Uk.AmazingHope.net (На головній сторінці) Uk.AmazingHope.net

Продовжуйте в реформації нашого ревним предків

Правда Декалог

520_jan_hus_kostnice_1415.jpg

Продовжуйте в реформації нашого ревним предків

Доданий: 13.12.2011
Переглядів: 138777x
Теми: Правда Декалог
PrintTisk

Джерело фотографії: Wikipedia

Цілі покоління країни чеського центрі реформованої віри у всій Європі. Кожен з нас знає імена, як Ян Гус і Ян Жижка. Але ви знаєте, наскільки велика сила Божа супроводжується? У стародавньому Ізраїлі, Бог повів своїх людей в бій з ворогом, таким чином, що навіть набагато більше армії не було шансів. Багато більше і більше збройних армій без бою, жах, і дали втекти, бо Ізраїль був Бог.

Хто з нас сьогодні, але знає, що те ж саме відбулося під час гуситських війн, thecommon народ пішов у бій збройні набагато більше армії, і що, хоча в жаху і втік без бою? Так, гуситів був Бог і що Він привів Реформації і був главою людей, які боролися за Реформацією. Наші предки були глибоко віруючими людьми з багатьма яскравими досвід з Богом.

Витяг з книги Велика боротьба - Глава 6 Гуса і Ієроніма.

Глава гуситів Ян Жижка стояли, який незабаром після початку війни осліп на обидва ока, але які тим не менш був одним з найздібніших командирів свого часу. Гуситів чинили опір більш численні сили, які побудували на них, тому що вони вірили в Бога і були переконані, що їх діло праве. Знову і знову, новий імператор зібрав військо і вторгся в Чехію. Його війська, однак, завжди було ганебно зазнав поразки. Гуситів не знав страху смерті, і ніхто не міг витримати їх.

Два ворожих армій підійшли один до одного, поки тільки річка між ними. "Військо хрестоносців був набагато сильніше, але замість цього вирушили через річку і зіткнулися в битві з гуситів, відповідно до якого до цих пір йшли, завмер і дивився тупо в гуситських воїнів. (Уайлі, Vol. 3, гл. 17) Тоді , раптом, всі потрапили в армію таємничого жаху. Обов'язково вранці, величезна військова сила звалилася, зруйнованої, як невидима сила. гуситських військ побили багато ворожих солдатів і почав ганятися за біженцями. Переможці потрапили в руки великої здобиччю, а так що війна, яка повинна була збіднюють Богемії, більш збагачена.

Кілька років по тому, як новий папа провів чергове хрестового походу. Як і колись, на цей раз, а також військова техніка поставляється в усіх європейських країн, до тата. Всі, хто був присутній на цьому небезпечні підприємства, тато обіцяв велику нагороду. Кожен крейцкопфа обіцяв повне прощення і страшних злочинів. Для всіх тих, хто потрапляє у війні, обіцяв багату нагороду на небесах. Ті, хто виживають, вони пожинають багатство і почесті на полі бою. Папа подзвонив ще раз величезну армію, перейшли кордон і вторглися в Чехію. Гуситського війська відступили перед ним, і заманили порушника, які вважають свою перемогу як напевно, все далі й далі в глиб країни. Нарешті Прокоп армія зупинилася, повернулася обличчям до ворога і підготовлені до битви. Хрестоносці, які зараз усвідомив свою помилку, очікуючи у своїх нападках гуситського табору. Коли ви чуєте шум наближаються військ, перш, ніж коли-небудь виявлених гуситів, вона впала до жаху хрестоносців. Князі, командирів і простих солдатів скидають зброю і бігли на всі боки. Даремно папський легат, який очолював кампанію, намагалися організувати знову злякався і втік армії. Незважаючи на це з усіх сил, він був врешті-решт змиті втечу. Ціла армія плутати і розсіяні в руки переможців знову став жертвою.

Величезна армія, надісланих найсильніших країн в Європі, армія відважних воїнів, навчені і оснащені для боротьби, і втік за одною без єдиного пострілу з невеликим захисників, а потім слабкі нації. Це було проявом божественної сили. Іноземці прокотилася надприродного жаху. Бог, який розбив військо фараона в Червоному морі і повернув бігти перш, ніж війська мідіянітського Гедеон і його триста чоловік, який одного разу вночі розбив військо Ассирії гордий, ще раз простягнув руку, щоб перешкодити силою гнобителів. "Тут буде дуже злякався, коли не боїшся Бога, звичайно розкид кісток їм, що ви військовому обложеному;. Zahanbíš для Бога зневажав їх." (Пс. 53,6)

А сьогодні? Дозвольте вас віра?

Більшість з нас закричав на комунізм, на важкі умови і обмеження на свободу, але чому ми повинні були скористатися цією цінною? Віра в Бога наші предки протягом попередніх поколінь? Старанність і ревнощі до істини, записані в Слові Божому - Біблії?

Багато хто з нас сьогодні оплакує руйнівною і перебільшені демократії, ще раз, щоб прийняти найцінніше. Навіщо залишати комфорт нам сьогодні, в пошуках грошей, харчування та розваги знову взяв гарячу віру наших предків, бо він не соромтеся задавати їх життя?

Є багато підстав вважати, що Бог є. Кожна людина має бажання до Бога в серці своїм щодня, допомогли врятувати, хоча вона і заперечує більшість людей, в моменти найбільш нужденних і найбільший ризик всіх Бог дзвінка. Ви, чому?

Коли ціле покоління боровся за віру реформувати, страждали від гніту, голоду, часто люди віруючі були вигнані зі своїх будинків або вбиті. Як це можливо, що вона може опиратися? Вони мали віру і жити багато досвіду з Богом. Є конкретні заходи втручання Бога в їхньому житті, і вона посилюється. Наш вірний хоробрий реформатори були не тільки прості люди, але це було дворянство, князі, і все-таки були готові відмовитися від усього. У них були впевненість і досвід, через який вони знали, що вони були на правій стороні.

Те ж саме можна жити з Богом сьогодні. Якщо ви дозволите свій розум до Бога, вірити в Ісуса Христа, Який є єдиний шлях до порятунку і подяку смерть за наші гріхи, і величезна благодаті ми врятовані. Потім він повертає своє серце і Святий Дух в його слова, його незмінний закон любові. Наші серця, то зворотний, дивлячись на величезні жертви наших невинних Спасителя за гріхи наші, прагне виконати волю Бога, з любов'ю і вдячністю поважати те, що Бог добрий і написано в десять очок незмінною Десять Заповідей. Тоді ви побачите, що в міру зміни життя, і ви починаєте відчувати Божу силу і бажане очікування Його Другого пришестя і порятунку.

Можна сказати, що досвід може жити, і ті, хто не слідує весь закон Божий. Так, це так, Бог дивиться на щирості і серцевого ритму знань кожної людини. Таким чином, гуситів могли випробувати таку владу, хоча Реформація була ще в зародковому стані і ще до кінця не знаємо.

Але є небезпека, тому що навіть сатана приймає робоче місце чуду, особливо перед приходом Ісуса Христа, щоб бути помилковими чудесами дуже зростуть. Ті, хто були знайомі з неминуще Закону Божого і відкинув істину, і видається як під загрозою влади сатани. Таким чином, навіть християнство по всьому світу може діяти так багато чудес, одкровення, часто короткострокові відновлення і поки не буде силою Божою.

Матвія 24,24-25 - виникають через хибні месій і лжепророки, і дадуть робити великі ознаки та чуда, щоб ввести в оману (якщо можливо) і вибраних.

Наші предки віра побудована на міцному фундаменті Слова Божого. Дивлячись не на те, що вони представляють помилкові пастирі в церкві, але молився щиро прагнення до істини і вивчали Біблію. Вони дозволяють Святому Духу вести і не представляються брехнею. Тому давайте повернемося до їх спадщини. Вірте в Бога всім серцем і душею, розумом. Закохайся в Його закон любові написані на десять заповідей, і прийняти його від Святого Духа в їх серця з вдячністю, вірою і любов'ю втішав Божого. Ісус сказав:

Лк 16,17 - а, скоріше, не перейде небо і земля далеко, ніж припинити виплату якийсь момент закон!

Матвія 5,17-20 - "Не думайте, що Я прийшов порушити закон чи пророків: Я прийшов не скасувати, але виконати Істинно кажу вам: доки не небо і земля минуться, не .. найменша буква, ні одна риса з Закону, перш ніж все це збудеться.

Чому ми вважаємо, що зараз більше, ніж наші пастирі та їх перекручених тлумачень цього закону вже не діє, ніж слова Ісуса Христа? Чому історія відступництво від Божі принципи в стародавньому Ізраїлі, першої церкви і протестантизму сьогодні і до цих пір повторюється? Повернутися, щоб дозволити собі орієнтуватися тільки на Святого Духа і Слова Божого, а не люди! Будьте віру знову готові боротися і відстоювати її. Бог буде відповідати на їх керівництво і чітке втручання у ваше життя.

Пам'ятайте, що Біблія була написана для звичайних людей, не тільки богословські вчені, і тому всі важливі істини з нього під керівництвом Святого Духа, теж зрозуміло. Біблії, але не релятивізації, зменшиться, твіст та інтерпретувати відповідно до їх поглядами. Біблія завжди інтерпретується Біблії! Це означає, що вірші читати не вміє, буде інтерпретувати в іншому вірші цієї теми. Ісус Христос сказав:

Matthew 18,3 - "Істинно кажу вам: коли не навернетесь і не будете як діти, не втратити Царство Небесне.

Подумайте про нас. Яка з десяти пунктів повинно бути скасовано?

Якщо, у відповідності з церковними лідерами прибитий до хреста тільки Десять Заповідей, і не тільки церемоніальний закон Моісеєв, який вказав на перше пришестя Месії, і що смерть Ісуса Христа насправді виконуються, зазначає, що десять заповідей , таким чином, перестали платити?

Перший -.. "Я Господь, Бог ваш, вивів тебе з Єгипту, дому рабства Не тебе інших богів крім мене (? Таким чином, ми в тебе інших богів)

Друге - Не створювати ідолів у вигляді чого-небудь на небі вгорі, землі долі, і що в воді під землею. Neklan їх і служити їм, бо Я Господь, Бог твій, Я Бог заздрісний. Покарання карає провину батьків дітей до третього і четвертого роду, що ненавидять Мене, і що чинить милість тисячам поколінь любить Мене і хто держиться Моїх заповідей. (Таким чином, можна більше не поклонятися ідолам і спокійно soškám і служити нашому хобі?)

Третє - Не використовуйте ім'я Господа Бога твого, надаремно, для тих, хто займе його ім'я всує, Господь не залишить без покарання. (Я, ми можемо посміятися над імена Бога, лаятися і паплюжити?)

4 - Пам'ятай день суботній, щоб святити його. Шість днів працюй і роби всю працю свою, а день сьомий субота для Господа, Бога вашого. Ти не повинен робити будь-яку роботу - ви, ваш син, ні дочка твоя, ні раб твій рабиня твоя, і худоба твоя, іммігрант у ворота. У шість днів створив Господь небо і землю, море і все, що в них, а дня сьомого спочив. Тому поблагословив Господь день суботній і освятив його. (Коли Бог відпочивав в суботу, щоб зустрітися з нами і зміцнювати свої відносини з нами, ми можемо хвилею руки і не приїжджати, коли Бог чекає?)

5 - Шануй свого батька та матір, чи будете ви довго на землі, яку Я даю Господь, Бог ваш. (Чи готовий ти підкорятися нашим батькам?)

6 - Не вбивай. (Ну, для цього йдемо у в'язницю, але коли закон Божий скасували її більше не повинно бути дозволено?)

7 - Не чини перелюбу. (Я можу чинити перелюб, насолоджуйтеся, і не має значення, якщо у вас травмувати свого партнера?)

8 - не кради. (Це також не дозволило навіть вкрасти?)

9 - Не брешіть про ваших сусідів. (Скільки болю принесе, якщо ми могли брехати про ваш сусід?)

10 - Заздрість дому ближнього твого. Заздрість жони ближнього твого, свого раба, рабині його, свого вола чи осла - заздрити сусідові що-небудь. "(Заздрість Сатани, то все і почалося, тепер воно має бути дозволено?)

Який пункт більше не діє? Мабуть, тільки четверта заповідь?

І чому, саме тоді, коли це друк Закону Божому. Хоча перед Богом мають той же сенс усіх заповідей (Джеймс 2:10), тільки четверта заповідь ми знаходимо ознаки печатку Бога:

1 Назва законодавчого: "Господь - твій Господь і Бог твій"

Його друга назва: Творець, "Господь зробив - Творця неба і землі"

3 області, до якої застосовується цей закон: "небо і землю, море і все в них".

Вихід 31,13,17 - "Скажи синам Ізраїля: Підтримую моє суботу, бо це знак поміж Мною та поміж вами для ваших поколінь, щоб ви знали, що Я Господь, Бог твій Святителя Це вічний знак між ними. мене і дітей Ізраїлю. У шість днів створив Господь небо і землю, а на сьомий день він відпочивав і перевів подих. "

Єз 20,12,20 - і я дав їм мій суботній, щоб вони були знаменням між Мною та між ними, щоб пізнати, що Я Господь, що освячує їх. Hallow мій суботу, будь то знак поміж Мною та вами, ви дізнаєтеся, що Я Господь Бог ваш.

Одкровення 14,12 - Ви повинні наполегливості святих, що додержують заповіді Бога й Ісуса віри.

Так, в суботу дійсно знак поміж Богом і Його народом!

Якщо десять заповідей насправді смерть Ісуса підняв крах був би уряд любові і слова Ісуса Христа Господа і возлюби ближнього твого, не пішов би зустрітися, бо любов є весь закон і пророки. Просто слова любові, Ісус підвів підсумок цілого Десять Заповідей.

Матфей 22,37 - Ісус сказав йому: "Люби Господа Бога твого всім серцем твоїм, усією душею твоєю, і всією своєю думкою». Це перша і найбільша заповідь друга ж подібна до неї: ... Возлюби ближнього свого як самого себе »у цих двох заповідях затверджується весь закон і пророки"

Ми, християни, які є сучасним духовним Ізраїлем, не може бути, слово для нас?

Єремія 7,9-10 - Ви крадете, вбиваєте чини перелюбу, клятви, кадити Ваалові, дотримуйтесь чужим богам невідомі, а потім прийти до перед лицем Моїм у цім домі, що Ім'я Моє, і кажуть: "Ми врятували? Що ви можете здійснювати всі ці злодіяння?

Єремія 4,1-2 -! "Я бажаю вам, Ізраїль, повернутися, говорить Господь, я бажаю вам повернулася до мене, я бажаю вам мій ненормативної лексики виключені з очей, і не більше nebloudil Бажаю вам правду, справедливість суду і лаятися: "Як вірно, як живий Господь!"

Єремія 7,23 - Послухай мене, і я буду вам Богом, а ви будете Мені народом. Прогулянка завжди в дорозі, який Я тобі, і тримати вас добре. "

Джон 15,10 - Якщо ви виконує Мої заповіді, то в любові Моїй, як і Я зберіг Заповіді Свого Отця, і перебуваю в любові.

1 Ін 5,3 - Любов до Бога, що ми дотримуємося заповіді Його - і заповіді Його не тяжкі.


Зміни, пов'язані статті з категорії - Правда Декалог

Який день сьомий - субота, місячні суботу або неділю?

403_kalendar.jpg Ми в змозі визначити, який саме день сьомий? Мало б сенс, що Бог призначив день, в пам'ять про Його творча сила - особливий день, коли вони всі його люблять, коли і ...
Доданий: 28.03.2011
Переглядів: 151674x

Те, що він написав про адвентистів протестантами?

363_reforma-protestante.jpg Що ми повинні адвентистів? - Євангелічно Щотижня - Констанс Sparks 19 вересня 2007 - № 25/2007 - дев'яносто другого виданняАдвентисти визначає себе як продовження реформаторського руху, який прагне до Європи, Гуса, ...
Доданий: 20.02.2011
Переглядів: 108016x

Десять Заповідей були прибиті до хреста?

326_bylo_desatero_prikazani_pribito_na_kriz.jpg Біблія каже, що Бог дав закон - десять заповідей, який був написаний перстом Божим на кам'яних скрижалях, і увійшов до ковчега.По-друге, церемоніальний закон Мойсея, який був поміщений поруч з ковчегом завіту. ...
Доданий: 02.02.2011
Переглядів: 143242x

Що Павло, коли говорить, ніхто не має права засуджувати Вам за суботу?

361_obet_poukazujici_na_krista.jpg Ми повинні визнати головне. Єврейський прісний хліб називається свята, свята труби, Спокута свята та інші свята, які були прообразом пришестя Месії в суботу!Кол. 2, 13 - 17 - Так, навіть вас, ...
Доданий: 18.02.2011
Переглядів: 109322x

Видаляє милості Божий закон?

325_rusi_se_milosti_bozi_zakon.jpg Необхідно зберегти Бога Десять заповідей, включаючи суботи, ми не під законом, а під благодаттю? Апостол Павло чітко пояснює, що християнин не "по закону", але "під благодаттю". Що, однак, Павло мав на ...
Доданий: 02.02.2011
Переглядів: 125660x

Uk.AmazingHope.net - Продовжуйте в реформації нашого ревним предків