Uk.AmazingHope.net (На головній сторінці) Uk.AmazingHope.net

Досвід зцілив хлопчика з Бангладеш

Досвід з Богом

488_zkusenosti_moskala.jpg

Досвід зцілив хлопчика з Бангладеш

Доданий: 02.10.2011
Переглядів: 103134x
Теми: Досвід з Богом
PrintTisk

Десятирічна Yasiah спостерігала її мати, щоб вимити підлогу, приготування їжі, поставте каструлю з водою на плече і пішов у сільський колодязь для води. Він так хотів він міг би допомогти з цим, як і інші діти, але він не міг. Він страждав з дитинства поліомієлітом. "Мама, я все одно, що постраждали від цього", запитав Yasiah. "Так, якщо Бог не робить диво у вашому житті", сказала мати. Він знав про нього, як нещасні, як він. "Але тепер ви повинні задовольнятися тим, що, як у вас". "Ви сказали, що Бог може зробити чудо для мене", сказав Yasiah з надією. "Ми просимо проповідника, щоб молитися разом з нами за диво Бога?" "Бо те, що місіонери покинули наше село, у нас немає проповідник, який буде молитися разом з нами", сказала мати.

Через кілька днів прийшов Yasiah батько додому з поля і приніс хороші новини. Один проповідник відвідав сусіднє село, що становить приблизно лише 16 км. Деякі чоловіки вже немає для нього і попросив його приїхати і також відвідав наше село. Вони сказали належать адвентистів сьомого дня Церква, але це хороша людина. Yasiahovi очі загорілися. "Може бути проповідником приходить до нас, а також будинки і буду молитися за мене, щоб бути здоровим знову," сказав він. Проповідник Yasiah фактично відвідав будинок і молилися за хлопчиком. Він сказав батькові: "Візьміть ваш син у місто, де у нас є спеціальна збірка Увімкніть проповідник і просити їх молитися за вашого сина.".

Батько і деякі чоловіки з села здійснюється хлопчика до автобусної зупинки, щоб отримати його в місто. Потім шукати адвентистів пасторів і попросив їх помолитися за Yasiaha. Проповідники підготовлено спеціальний час молитви і просять здоров'я для Yasiaha. Після молитви він сказав один з проповідників: "Вірте в силу Ісуса Христа і віримо, що ви здорові Yasiah був дуже щасливий, він був упевнений, що Ісус зцілив його і будуть ходити, як інші!.". Коли чудо сталося? "Запитав свого батька по дорозі додому." Це буде завтра? "" Я не знаю, син мій ", відповів його батько." Ми віримо в Ісуса Христа. Він знає краще. "

Наступного ранку, коли він прокинувся Yasiah, спробував встати на ноги. І це спрацювало! Може статися! "Так, Господь Ісус, дякую, я сподіваюся, що ви зцілити мої ноги." Yasiah встали багато разів протягом дня. Він відчував, що його ноги стають сильнішими, а потім приєднався перші кроки. "Тату, дивись!" називають його батька, коли він повернувся ввечері з поля. "Я можу стояти і ходити!" і показав його своєму батькові. "Так, Бог відповів на наші молитви", сказав батько. Незабаром Yasiah могли б допомогти її матері, щоб принести воду з колодязів, а також пішов, щоб допомогти своєму батькові на полі.

Коли люди в селі, щоб побачити, як він був чудово зцілений Yasiah, адвентистів запитав проповідника прийти у своє село і зустрівся. Вони були голодні в слово Боже. Тепер щосуботи збирається велика частина населення цього села. Серед них Є також щасливі і здорові Yasiah і вдячних батьків.

Ісус сказав: Мат 7,7 - "Просіть, і вам буде надана, шукати і знаходити, стукайте, і відчинять". Вже скоро відкриє ворота Нового Єрусалиму і чув найкрасивіші пісні, щоб відсвяткувати завоювання сидить на престолі і Агнця.

Ваш брат у Христі Ісусі Мілан Moskala

Багато інших подій, таких як ці переживання Moskala М. місіонером у Бангладеш. Якщо людина працює для Бога всім серцем твоїм, і Бог відкриває такі чудові діє як лікування цього хлопчика. Тут ви можете побачити на їхньому сайті, де у Вас також є можливість допомогти у їхній важливій роботі. http://www.helpforlife.cz/


Зміни, пов'язані статті з категорії - Досвід з Богом

Бог захищав свій народ

470_buh_ochranil_svuj_lid.jpg Звільнення адвентистів сьомого дня в Хіросімі в 1945 роціВ кінці Другої світової війни прийшли в японському місті Хіросіма спеціальним замовленням. Адвентисти Сьомого Дня, який жив у цьому місті були звинувачені в ...
Доданий: 24.08.2011
Переглядів: 93190x

Uk.AmazingHope.net - Досвід зцілив хлопчика з Бангладеш