Uk.AmazingHope.net (На головній сторінці) Uk.AmazingHope.net

Кінець світу в грудні 2012 року, прихід антихриста, те, що про Біблію?

Кінець світу 2012 пророцтво?

600_konec_sveta_2012.jpg

Кінець світу в грудні 2012 року, прихід антихриста, те, що про Біблію?

Доданий: 09.12.2012
Переглядів: 155509x
Теми: Кінець світу 2012 пророцтво?
PrintTisk

Підійшовши багато хто очікував, дата, дата, яка переміщається в останній час всі засоби масової інформації. Ми йдемо на різні запитання щодо цієї пошти дані. Дата 21 грудня 2012 року, в якому календар майя закінчується. Чи буде апокаліптичні кінець світу? Або перехід у нову еру Водолія, повторно вібрувати в п'ятий вимір? Буде очистити планету Земля і подальшого переходу до ери миру і процвітання прогресивним? Або новий світовий порядок відновлено, вік тоталітаризму? Прийде антихрист, і буде проходити друге пришестя Ісуса Христа? Чи будуть перебої з подачею електроенергії буде три дні темряви? Це дійсно дуже цікаво подивитися по всьому інтернету, де різноманітну інформацію про наведених вище даних. Будь-яка теорія, що сьогоднішній день, є нестійким, змінюються і постійно розвивається в нових і нових знань. Я б назвав це знання про еволюцію у 2012 році. Серед людей, посіяти страх і паніку. Наприклад, в Росії паніку від кінця світу, і він був змушений втрутитися міністра та парламенту. Люди там почали викуповувати їжі через страх перед Апокаліпсисом, побоювання навіть люди в тюрмі. Депутати Європарламенту закликали ЗМІ до теорії про кінець світу вторгнення. Хто стоїть за цим явищем, яке приводить людей до зносу паніки?

Планета Земля, поле битви між добром і злом

Біблія говорить нам, що ми маємо два світових держав. Бог, який представляє добро, постійна незмінна, якось сказав, що це вірно для всієї вічності. Те, що ми написали в Його Слово Біблія наповнена абсолютною точністю. З іншого боку, є занепалий херувим, який звернутися третя небесного воїнства у повстанні проти Бога. Він був скинутий з небес, приніс перші люди в гріх, бунт проти закону Божого. Він стверджує, що закон Божий є недійсним і не потрібно буде тримати. Це сатана, батько брехні, який представляє зло. Це неконстантние, летючі, як пухкі піски. У цьому світі, боротьба між добром і злом.

Коли ми повернемося до дати 21 грудня 2012, який регулює багато подій, пророцтва, коли ми дивимося на окультні кровожерливих цивілізації майя, з якої сторони цю роботу взялися? Я б ризикнув сказати, що всі ці теорії про кінець світу походять з одного джерела і від відправника до брехні сатани. Вже на початку Сатана використовував всю свою майстерність, щоб спокусити Адама і Єву в гріх. Він також працює сьогодні з ще більшим зусиллям, яка склалася протягом багатьох років, щоб обдурити весь світ у вир гріха і повстання проти Бога. Біблія говорить нам, що за порушення закону = гріхом, смертю і сатаною говорить, що ви помрете, не хвилюйтеся, ви будете знати більше, ви будете, як боги. Обман людства необмежену кількість релігій, теорій, тільки щоб відвернути увагу людей від Бога і Його закон любові.

Пришестя антихриста

Я не знаю, що станеться ці дані, просто знаю, що це небиблейских спекулювати, щоб визначити, передбачити майбутнє. Крім всіх різний тому небіблійні теорії про кінець світу, знову вібрувати в п'ятий вимір, перетворення і більше, у мене пішло кілька місць кажучи вже про прибуття Антихриста, який повинен, до декількох джерел відбудеться в грудні 2012 року. Як уже згадувалося у багатьох статтях, щоб дізнатися, amazinghope.net, представлених до Господь Ісус Христос прийде знову, він буде наслідувати його приїзду. Сатана буде приймати форму імітують Христа і Його пришестя в славі. Це буде кінцева обман свого правління тут, на землі, щоб обдурити і витягнув на його боці повстання по всьому світу.

Так званих провидців католицької церкви бачили протягом декількох років, і що остаточне події нашій планеті Земля. Підготовка до пришестя Ісуса і отримали повідомлення про прибуття антихриста.

Я цитую одне з них: повідомлення про 499-м посланням Ісуса від 20 липня 2012 року в 17:46.

-------------------------------------------------- -------------------------------------------

... Три з половиною роки Великої Скорботи почнеться в грудні 2012 року. Це час, в якому Антихрист буде виглядати як герой війни. Його душа була передана сатани, який володіє кожної його частини. Сила, яка буде правити, викликають часу будуть як і раніше розглядатися не тільки в якості миротворця, але люди будуть думати, що це я, Ісус Христос, Спаситель людства. Зрештою також вважають, що Антихрист був посланий оголосити про своє друге пришестя. Чому так багато нещасних душ з готовністю прийняти товарний знак звіра. Тому що він звір у всіх відносинах, у зв'язку з тим, як сам сатана буде проявлятися в його тілі. Чудеса відбуваються в небі. Він буде зцілювати людей. Очолить нову світову релігію. Поряд з лжепророком, який очолить зовнішню упаковку католицької церкви в країні, буде тісно співпрацювати для того, щоб обдурити всіх дітей Божих ...

-------------------------------------------------- -------------------------------------------

Зрозуміло, що Католицька Церква, члени якої повертаються до вивчення Слова Божого, вони повинні виконувати Біблійне пророцтво і визначити антихриста і його прихід. Таким чином, сатана намагається обдурити цих щирих віруючих і зустрітися слів "якщо б це було можливо, вони б розпусти і вибори". Антихрист відповідно до їх баченням, буде харизматичним людиною, яка об'єднує релігія буде мати надприродні здібності будуть творити дива, зціляти, то буде розглядатися людей до Христа. Ще на varovani.org. Це повідомлення, але не згоден з біблійними істинами і підтримує два найбільших помилок, узяті з язичництва в християнському вченні. Це помилка, яка більше не потрібно дотримувати всі заповіді Божого Закону, в тому числі помилка суботу і безсмертя душі.

Цікаво, що католицька церква в очікуванні антихриста, який дуже схожий на Майтреї, який очікує руху Нью-Ейдж, як месію. Так звані Maitrea Христос скоро відповідно до Бенджамін Крем з Шотландії прийти на цю землю. Так звана декларація день, коли Maitrea з'являється і починає працювати публічно. Він повинен бути харизматичної особистості, вчитель народів, полягає в уніфікації світових релігій. Він повинен принести мир і гармонію. З приходом Майтрейі prichod.cz

Біблія говорить нам, що перед другим пришестям Ісуса Христа, і багато хто прийде видавати себе за Христа. Зрозуміло, що імітація пришестя Христа може бути на декількох сайтах, кілька партій. Ці христи буде проповідувати величезної любові, милосердя, співчуття, але без того, щоб прослухати всі Божі заповіді.
Таким чином, Писання є єдиним показником того, наскільки ці шахраї, які приходять в ім'я Ісуса Христа, щоб розкрити. Зверніть увагу, що апостол Павло ясно застерігав проти цього, заявивши, що ви обманюєте людини беззаконня (іншими словами, той, хто зневажає закон Божий), і заявив, що ця таємниця беззаконня буде надходити з християнської церкви, який працював у той час, .

Сатана топче Бог від початку Положення і тому можуть легко виявити, що будь-яка месії, який буде виступати проти закону Бога і просувати ідею моя перша брехня в раю, що мертві не вмирають, але їх душі все ще живі, дух антихриста духом сатани!

2-й Солунян 2,1-8 - прихід Господа нашого Ісуса Христа й нашого згромадження до Нього, ми просимо вас, браття, щоб дозволити собі бути легко струшують у своїх знаннях або налякати або духом або словом або лист, опублікований на нашому, а про те, що день Господній вже настав. Нехай ніхто не спокусити будь-якого шляху, не прийде, поки відступництво прийде першим і не буде показаний в обличчя беззаконня, син погибелі, хто будує опору проти всього, і гордо піднімається вище всього, зване Богом чи святощами, так що сам сидить, як Бог у храмі Божому, а себе за Бога. Ви пам'ятаєте, що я сказав вам це, коли я був ще з вами? Ви також знаєте, що він тепер живе, щоб бути виявлена ​​тільки в той час. Бо таємниця беззаконня вже діє, тільки й чекають, поки той, хто в даний час проживає не будуть взяті з ресурсу. І тоді це буде виявлено без законного, якого Господь Ісус видалити дихання рот, і вижене його, і ділами його ясне одкровення його приходу.

Мт 24,24 - Бо постануть христи неправдиві пророки, і будуть чинити великі ознаки та чуда, щоб спокусити, (якщо це було можливо) і вибраних. "

Лк 21.8 - ".. Стережіться, щоб вас не ввели в оману, бо багато хто прийде в Ім'я Моє, кажучи, що я Христос, і час швидко наближається Тому не йти за ними".

Від праць Олени Уайт про пришестя антихриста

Під виглядом ангела світла, буде (Сатана), щоб ходити по землі як чудотворець. Красиву мову буде представляти піднесені думки. Будете говорити добрі слова і добрі справи. Себе Христом, але в якийсь момент буде чітке розходження. Сатана буде відвертатися від людей Закону Божому. (FE чотиреста сімдесят одна тисяча чотиреста сімдесят дві)

Чи буде стверджувати, що в суботу був змінений з сьомого на перший день тижня, і як майстер на перший день тижня буде представлена ​​в цю суботу за неправдивий тест на вірність йому. (153 MS, 1902)

Ми будемо говорити нам, щоб поклонятися цим істотою, що світ буде прославляти, як Христос. Що ми повинні робити? Скажіть їм, що Христос застерігає нас проти саме такого противника, який є найлютішим ворогом людини, але стверджує, що він і є Бог. І коли Христос з'являється, вона буде з силою і славою великою, супроводжуваний ангелами в число ста тисяч тисячі і десятки тисяч, і що, коли він прийде, ми будемо знати Його голос. (6BC 1105,1106)

Біблія говорить і попереджає, що заповіді є незмінними, і що влада прийде, хто буде намагатися змінити заповіді Бога. Важливо, щоб вивчити це питання і переконайтеся, що говорить Писання.

Псалом 111,7-8 - "Діяння його руки істини і справедливості;. Всі заповіді Його можна довіряти, надійний, на віки віків,, випущених в істині і правді"

Даніель 7,25 - (малий ріг, чи Антихриста) "буде вимовляти слова проти Всевишнього і не дозволити святих Всевишнього Він також розглянути питання про зміну часу і закон". (STUD) "буде прагнути до змінити часи і закони ».

Як ми знаємо, істинна антихриста?

1 Щоб бути замасковані як ангел світла, це істота, ми ніколи раніше не бачили
2 Він відкриється в різних місцях, не будуть видні і чутні по всьому світу в той час,
3 Він буде творити чудеса і дива, зціляти хворих
4 відверне людей від Закону Божого
5 Він скаже, що субота була змінена з сьомого на перший день тижня, неділя
6 Ті, хто не приймає знамено звірини неділю буде продовжуватися, щоб освятити в суботу, будуть переслідувані

Що буде істинним пришестя Спасителя нашого Ісуса Христа?

1 пришестя Ісуса Христа буде чутні і видимі по всьому світу в той час,
2 Ісус Христос вже прийшов на землю, з'являється хмара і праведники будуть схопити його
3 відкриті могили, і праведників від Адама до теперішнього до виникнення життя
4 неправедних загине в пришестя Ісуса Христа, не витримав слави Його пришестя
5 Після пришестя Ісуса Христа, світ, як ми знаємо, що більше не буде продовжуватися, то країна залишиться після 1000 років запустіння

Лк 17,24 - Як блискавка освітлює краєвид з одного кінця неба в інший, так буде Син Людський в день Свій.

1 Фес 4,16-18 - Там буде розпалювання команди, при голосі Архангела і трубі Божої, Сам Господь зійде з неба, і вперше мертві у Христі воскреснуть. Ми живемо разом з ними ми наздогнали в хмарах на зустріч Господню, тоді ми будемо з Господом вічно. Заохочуйте один одного цими словами.

Одкровення 1,7 - ось, іде з хмарами, і кожне око буде бачити його, навіть ті, які пронизали його. Всі племена землі для нього плакати. Так, амінь.

Нарешті

Я не сперечаюся, що це містичне місце, що дані в грудні 2012 року, це не наше завдання, щоб визначити дату кінця світу. Я просто хочу відзначити, що всі ці теорії з майстерні свого батька брехні сатани. У будь-якому разі, ясно, що ми знаходимося в самому кінці історії світу. Біблійні пророцтва будуть виконані, світ як і у всіх Содому і Гоморри. Давайте не будемо, як було за днів Ноя, або, як Содом та Gomorští, давайте жити в очікуванні повернення нашого Спасителя.

Лк 17, 26-29 - як було за днів Ноя, так буде й за днів Сина Людського: їли й пили, женилися й заміж виходили, аж до дня, коли Ной увійшов у ковчег. Потім прийшов потоп, і всіх вигубив. Крім того, в дні Лота: їли, пили, купували і продавали, садили, будували, але в день, в який Лот вийшов із Содому, йшов дощ, вогонь з неба, щоб знищити сірки і все. Тепер це буде той день, коли Син Людський з'явиться.

Я вірю, що Господь Ісус Христос скоро прийде знову в славі, і закінчується історія цього світу гріха. Не турбуйтеся про це, коли це буде або коли антихрист виявлено, і це відбудеться і що. Давайте піклуватися про нього, наші серця, уми були готові зустріти Бога нашого в будь-який момент. Ніхто не знає, чи буде завтра, якщо ми прокинемося в новому вранці. Завдання кожного християнина повинен бути підготовлений і керуючись Святим Духом, Ісус випромінювати характер кожен день. Існує ніяких підстав турбуватися з приводу подій, які можуть відбутися. Наше завдання полягає в розподілі надія світу і спасіння, щоб попередити світ Божий гнів. Наша місія полягає, щоб привести людей до Божого закону, показати його людям в світлі його любов і благодать радість і надію в Ісусі Христі, щоб вона вказувала на жертву Ісуса і приєднатися до небесної сім'ї.

Давайте жити чистої християнського життя без чвар і бажає миру. Відмова від мирських речей, музики, телебачення, обжерливість і вивчати Слово Боже на кожен день. Для всіх, хто зустрічається нам зрозуміти, що Христос перебуває в нас, Сину Божий, який був представлений нам у Слові Божому Біблії. Той, хто відмовився від престолу, покласти все в жертву, приймаючи людську форму і помер за нас, грішних, щоб ми могли отримати вічне життя. Як вже було написано за гріх смерть, Ісус заплатив за нас, пролив свою кров - для кожного з нас!

1 Петра 4,1-4 - я пройшов фізичних страждань Христа, і так з тої ж руці зобов'язання теж. Хто постраждав на організм перестає грішити, так що залишок свого життя в тілі вона не зачіпає людські бажання, а воля Божа. У нас вже є достатньо гаючи часу, вони упиваються язичників: життя в безсоромною пристрасті, пияцтво, обжерливість, у гулянках і огидне ідолопоклонство. Коли вони не виробляють їх у безмежне розпуста, вони дивні та зневажають.

Римлян 13:11-14 - І ще одна річ. Зрозуміти, що цей час настав час пробудитись від сну. Порятунок ближче до нас, ніж коли ми ввірували. У ніч на прогресувала, і недалекий той день. Давайте призупинити тому вчинки темряви і зодягнутися в зброю світла! Будемо вести себе пристойно, як в день, а не в обжерливість і пияцтво, не розбестили і відверто, не в сварні та заздрощах. Замість того щоб турбуватися про фізичне бажанні поставити на Господа Ісуса Христа.

Молитва: Дорогий Господь Ісус, дякую вам за пролиту кров для нього, що ви взяли на моєму гріху, заплатив за свою провину і врятував мене від смертної тіні. Будь ласка, очисти мене від усіх гріхів моїх, додайте мене, як ваша жертва заслуга. Ведіть мене з вашим Святого Духа на кожен день, дай мені чисте серце, які будуть зроблені з плоті і притисне горе, для кожного незвернення людина. Я бачу, що в світі так багато обману і світ наближається так швидко до кінця. Введіть мене Твоє святе право в моєму серці, чи можу я тримати це з любові до тебе. Будь ласка, утримуючись мене від мого Я і напишіть мені ваш персонаж у моїй нудною особа. Якщо не вказано випробовували Мене, і, будь ласка, скоро ваше царство, де не буде суперечки, омани та боротьби. Будь ласка, дай мені мудрість, щоб відрізняти добро від зла, дай мені сили завжди стоять на вашому боці. Увійди в моє серце, будь ласка, я тебе люблю, і ви тільки хочете слідувати і поклонятися. Амінь.


Зміни, пов'язані статті з категорії - Кінець світу 2012 пророцтво?

Аналіз як пророк - Як ми знаємо істинне від помилкового пророка?

293_jak_se_pozna_prorok.jpg ТЕСТ Малюнок 1Втор 18,21-22 - Ви кажете: "Як ми знаємо, що він не говорить по слову Господа?" Ну, якщо пророк говорить Господь від імені те, що відбувається, то Господь говорить це ...
Доданий: 09.12.2010
Переглядів: 201259x

Нострадамус 2012 - помилкові пророцтва

192_nostradamus.jpg Я хотів би написати що-небудь про пророцтва Нострадамуса, тому що Інтернет про нього багато дискусій серед людей, і часто виступає. Багато хто з його лякає лякаючі пророцтва, інші говорять, що це ...
Доданий: 25.10.2010
Переглядів: 434661x

Щоб служити майя, призначений кінець світу до 2012 року?

311_mayan_pyramid_and_calendar.jpg Це питання, безумовно, оспорювана тих, хто піклується про цю проблему. Ми повинні визнати, сили, які в цьому світі. Це Бог - любов, правитель всесвіту, але Люцифер, який прийшов у нашу країну ...
Доданий: 12.01.2011
Переглядів: 153883x

Помилковий месія нового століття і Maitrea

280_jezis_vs_lucifer_1.jpg "Новий вік" з цими словами, з 1984 року більше зустрічаються в усіх газетах і новинних програм. Людство прагне, тому що це вже не на землі у нас. Щось має статися. Біблія ...
Доданий: 26.11.2010
Переглядів: 141400x

Ми можемо визначити дату закінчення світу і пришестя Ісуса Христа?

489_may-21-2011-doomsday-or-judgement-day.jpg Нещодавно постійно зростає кількість людей, які розуміють, що прихід нашого Спасителя Ісуса Христа дуже близько. Люди думають, що, вивчаючи пророцтва і намагаючись розрізнити різні знаки, будь то біблійні або Біблії.На Оливній ...
Доданий: 09.10.2011
Переглядів: 195187x

Uk.AmazingHope.net - Кінець світу в грудні 2012 року, прихід антихриста, те, що про Біблію?