Uk.AmazingHope.net (На головній сторінці) Uk.AmazingHope.net

Кінець світу 2012, майя та їх календар?

Кінець світу 2012 пророцтво?

74_mayan-calander.jpg

Кінець світу 2012, майя та їх календар?

Доданий: 14.01.2011
Переглядів: 314417x
Теми: Кінець світу 2012 пророцтво?
PrintTisk

Буде катастрофічним кінцем світу до 2012 року? Або перехід до нових часів, духовно суспільстві, заснованому? Чи є ці факти правда чи вигадка, шахрайства та обману?

Наближається дата, з якої багато людей відносяться до зсувів. Ця дата 21 грудня 2012, коли стародавній календар кінці вимерлих цивілізації майя.

У цій статті ми пояснимо, що Біблія говорить нам про кінець світу, і, якщо майя пророцтво може означати реальний кінець світу, або це всього лише ілюзія.

Культури майя датується приблизно з 2000 до н.е. до 1541 н.е. стародавні таємничі народу майя в Центральній Америці. Що відбуваються на території півострова Юкатан, де він сьогодні Мексики і Гватемали. Досягли успіху, особливо в математиці й астрономії.

Пророцтво майя була створена на основі їх календарної системи. Майя система заснована головним чином на вивченні взаємозв'язку між рухом небесних тіл і зміни в людському суспільстві.

Відповідно до календаря майя циклу кінці даний людської цивілізації, 21 грудня 2012. Тоді людство увійде в абсолютно нової цивілізації, яка не порівняти з нинішньої цивілізації. У день зимового сонцестояння сонце разом с точка перетину галактичного екватора і шлях Сонця. Він створює "небесних воріт" в "темні тріщини" Чумацький шлях ", яка для Землі, виглядає як відкриття" Двері в небо ".

Багато хто стверджує, що наприкінці циклу майя в 2012 році, буде означати, що фізичне знищення Землі від стихійного лиха. Пророцтво майя, але проголошує початок нової епохи цивілізації. Людство буде змушений через обставини розуміємо, що нинішній матеріалістичному суспільстві споживачів повинен бути замінений зростаючого духовно, абсолютно рівні умови для всіх людей.

Чи є інші пророцтва про кінець світу, які нагадують майя?

Кінець світу в протягом цього періоду угод і багато інших пророцтва, направити людей до терору. Ці пророцтва провидців в різний час у світі. Пророцтва Нострадамуса, Сібіл, Баба Ванга, пророцтво святого Малахія останній тато, пророчі книги китайського Цзін я. Навіть Інтернет програму, яка збирає дані з глобальної internetu.WEB-БОТ проекту, передрікає, що приблизно до 2012 року буде самим стихійних лих.

Різні пророцтва про кінець світу, маючи на увазі події навколо 2012 року, справді багато.

Чи є правда у пророцтва майя, і інших, або це всього лише ілюзія?

Для того, щоб зрозуміти біблійний погляд на кінець світу, так що ми повинні спочатку пояснити, що сили, які правлять світом. Зло, яке представляє Сатану. Любов і доброта, що є Бог, Творець цього світу.

Сатана хотів бути рівним Богу і бунт на небі, був кинутий з іншими занепалих ангелів в цьому світі. Спокушений перших людей Адама і Єви, і тим самим приніс гріх у цей світ. Введений в цьому світі, гнів, біль, гнів, ненависть, жадібність, егоїзм, гордість, яка поширилася по всьому світу і дає йому велике задоволення.

Одкровення Іоанна 12,7-9 - боротися сталося небес: Михаїл та його Анголи воювали проти дракона. І дракон і янголи його воювали, але нічого не міг зробити. Небо не знайшли для них замість цього, і великий дракон - вуж стародавній, що зветься диявол і сатана, обманює весь світ - був повалений. Він був кинутий на землю, і ангели його скинуті з ним.

Бог любить нас настільки, що ми хочемо, щоб влада сатани Бейн. Направлено у світ Єдинородного Сина Свого, що взяв на себе наші гріхи. Він помер за нас і помер за гріхи, для яких ми повинні страждати мене. Через Ісуса Христа ми можемо знайти дорогу додому, де він не буде мати гнів і лють. Боротьба між добром і злом була завойована у смерті Ісуса Христа на хресті, більше 2000 років тому.

Коли він був переможений злом, чому світ як і раніше відбувається?

Цей світ театру для всього Всесвіту, всьому створінню можете побачити, як огидно це гріх. Вся Всесвіт дивиться з подивом, заключні заходи в цьому світі. Ні в раю до суперечки зустрівся зі злом. Ми підручник усього всесвіту, будь-яка тварюка вони бачать, у результаті непокори. Подивіться навколо себе, навколо нас тільки насильство, вбивства, хаосу, воєн, стихійних лих, хвороб, жадібність, егоїзм і гордість. Результаті непокори є смерть.

Бог є Любов, любов свободи і свободи думки. Кожна істота має необмежену свободу. "Коли Бог сатані межі, всі істоти будуть слухатися Бога, а від страху, ніж кохання. Так нехай світ під владою сатани, буде зі злості, поки зло в цьому світі повною мірою проявляється. До покарання сягає небес. Потім наступає кінець і друге пришестя Ісуса Христа.

Біблія показує нам знаки, які будуть передувати кінця нашої історії. Ці ознаки і біблійні пророцтва дійсно виконані. Кінець історії цього світу і прихід Господа нашого Ісуса Христа дійсно чекати.

Біблія говорить про моральну зіпсованість історії людства від кінця світу.

Другий Тімоті 3,1-5 - Будьте певні, що в останні дні важкі часи відбудеться. Люди будуть любити тільки себе і свої гроші, є зарозумілі, горді, образливі, неслухняні батькам, невдячні, нечестиві, бездушний, непримиренні, наклепники, непов'язаних, неприборканий, ворог добра, зрадники, безтурботний, самовдоволений, люблячими задоволення більше, ніж закохані в Бога. Публічно вони персоніфіковані благочестя, але сили його відреклися. Від такого відвернутися.

Війни, масові заворушення, стихійні лиха, голод і страждання в цьому світі завжди були. Так, я згоден з багатьма, але іноді всі ці лиха відразу в таких кількостях?

Матвія 24,6-8 - Коли ви чуєте шум війни та повідомлення про війни, бачу, що ви турбуватися. Він повинен прийти, але він все одно не закінчиться. Нація підніметься на народ і царство на царство, і в різних місцях і голоду, землетрусу, вивергаються. Все це тільки початок родові сутички.

Лука 21,9-11 - Коли ж почуєте про війни і заколот, не панікуйте. Повинна бути проведена, але це ще не кінець. "І він сказав їм:" Народ повстане народ на народ, і царство на царство. Будуть великі землетруси місцями буде голод і мор і жах прийдуть, і великі ознаки на небі.

До сьогоднішнього дня, Євангеліє може бути переданий у світі. Під час засоби масової інформації, Інтернет є поширення Євангелія блискавки.

Матвія 24,14 - Це Євангеліє Царства буде проповідувана по цілому світові, на свідоцтво всім народам. І тоді прийде кінець.

Біблія говорить нам, що, в кінці занепаду віри і релігії. Чому сьогодні так багато навчання і релігійних переконань? Чому так багато церков?

Другий Тімоті 4,3-4 - прийде час, коли люди не будуть миритися з здорове вчення, але підійде вашому смаку навколишніх викладачів, які будуть веселити своїх вух. Відвернуть слух від істини і звернення до міфів.

1 Тим 4,1 - Дух ясно говорить, що останнім часом, деякі люди залишити віру слідувати блукаючих духів і демонічних навчань.

Сатана добре знає, що час історії цього світу приречені. Він був переможений, як ми вже писали. Він переміг смерть Ісуса за нас. Віра в Ісуса Христа ми можемо звільнитися від влади сатани. Сатана не може повною мірою правила цього світу і здійснити свій план.

Сатана має свій знак готовий до кінця історії цього світу, щоб обдурити весь світ. Сатана знає, що його час минає, і тому посилює зло, брехня, щоб обдурити всіх людей у цьому світі.

Тепер повернемося до пророцтва майя. Відповідно до древніх майя пророкування, що, як ми писали, тільки гойдалки світ в новий етап, Ера Водолія. Людство вступає в абсолютно нову цивілізацію, що незрівняне з струмом. Люди будуть жити духовно, буде прикріплено до власності.

Давайте проповідувати те, що інші напрямки, які слідують великому скупченні людей.

Проповідує, що New Age? За даними руху 2000 року, людство вступило Ера Водолія, і це несе з собою нові для людського суспільства та релігії. Рух прагне стати нової світової ідеології, які могли створити загальне уявлення про світ і нашої цивілізації. Шукає злиття різних релігій і філософських течій.

Так званих Майтрея Христа, яке відповідно до Бенджаміном Creme скоро розкрити світу. Він проповідує переходу до нової епохи Водолія, повної тиші й спокою. Люди не буде істотно основу, достатку і процвітання.

Що шукає католицької церкви, вчення якого не збігаються з Біблією? Об'єднаймося релігій в усьому світі один лідер тата. Для встановлення миру і справедливості в усьому світі.

Те, що світ прагне глобальних подій в цьому світі? Об'єднаймося в усьому світі. Створення нового світового порядку.

Всі напрямки вказують на об'єднання і мир у всьому світі і справедливості. Це може виявитися тільки істота здатне сліпучої весь світ.

Біблія говорить нам, що в кінці історії в цьому світі приходить найбільший шахрайстві та омана сатани, коли він і зробив. Намагається імітувати прихід Господа нашого Ісуса Христа, щоб слідувати за ним і вклонитися йому весь світ.

Другий Солунян 2,3-12 - Нехай вас не зводить в будь-якому випадку. Перш ніж настане цей день, повинні виходити від Бога запобігти. Має з'явитися що злий і аморальний, які будуть чинити опір і підняти себе над усім, що сказав, і те, що Бог поклоняються. Заспокойся навіть в храм Божий і називається Богом! Не пам'ятаю, як я сказав вам, коли я ще був з вами? ...

... Ви знаєте, що заважає йому ще - насправді може відбутися до цього часу. Секрети безбожність, але це працює, тільки й чекають, щоб він зникне бар'єр. Коли здається, що зла, Господа Ісуса, щоб погубити його духом уст Своїх знищує його яскраві, як вона надходить. У приходом безбожного стане діяльності сатани, всі його помилкові сили, чудес і знамень. При всій гидоти обдурити тих, хто статті на загибель, тому що він відмовився любити істину, яка може врятувати. Тому дай бог милосердя помилкою вважати, брехня. Так вони засудив всіх тих, хто вважає правдою, але знайшли в захват підлості.

Лука 17,23-24 - Якщо після цього ви говорите: "Там", або, 'Там, "не йти куди завгодно і для кого вийти заміж. Як і коли блискавки освітлює краєвид з одного кінця неба в інший, так буде Син Людський в день Свій.

Луки 21,8 - "Будьте обережні, щоб не бути в оману", сказав він. "Багато хто прийдуть в Ім'я Моє, кажучи, я Месія!" і, час прийшов! "Не ходіть за ними.

Матвія 24,4-5 - Ісус відповів їм: "Дивіться, щоб хто не звів вас. Багато хто прийдуть в Ім'я Моє, кажучи, я Месія" і багатьох зведуть.

Матвія 24,23-28 - Якщо у вас хтось сказав: ось, Месія тут! "Або:" Там він! Це повірити. Схід це лжемессій, і неправдиві пророки, і буде робити великі чудеса і знамення, так що приведе (якщо можливо) і вибраних. Ось, Я сказав вам заздалегідь. Якщо вони говорять вам: "Дивіться, у пустелі! "Не йти, а сказати: ось, таємному місці, не вірте.

Тепер ми знаємо, що ми великі спокуси сатани готовий. Буде помилкових месій, будуть імітувати про пришестя Ісуса Христа.

Підійшовши до Біблії насправді написано в той до 2012 року? Я не кажу, що Біблія дійсно відбувається в даний момент. Абсолютно ясно, що треба втратити. Якщо щось трапиться в період близько 2012, це буде обман і шахрайство, з яким була створена дракона, змія стародавнього, що диявол він і сатана.

Давайте подивимося, що Біблія говорить про реальний пришестя Ісуса Христа. Що буде на це і чи є людство буде знати заздалегідь.

Біблія говорить нам, що година, ні в день приїзду Господа нашого Ісуса Христа, ніхто не буде знати заздалегідь.

Марк 13,32-33 - день і годину, ніхто не знає - ні ангели небесні, ні Син, батько. Бути уважним наглядом. Не знаю, коли прийде час.

1 Сол 5,1-3 - годинник і дні вам не потрібно нічого писати, мої брати. Самі добре знаєте, що день Господній прийде, як злодій в ночі. Коли люди говорять: "Мир! Безпеки" несподівано здивував загибелі, а якщо біль буде вагітна, і не буде текти.

Матвія 24,37-39 Проте, як було за днів Ноя, так буде і прихід Сина Людського. Як за днів перед потопом їли, пили, женилися й заміж виходили до того дня, коли Ной увійшов у ковчег, і нічого не помічав, поки не прийшов потоп і змела все, так буде і прихід Сина Людського.

Тепер ми знаємо, що ніхто не буде знати заздалегідь дати прибуття Господа Ісуса Христа. Давайте подивимося, як він буде виглядати як підходить до цієї славної день, Біблія описує. Біблія розповідає про неймовірної краси і слави, і всі побачать Його на власні очі. Це буде щось неймовірне й красивою. Ніхто не може ігнорувати чи не зрозуміти!

Матвія 24,27 - прибуття Син справді йде, як блискавка - висвітлювали небо зі сходу на захід.

Матвія 24,30-31, - то на небі з'явиться знак Сина Людського, і тоді буде все племена земні плакати і побачать Сина Людського, що йтиме на хмарах небесних із великою потугою й славою. І він пошле Анголів Своїх Він із голосним сурму, і зберуть Його вибраних від чотирьох кардинальних точок, з кінця в кінець неба аж до кінців його.

Помітити 13,26, - то побачите Сина Людського, що йтиме на хмарах із великою потугою й славою.

Луки 17,24 - Як блискавка освітлює краєвид з одного кінця неба в інший, так буде Син Людський в день Свій.

1 Сол 4,16-18 - Ви почуєте розпалювання команди, голос Архангела і трубі Божої, тому що Сам Господь зійде з неба, і перше час мертві у Христі воскреснуть. Ми живемо разом з ними зловили на хмарах на зустріч Господню, тоді ми будемо з Господом вічно. Підтримувати один одного цими словами.

Об'явлення 1,7 - ось, вона поставляється з хмар і кожне око не побачить його, навіть ті, які пронизали його. Всі племена землі для нього плакати. Так, амінь.

Пам'ятайте, що незважаючи ні на що, у вас є шанс вижити, через віру в Ісуса Христа. Дотримання людських традицій, правил, забобонів і міфів, звичайно, не знайти порятунок. Пошук істини в старих книг, яка називається Біблія.

Пам'ятайте, що день або годину світ ніколи не дізнається, ніхто не буде. Але включені в біблійних пророцтв сказати, в якому світі і в суспільстві. Біблія каже, що знайомий пришестя Ісуса Христа буде передувати. Повірте всі ці ознаки і Біблійні пророцтва виконав. Кінець дійсно дуже близькі.

Отримати готові до цього!


Куди далі? - Відносяться до цієї теми

Вступаючи на суд Божий - будьте готові!

303_bozi_soud_milenium.jpg Багато людей будуть жити по-іншому, якщо вони зрозуміли, що їх життя коли-небудь буде судити на випробування. Суд Божий такою важливою подією, що вона повинна охоплювати всі засоби масової інформації в усьому ...
Доданий: 04.01.2011
Переглядів: 125980x

Зміни, пов'язані статті з категорії - Кінець світу 2012 пророцтво?

Аналіз як пророк - Як ми знаємо істинне від помилкового пророка?

293_jak_se_pozna_prorok.jpg ТЕСТ Малюнок 1Втор 18,21-22 - Ви кажете: "Як ми знаємо, що він не говорить по слову Господа?" Ну, якщо пророк говорить Господь від імені те, що відбувається, то Господь говорить це ...
Доданий: 09.12.2010
Переглядів: 179249x

Тисячоліття - тисячолітнє царство

305_milenium_tisicilete_kralovstvi.jpg Тисячолітнє царство написано багато плутанини і помилок. Деякі люди вважають, що тисячолітнє царство вже тут, на землі, але більшість вважають, що це ще попереду. Наприклад, New Age і Maitrea говорить, що ...
Доданий: 07.01.2011
Переглядів: 131905x

Ми можемо визначити дату закінчення світу і пришестя Ісуса Христа?

489_may-21-2011-doomsday-or-judgement-day.jpg Нещодавно постійно зростає кількість людей, які розуміють, що прихід нашого Спасителя Ісуса Христа дуже близько. Люди думають, що, вивчаючи пророцтва і намагаючись розрізнити різні знаки, будь то біблійні або Біблії.На Оливній ...
Доданий: 09.10.2011
Переглядів: 178602x

New Age - Месія Maitrea в пророцтвах

281_jezis_vs_lucifer_2.jpg Нове століття руху в останні роки, зростання поступово й непомітно, і проникає в усі сфери нашого життя. Рух незабаром переросла таємно, але з 1984 року, коли йому було наказано видавати і ...
Доданий: 30.11.2010
Переглядів: 115388x

Помилковий месія нового століття і Maitrea

280_jezis_vs_lucifer_1.jpg "Новий вік" з цими словами, з 1984 року більше зустрічаються в усіх газетах і новинних програм. Людство прагне, тому що це вже не на землі у нас. Щось має статися. Біблія ...
Доданий: 26.11.2010
Переглядів: 127723x

Uk.AmazingHope.net - Кінець світу 2012, майя та їх календар?