельовані Майстер vyzvedali закон Божий, заповіді Його та його попередження. повторюються два великих принципів, а саме, що закон є прояв досконалості Бога і людину, яка любить закон, не любить Євангеліє, бо закон - як і Євангеліє - це дзеркало, яке відображає характер Бога, що призводить до іншої небезпеки, тобто недооцінити серйозність гріха, його поширення та летальності важливість непокори закон .. прямо пропорційна важливості права ...

З вищезгаданої небезпеки, пов'язані з ризиками недооцінки справедливість Бога. В даний час, проповідники, як правило, окремі справедливості від доброти Божої, не драматизувати благості Божої, як принцип, але звести його до простої настроїв. Ці нові богословські думки розділити те, що Бог з'єднав. Закон Божий, добре це чи погано? Це добре. Тоді справедливість це добре, тому що вони намагаються виконувати закон. За звичкою недооцінювати Божого закону і справедливості, від діапазону і смертність людського непокори є одним легким звичку недооцінювати благодать Божа, прощення гріхів. "Євангеліє в умах людей, які втрачають цінність і значимість, і ці люди насправді готові дати скоро Біблію в сторону.

Багато релігійних вчителі стверджують, що Христос своєю смертю скасував закон, і що, оскільки люди можуть не відповідати вимогам закону. Інші вважають, що закон важкий тягар, і на відміну від обов'язкового закону підкреслюють свободу Євангелія.

Пророки і Апостоли, однак, оцінили святий закон Божий по-різному. Давид сказав: "Вільно ходити до положень ваших запитів." (Пс. 119,45) апостол Джеймс, який написав після смерті Христа, покликаний Десять заповідей "королівського права" і "закон досконалий, закон волі" (Джеймс 2.8, 1.25). І Джон, більше половини століття після розп'яття, вимовляється благословення для тих, "хто діє за Його заповідями, і мати доступ до древа життя, і ворота міста" (Одкр. 22,14).

Стверджують, що Христос своєю смертю скасував закон Свого Отця, відсутні будь-які підстави. Якщо б можна було змінити або скасувати закон, то і Христос не помер, щоб врятувати людство від покарання за гріх. Смерть Христа майже порушувати права, доводить, навпаки, що закон непорушний. Син Божий прийшов на "піднесені і збільшений закон" (Іс. 42,21). Він сказав: "Не думайте, що Я прийшов порушити закон ... поки небо і земля минуться на йоту або одна риса з Закону". (Євангеліє від Матвія 5,17.18) сам по собі, Господь Ісус сказав: "Для виконання Бог мій, ваша воля мого бажання, закон Твій у мене в серці". (Пс. 40,8)

Закон Божий по суті незмінний. Це одкровення волі і характер законодавчої влади. Бог є любов і Його закон любові. Два основних принципів закону любові до Бога і любові до людини. "Любов є виконання закону". (Римлян 13:10) характер Божа справедливість і правду, а й сутність права Бога. Псалмоспівець писав: «Ваше право є істина ... Всі ваші заповіді праведності". (Пс. 119 142 172) І апостол Павло сказав: "закон святий, і заповідь свята, просто і добре." (Римлян 7:12) закону, який є вираженням духу і волі Бога Божий повинен бути таким же постійним, як законодавець.

Конверсія та освячення примиряє людей з Богом, що приводить їх до дотримання принципів закону Божого. На початку жив людина створена за образом Божим в досконалій гармонії з характером Бога і закону. Принципи справедливості були включені в його серце. Гріх, проте, людина відчужена від Творця. Тоді ви не носили образ Божий. "Тілесні мислення (фокус на себе) є ворожнеча проти Бога, тому що вони хочуть або не можуть коритися Законові Божому". (Рим. 8,7) Справді, "Бо так полюбив Бог світ, що віддав Сина Свого Єдинородного", що можна примиритися з Богом. Завдяки Ісусу Христу, ми знову можемо бути приведені у відповідність з їх Творцем. Людського серця повинні звернутися благодаті Божої, людина повинна прийняти нове життя від Бога. Ця зміна є відродження, без якого - як сказав Ісус - ніхто "не може побачити Божого Царства".

Перший крок до примирення з Богом, є переконаність у власній гріховності. "Гріх є порушення закону". "Закон набирає пізнається гріх". (1 Ів 3.4; Римлян 3:20) Якщо грішник дізнатися свою провину, повинні судити про його характер за Божими стандартам правосуддя. Закон дзеркало, яке показує, вдосконалення праведний Божий характер і дозволяє людям виявляти їх недоліки.

Закон показує людині її гріхи не передбачає будь-яке рішення. Він обіцяє життя слухняний, але показує, що доля беззаконних смерть. Тільки Євангеліє Христа може звільнити людину від покарання за гріх або забруднення гріха. Вони повинні показати покаяння перед Богом, якого закон переступив, і вірити в Христа і Його спокутні жертви. За його гріхи будуть прощені ", стає Божої Істоти" (2 Петро 1,4). Вона стає чадом Божим, бо він узяв дух синівства, потужність крику: "Авва, Отче!" (Римлян 8:15)

Ви можете змінити поїздів закон Божий? Апостол Павло писав: «Так ось знищуємо закон вірою Абсолютно ні, навпаки, підтвердити права?.". "Ми зробили гріх помер - в тому, як ми можемо продовжувати жити там?" І апостол Іван говорить: "Існує любов до Бога, що ми дотримувалися наказів Його, і заповіді Його не тяжкі". (Рим. 3,31, 6,2, 1 Івана 5:3) відродження людського серця узгодити з Богом, тому що вона співпаде з законом Божим. Коли грішник в цьому місці, радикальні зміни, перейшли від смерти в життя, від гріха до святості, непокору і бунт в послуху і вірності. Стара життя відчуження від Бога закінчилася, він почав нове життя примирення, віри і любові. Потім "справедливість вимагає закон" буде "виповнилося в нас, які не керують своєю волею, але волі Духа" (Рим. 8:4). Людське серце виражає: "Як я люблю твій закон Кожен день я думаю про це .." (Пс. 119,97)

"Господній Закон досконалий, що підтримує життя." (Псалом 19:8) Без закону, не можна правильно зрозуміти чистоту Бога і святість, або їх власної провини і нечистоти. Не переконаний, гріха і не потрібно, що він повинен покаятися. Вони не бачать його як закон порушувати Божі втрачається, і не розуміючи, що він потребує спокутної крові Ісуса Христа. Він отримує жодної надії на порятунок глибокі зміни в серці та внесення в них життя. Ось чому так багато поверхнево перевернута, тому церква приходять дуже багато людей, які не приходять до Христа.

У сучасних релігійних рухів і поширених помилок про самовідданості, які засновані на ігноруючи або заперечуючи закон Божий. Ці теорії є помилковими переконаннями і небезпечних практичних наслідків. Тому що він користується такою великою популярністю, це вдвічі необхідно, щоб кожен точно знаєте, що Писання вчить про це нам.

Доктрина освячення є істинним біблійним. Апостол Павло писав Солунян в листі: "Це воля Божа, освячення ваше". І він молився: "Бог миру нехай освятить вас у всій повноті, нехай". (1 Фес 4.3, 5:23) Біблія ясно вчить, що освячення і як вона може досягти. Спаситель молився за Своїх учнів: "освяти їх істиною Твоєю: слово Твоє є істина". (Івана 17:17) Апостол Павло вчить, що віруючі повинні бути "освячена Духом Святим» (Рим. 15:16). Те, що Святий Дух? Ісус сказав своїм учням: "Коли він прийшов, Дух істини, то наставить вас на всяку істину". (Ін. 16:13) Псалмоспівець писав: «Ваше право є істина". Слово Боже і Бог Дух людей, знайомих з великим принципам правосуддя виражається в Закон Божий. Тому що Закон Божий "свято і праведно, хороший", тому що це прояв досконалості Бога випливає, що характер формується в послуху до цього Закону повинні бути святі. Прекрасний приклад того, така природа Ісуса Христа, який сказав: ". Я зберіг команди Отця Мого" "Ми як і раніше роблять те, що йому подобається". (Ін. 15,10; 8:29) послідовники Ісуса, він повинен виглядати - благодать Божа формувати свій характер відповідно до принципів святий Закон Божий. Ця біблійна освячення.

Освячення здійснюється тільки через віру в Ісуса Христа, силою Духа Божого робіт в людині. Апостол Павло наставляє віруючих: "Зі страхом і трепетом дати вчинок у своєму спасінні Бо то Бог викликає в вас, що ви хочете, і ви зробити те, що йому подобається.". (Фил. 2,12.13) Крістіан досвідом спокуси в гріх, але й постійно боротися з нею. Це потребує допомоги Христа. Людська слабкість пов'язана з силою Божою і віри вигукує: "Хвала Богу, Який дає нам перемогу Господом нашим Ісусом Христом!" (1 Кор 15,57)

Виписка з книги Велика боротьба - виписка з голови 27 Сучасні руху відродження


Зміни, пов'язані статті з категорії - Правда Декалог

День відпочинку, суботу або неділю?

60_sunday_saturday.jpg Що таке правильний вихідний день, суботу чи неділю?Часто говорять в християнських церквах, що таке справжній день відпочинку. Більшість церков, християнських об'єднань освячує неділю, тільки невелика жменька суботах. Чому світ невелика жменька ...
Доданий: 02.08.2010
Переглядів: 492293x

Десять Заповідей були прибиті до хреста?

326_bylo_desatero_prikazani_pribito_na_kriz.jpg Біблія каже, що Бог дав закон - десять заповідей, який був написаний перстом Божим на кам'яних скрижалях, і увійшов до ковчега.По-друге, церемоніальний закон Мойсея, який був поміщений поруч з ковчегом завіту. ...
Доданий: 02.02.2011
Переглядів: 143242x

Те, що він написав про адвентистів протестантами?

363_reforma-protestante.jpg Що ми повинні адвентистів? - Євангелічно Щотижня - Констанс Sparks 19 вересня 2007 - № 25/2007 - дев'яносто другого виданняАдвентисти визначає себе як продовження реформаторського руху, який прагне до Європи, Гуса, ...
Доданий: 20.02.2011
Переглядів: 108015x

Видаляє милості Божий закон?

325_rusi_se_milosti_bozi_zakon.jpg Необхідно зберегти Бога Десять заповідей, включаючи суботи, ми не під законом, а під благодаттю? Апостол Павло чітко пояснює, що християнин не "по закону", але "під благодаттю". Що, однак, Павло мав на ...
Доданий: 02.02.2011
Переглядів: 125660x

Продовжуйте в реформації нашого ревним предків

520_jan_hus_kostnice_1415.jpg Джерело фотографії: WikipediaЦілі покоління країни чеського центрі реформованої віри у всій Європі. Кожен з нас знає імена, як Ян Гус і Ян Жижка. Але ви знаєте, наскільки велика сила Божа супроводжується? ...
Доданий: 13.12.2011
Переглядів: 138776x

Uk.AmazingHope.net - Божий закон є незмінним, воно залишається в силі!