Uk.AmazingHope.net (На головній сторінці) Uk.AmazingHope.net

Лихо це настає час, коли Бог потрясе землю!

Пророків Біблії і сьогодні

405_blizi_se_katastrofa_kdy_buh_zatrese_zemi.jpg

Лихо це настає час, коли Бог потрясе землю!

Оновлено: 18.02.2013
Доданий: 02.04.2011
Переглядів: 247470x
Теми: Пророків Біблії і сьогодні
PrintTisk

Біблія ясно попереджає, що одним з останніх ознак до пришестя Ісуса Христа, що Бог тремтить нашій країні. В даний час більшість на друге пришестя вже заповнені, або заливки. Рівень злочинності і бунту проти Бога досягає свого апогею. Значне збільшення кількості стихійних лих - землетрусів, цунамі, повені та виверження вулканів, попередив, що наближається виконання цього знака. Часті місцевих лиха, щоб попередити нас, що відбудеться у всьому світі і у нас повернути його в істинного Бога Ізраїлю.

Джоел 2,12 - І тому навіть зараз, каже Господь, повертайся до мене всім серцем вашим, у пості, плачу і скорботи! Ренд серця ваші, а не їх шин для Господа, Бога вашого, повернення, як і раніше милостивий і співчутливий, дуже хворий, дуже добрий і хто утримується від зла.

1 біблійні вірші говорять про катастрофи, що насувається

Другий Витяги з пророчих працях Є. Уайт

3 попереджувальний сигнал для віруючих людей

Ісая 13,11-13 - покарати світ за свої злочини, всі лиходії свій гріх. З гордістю крохмальна сорочка тоді я буду споживати, безжалісний зарозумілість гнітить. Тому що людина буде рідше, ніж золото, золото ofirsk смертних. Це тому, що вони затрясу небо і земля рухається до фондів декламувати Господа Саваота в той день, коли його гнів спалахує.

Ісая 24,4-5 - Землі зникає, говорить, що світ зникає вичерпані, виснажені і вершки нації. Земля опоганив його жителями, так як він перетнув закони, і ігноруються положення вічний заповіт. Це тому, що прокляття пожирає землю та її людей Пайка, що живуть на землі зникають, залишаючи лише кілька.

Ісая 24,18-20 - відкрити вікна небесні, землю потрясе основи є: земля порушення, руйнування, країна руйнується, рушиться на підлогу тремтить, приголомшливий! Земля обертається, спінінг, як п'яний, як трястися хатини штурмом. Її провини в її жорсткого хіти, аварій, і піднявся.

Лука 21,26-28 - Люди вмирають від страху в очікуванні того, що повинно прийти в світ, бо сили небесні порушаться. Тоді побачать Сина Людського, що йтиме на хмарах із силою й славою. Коли все це починає відбуватися, вертикально і підняти голови, тому що ваш викупу поруч! "

Марк 13,24-26 - "У ті дні, після того горя, сонце затьмиться, і місяць не дасть свого світла, зорі спадуть з неба, і сили небесні порушаться". Тоді побачать Сина Людського, що йтиме на хмарах із великою потугою й славою.

Джоел 2,10 - Перед ними земля трясеться, а небо здригнеться, сонце потемніло і місяць, і зорі випромінювання зникає.

Джоел 4,15-16 - сонце і місяць потемніла і зірок випромінювання зникає. Господь загримить із Сіону, грім з Єрусалима - небо і земля буде тремтіти! Господь притулком для свого народу, сини Ізраїлеві будуть сили.

Ісайя 26,20 - "Іди, мій народ, в свої кімнати, зачинив двері сховати в маленькому момент перед зміною його гнів ось -.. Господь покидає свій будинок, щоб покарати винних жителів країни Країна розкриває її. проливати кров, щоб зупинити приховування її вбили.

Пс 46,2-3 - Бог для нас охорона та сила, допомога в тяжкому становищі, як і раніше присутня. Тому ми не турбуйтеся, навіть якщо в країні не вдалося, і гори руйнується і падає в море, навіть якщо його бурхливої ​​ревом хвиль і гори руйнувалися під натиском!

Другий Витяги з пророчих працях Олени Уайт

Перед Син Людський з'явиться до небесного хмари, все в природі похитнеться. Блискавка з неба зливається з вогнем на землі і викликають горах буде як піч і розливу річки лави на села і міста. Розплавлена ​​порода буде стікати у воду, в результаті чого киплячої води буде витягнуто порід і грунту. Чи повинні бути великого землетрусу, і багато людей втрачають своє життя. (7 сьомого дня Коментар адвентистів Біблії 946, 1907).

Місто Бога відвідають судів.

Це недалеко той час, коли великі міста будуть відвідувати випробування. У деякий час, щоб прийти до цього міста страшний шок. Незалежно від того, наскільки великою і сильною волею своїх будівель, хоча велика кількість пожежних підрозділів будуть розгорнуті, коли Бог стосується цих будівель, в кілька хвилин або годин, які будуть в руїнах. Unholy в цей світ, щоб бути охоплено мітлою руйнування. Лих, від яких страждає сьогодні для великих будівель і великих дільниць міста, Бог показує нам, що приходить на весь світ. - (7 Свідоцтв для Церкви 82, 83).

Мене попросили представити попередження, що в багатьох містах пильну за злочинами й гріхи руйнуються високого рівня землетрусів, повеней і пожеж. Світ буде попередив, що це Бог, який показав свою владу. Його невидимі дії дозволяє руйнування і смерті. У шляху немає все накопичене багатство ... (MS +1935 1906)

Вони приходять несподівано страшної катастрофи і катастрофи будуть слідувати один за іншим. Якщо ви підкорятиметеся попередження Бога, якщо церква буде повернутися на шлях слухняності, то час, витрачений на руку міноносця. Якщо я йду спокушати людей, а також шляхи їх засудження Божим заповідям, і проголосивши чергова брехня, Бог посилає їм лиха, яке пробуджується. (MS +1935 1906)

Господь зруйнувати в один момент всі порушники, навіть всі народи. Він буде карати міста і місця, де люди здатися у власність сатанинських сил. Містах країни буде розглядатися твердо, але ще не відвідав Бога Всевишнього, не голосують, тому що вони все ще знайти кілька душ, які відділені від омани противника, вони покаялися і звернулися, в той час як інші сектори буде підтримуватися до день гніву Божого. (Євангелізація, 27, 1906)

Я бачив красивих будівель падає величезна вогненна куля, яка знищений в момент. Я чув, хтось сказав: "Ми знали, що суди Божі прийшов на цю землю, але ми не знаємо, що вони так скоро." Деякі тривожний голос відповів: "Ви знали, чому ти не сказав нам Ми не знали.?". (9 Свідоцтва для Церкви в 1928, 1909).

На моїх очах зрушені сцену, яка змусила мене дуже сильно зворушливо. З вікон номерів, я побачив страшний пожежа. Great Balls Of Fire впав на дах і пожежі, викликаного цих болідів розширюється у всіх напрямках. Вогонь не може бути погашений. Всі спалахнуло, і багато місць були повністю знищені. Це не можливо описати панічний страх який опанував людей. (Лист 278, 1906)

Поруч час, коли великі міста будуть відсторонені від поверхні землі. Кожна людина повинна бути попереджений, що ці випробування попереду. (Євангелізація, 29, 1910).

Коли я був у Лома Лінда, штат Каліфорнія, 16 квітня 1906 року, показав мені чудові картини. Під час нічного бачення я стояв на пагорбі, з якого я міг бачити будинки, які були зруйновані вітром, як очерет. Великі й маленькі будинку впав на землю, розважальні центри, театри, готелі та будинки були зруйновані багатими і розпалися. Багато людей втратили свої життя, і повітря наповнилося криками поранених і жах людей.

Ангели мандата Богом для виконання цієї знищення, були залучені до роботи. Одне торкання і будівель так грунтовно побудовано, на якому люди вважають, що, як явну небезпеку для всіх, раптом купу щебеню. Ніде безпеки. Здавалося, що терпіння Боже було вичерпано, і прийшов Судний день.

Хоча те, що я побачив, було жахливо, але те, що з відповідними доторкнувся до мене найбільш яскраво. Ангел, який стояв поруч зі мною, він сказав, що суверенний уряд Бога і святість Його права повинні бути відкриті для тих, хто вперто відмовляються підкорятися Цар царів. Ті, хто вирішив залишитися невіруючим, повинен бути викликаний милостивий суди, які можна буде прокинувся реалізувати його гріховної поведінки. (9 Свідоцтва для Церкви 1992-1993)

Я бажаю вам Божий народ зрозумів наближається руйнування тисяч міст, які практично повністю віддана ідолопоклонства. - (Рев'ю енд Геральд, 9 десятих 1903)

Буря, і ми повинні готуватися до атаки перед Богом в покаянні, вірі в Господа нашого Ісуса Христа. Господь буде виникати розтрощити країн. Ми бачимо проблеми з усіх сторін. Тисячі судів тонуть у глибинах морів. Військово-морські сили закриті і будуть принесені в жертву мільйони людських життів. Несподівано, вони стріляють, а не людські зусилля не в змозі отримати під контроль. Крутий будинок у світі буде знищено у вогні. Залізничні аварії, як і раніше часто. Плутанини, катастроф і смертельних нещасних випадків відбувається без попередження на основних транспортних артерій. Кінець близький, час тест підходить до кінця. Будемо шукати Господа, поки вони можуть бути знайдені, хто кличе Його, як Він близько! (Повідомлення Молодь 1989-1990, 1800)

Тим не менше буде потрібно час, щоб жити на землі заповнює чашку беззаконь його, а потім пробуджує гнів Божий, що так довго зненацька. Країн світу буде випити чашку чистим гнівом. (4 Свідоцтва для Церкви 363, 1863).

Це злочин досягла своїх меж. Плутанина заповнює світ, і скоро люди будуть сюрпризом великий жах. Кінець дуже близько. Ми, хто знає істину, ми повинні підготувати для того, що скоро прийде в світ, як страшний сюрприз. (8 Свідоцтва для Церкви, 1904).

Приходить час, коли люди в своєму зарозумілості і обман, щоб досягти такої висоти, що Господь не відпустив їх, і вони знаходять, що терпіння Господа має свої межі. (9 Свідоцтва для Церкви, 1909).

Це поріг, за яким суди Господа не може бути відкладено. (Види і пророків, 275, 417, 1914).

Найближчим часом буде великих змін у світі і минулих подій буде падіння швидко. (9 Свідоцтва для Церкви 11)

Важливо, що сьогодні народ Божий повністю віддали свої серця до Бога, тому що всьому кінець близький. Народ Божий, щоб завоювати вашу увагу і реагувати на волю Бога, щиро бажаючи зробити те, що Бог сказав йому. Це - попередити мешканців міста до приїзду загибелі. (Рев'ю енд Геральд, 25,1, 1912)

3 попереджувальні знаки, щоб уникнути

Подібно до того, як було облоги Єрусалиму, єврейські християни, римські війська сигнал для запуску, так що для нас бути пильними, коли він привласнює собі частину влади США для забезпечення дотримання законів про папську освячення відпочинку. Тоді прийшов час покинути великі міста, підготовці до залишаючи більш дрібні в окраїнних будинків у віддалені райони між горами. (5 Свідоцтв для Церкви 464, 465, 1885)

Раннім недільним закон буде насильницьким і люди впливові особи матимуть стимули для кількох конкретних заповіді збереження народу Божого. (Release 4 Рукопис 278, 1909).

Коли США до цих пір залишилося від їхніх будинків, закон питання неділю, протестантизм він досягне папства. (5 Свідоцтв для Церкви 712, 1889).

Пророцтва в Одкровенні в 13 главі говориться, що влада представлені звір з двома рогами одягу сил "країни і її народу", щоб поклонитися папству, яке представляє в пророцтві звір, як барс. Superior влади в пророцтві звір з рогами одягу є США.

Пророцтво закінчується, коли в США буде дотримання неділі дотримання, які Рим розглядатися як особливе визнання їх владу.

Подальші пояснення пророцтва звір знаходиться в категорії - і пророки сьогодні Біблії.

Повернутися в Господа і служити Йому всім серцем і розумом!

Друге Семюела 12,20-25 - "Не бійся", сказав Самуїл до них. "Ви повинні сказати нічого поганого, а просто відвернутися від Господа, але служити йому від щирого серця Не відвертайтеся суєта, що не може отримати вигоду або зберегти його -. Зрештою, це марнославство Господа за Його велике ім'я! його люди йдуть, тому що вони вирішили зробити вам свій народ. І нехай мені навіть не думати про грішити проти Господа і перестати молитися за вас. Я покажу вам, добра і прямим способом. Просто читайте Господа і служити йому віддано з всім своїм серцем. Ось, які великі діла зроблено за вас. Однак, якщо ви все-таки бути не так, ви будете знищені їх король. "

Ісус 23,14-16 - знай, всім серцем і душею, що з усіх добрих слів, що ти сказав Господь, Бог твій, і ні один не підведе. Все буде виконано - не підведе навіть одного з цих слів. Але так само, як виконати кожне добре слово, що ви говорите, Господь, Бог твій, як і Господь веде вас кожен погане слово, поки ви nevyhubí цій прекрасній землі, яку Господь Бог твій дав. Якщо ви порушили договір, який буде Господь, Бог ваш, і підете, і будете служити іншим богам, і вклонялися їм, запалав гнів проти вас, так що це прекрасна країна, яка дала вам швидко вимирають. "

Будьте готові, давайте покаятися і звернутися до Бога, як ніколи раніше. Дуже швидко настає час, коли Бог відвідає з суден у цьому світі.


Куди далі? - Відносяться до цієї теми

Остаточний обман сатани, імітуючи прихід Ісуса Христа

423_napodobeni_prichodu_jezise_krista.jpg Всі пророцтва Біблії виконуються і припустити, що наш світ в кінці своєї історії. Поточні події у світі показує, що ми в останні дні цього світу і наша робота полягає в підготовці ...
Доданий: 06.05.2011
Переглядів: 294389x

Христос попереджає про кінець світу!

426_bozi_soud.jpg День пришестя Христа буде день для світової суд. Святе Письмо говорить:Джуд 1:14-15 - у сьомому поколінні від Адама, Еноха, пророкував про них, кажучи: "Ось, Господь приходить з незліченними тисячами своїх святих, ...
Доданий: 11.05.2011
Переглядів: 142802x

Підійшовши до повернення Ісуса Христа, будьте готові!

402_druhy_prichod_jezise_krista_2.jpg Багато людей, безсумнівно, помітили, що з нашою планетою щось неправильно. У всіх ЗМІ ми чуємо повідомлення про стихійні лиха. Великі землетруси, повені, виверження вулканів, пожежі, сильний снігопад, урагани і торнадо повсякденності. ...
Доданий: 25.03.2011
Переглядів: 197411x

Зміни, пов'язані статті з категорії - Пророків Біблії і сьогодні

Дух пророцтва - Еллен Гулд Білий

161_ellen_gould_white.jpg Дар пророцтва проявляється у служінні Олени Уайт, який був одним із засновників адвентистів сьомого дня Церкви. Рада отримала надихнула народ Божий останнім часом. Світ на початку дев'ятнадцятого століття став приносити послання ...
Доданий: 05.10.2010
Переглядів: 229763x

Створення Adventismu, Є. Г. Уайт - пророцтвом Данила 8, 9, гл

299_egw-vision-with-bible2.jpg З того дня, Адам і Єва залишили воріт, плачучи, райський сад, Бог чекає народ Господа, хто порушує влада Люцифера і відновлення земний рай втрачений і падіння в гріх. Друге пришестя Господа ...
Доданий: 25.12.2010
Переглядів: 124988x

MP3 - Хто є антихрист? - Професор Вальтер Вейт

301_antikrist_papezsky_system.jpg Послухайте лекцію професор. Доктор Вальтер Вейт, який відповість на запитання, хто є Антихристом? Невже це папської системи? ...
Доданий: 28.12.2010
Переглядів: 190789x

Пророцтво - Нью-Йорку 9 / 11 - WTC розпаду - 11 вересня 2001

288_dvojcata_wtc_utok_september_archiv.jpg Читайте цю цікаву пророцтва. Олена Уайт бачив у своїх видіннях, що відбувається в Нью-Йорку 11 вересня 2001 року? Для нас ці події як і раніше чекають у майбутньому? Уважно прочитайте і ...
Доданий: 09.12.2010
Переглядів: 208559x

Заклик до народу Божого - вивчення писань пророчих

419_studujte_prorocka_pisma.jpg Одкровення 1:1-3 - Об'явлення Ісуса Христа, яке Бог довірив йому показати слугам своїм, що має незабаром відбутися. Він показав, що його ангел, він послав свого слугу Джона, і він дав свідчення, ...
Доданий: 04.05.2011
Переглядів: 124808x

Uk.AmazingHope.net - Лихо це настає час, коли Бог потрясе землю!