Uk.AmazingHope.net (На головній сторінці) Uk.AmazingHope.net

Зміни в перекладах Біблії

Фальшиві навчання

512_zmeny_v_prekladech_bible.jpg

Зміни в перекладах Біблії

Оновлено: 16.11.2011
Доданий: 16.11.2011
Переглядів: 186248x
Теми: Фальшиві навчання
PrintTisk

У чеській мові останнім часом все більше число перекладів Біблії. На додаток до Вселенського переказів доступна не тільки для завершення перекладу та вивчення чеської Bible21, але і Єрусалим Біблію, Біблія і Свідків Єгови. Американці також багато перекладів Біблії на англійську мову, наприклад, New International Version (NIV).

Але ці переклади правильно переведені відповідно до оригінальних текстів?

У середні століття Церква не хочу, щоб люди читали Біблію, бо вони побачать, наскільки Церква далека від істини. Біблія був розп'ятий, спалення, а Бог допускає, щоб це було повністю знищено і забуто. Бог завжди був свій чоловік, якого вона дорожити. Вже в той час церкви намагалися змінити слово Боже, а також створили помилковий переклад на латину - Вульгата. Правда біблійний переклад ще збереглися вірні люди Valdens в італійських горах. Так вже в той час було два варіанти Біблії.

Коли Реформації збулася переклад Біблії почав розповсюджуватися. Мартін Лютер перевів Писання відноситься і грецькі рукописи, а не з латинської Вульгати. Біблія була відразу ж переведена на всі європейські мови і неможливо було зупинити. Коли Реформації дізнався лідерів католицької церкви, єдина книга, яка викликала втрата віри людей католицької Біблії. Тому його так ненавиділи.

Єзуїти були настільки розумними і створив свою наступну статтю, сподіваючись поширити серед людей. По-перше, це не вдалося, але в двадцятих роках дев'ятнадцятого століття вона почала бурхливо розвиватися в англіканській церкві. Він був створений Vatikanus кодекс і Sinaitikus, які, наприклад, не книги Одкровення Іоанна, і ці коди повні помилок і пропустили багато пасажів. З тих пір, Є більш ніж 100 різних перекладів Біблії, різні версії.

Одкровення 22,18-19 - Той, хто чує пророчі слова цієї книги, запевняю Той, хто не додає нічого до них, накладе Бог на нього виразки в цій книзі перераховані. Будь-який з пророчі слова цієї книги відняти щось, Бог відібрати в нього частину від дерева життя і в святому місті і хороші речі в цій книзі перераховані.

В англійській є тільки одна версія правильна "Біблії короля Джеймса" - протестантський переклад 1611 році. Чехії Біблія 1613 року. Інші версії Біблії переведені в основному з уже спотворені рукописи.

Наприклад, STUD Вселенського Біблії (англійською мовою, наприклад, New International Version (NIV) був підготовлений у відповідності з різними матеріалами, щоб задовольнити усіх конфесій відступником. Він розташований в самому місцях, де прохід залишається повністю, ще немає слів , так само багато помилок.

Багато хто говорить, що цей новий переклад тут, щоб допомогти молодим людям особливо, тому що це легко читати мовою сучасності. Більшість молодих людей вивчати іноземні мови, але що набагато важче зрозуміти, чим близько двохсот слів, згаданих у Біблії на мову старий чеський.

Вселенський Біблії захисників метою є твердження, що пропущені слова, або вірші, розташовані нижче лінії нижче. Як би не так важливо, чи не належав до фактичної Біблії. Більшість читачів Біблії, однак, зв'язок не читати виноски нижче, як і дрібний шрифт, і прийняти поправки спотворене повідомлення про грецьких рукописів католицької церкви.

У жодному з 39 книг Старого Завіту знайти в екуменічний переклад відповіді на питання, що це сьомий день, званий "День відпочинку". Багато протестантів і католики переконані, що це день, у неділю. Навіть в десять заповідей не в екуменічному перекладі вище, це в день суботній! День, коли Господь встановив створення світу, як пам'ятник його творчості, і що Біблія досі знамення між Богом і Його народом.

Уважний читач незабаром виявляє, що зміни, внесені в екуменічному переклад в багатьох випадках також може привести до руйнування переконання щодо важливості та унікальності Господа Ісуса Христа як єдиний шлях до порятунку, а як голову Церкви Божої.

Чому раптом з'явилося багато нових різних перекладах? Причин буде багато, але, безумовно, один з них буде включати в себе наступне:

Намагаючись знищити довіру до Біблії як послання Бога, тому що, коли все дуже сильно відрізняється від перекладу попередньої, то читач, у що вірити?

Зусилля, щоб спробувати подолати нові переклади та підтримку доктрин різних церков.

Під час зростаючим тиском нових світових релігії, New Age, вести за собою людей повірити, що веде до спасіння багато різних способів.

Існує явний намір вести людей до того, що немає необхідності приймати всерйоз все, що написано в Біблії. Люди, які вірять усьому, що написано в Біблії часто маркуються з глузливою, як так звані Fundamentlalisté. Існує намір вести людей до спасіння і розпусти, щоб привести їх до вічної погибелі. Справді, всього екуменічного руху заснований на цитату half біблійних віршів Джона 17,21: "Це були всі одно ,....". Цей вірш часто використовується для поклоніння, але друга частина цього вірша, проте, пояснює, як єдність Христос мав на увазі. Що вона повинна бути такої одиниці, як його батько. Якщо у вас є єдність християн з Христом, то навіть тут, на землі буде повна єдність усіх Божої церкви. Тоді це буде абсолютно марно говорити про екуменічний об'єднання церков, то всю Церкву Божу єдині, не буде єдності у правді і любові. Така єдність Христа мав на увазі.


Зміни, пов'язані статті з категорії - Фальшиві навчання

Помилковий месія нового століття і Maitrea

280_jezis_vs_lucifer_1.jpg "Новий вік" з цими словами, з 1984 року більше зустрічаються в усіх газетах і новинних програм. Людство прагне, тому що це вже не на землі у нас. Щось має статися. Біблія ...
Доданий: 26.11.2010
Переглядів: 141400x

Паранормальний досвід

66_nadprirozene_zazitky.jpg Чи є у вас паранормальні переживання?Перехід тебе додому живопис, фото своїх померлих родичів? Чи вважаєте ви, що ви хочете говорити з контактною особою, вже немає серед живих? Не знаю, що думати?Стаття ...
Доданий: 11.08.2010
Переглядів: 120514x

Колишній Папа Римський Іоанн Павло II. буде оголошений святим - Що Біблія?

316_vatikan.jpg Поточне Папа Бенедикт XVI затвердив декрет, в якому його попередник Іоанн Павло II. визнає виконання диво. Це може бути колишній Папа офіційно зарахована до лику блаженних. Визнання дива необхідно для беатифікації ...
Доданий: 18.01.2011
Переглядів: 131905x

Неправдиве вчення про безсмертя душі

58_duch.jpg Це воістину безсмертної душі, чи це ілюзія? Що говорить нам це на увазі Біблія?Багато церков взяли язичницькі доктрини смерті. Вони вважають, що після смерті є тільки інше життя, що душа безсмертна. ...
Доданий: 30.07.2010
Переглядів: 144562x

Клінічна смерть - те, що говорить Біблія?

159_tunel_klinicka_smrt.jpg Що таке клінічна смерть, що вдалося людям,?Багато людей по всьому світу, хто випробував клінічну смерть, розповідають своїм досвідом. Під час смерті мозку, люди мають різний досвід, як шлях темний тунель, зустріч ...
Доданий: 01.10.2010
Переглядів: 274128x

Uk.AmazingHope.net - Зміни в перекладах Біблії