Uk.AmazingHope.net (На головній сторінці) Uk.AmazingHope.net

Важлива зустріч нашого ворога

Біблійні факти

495_zabava.jpg

Важлива зустріч нашого ворога

Доданий: 12.10.2011
Переглядів: 127989x
Теми: Біблійні факти
PrintTisk

Що сатана планували? Як ми, християни, хочемо отримати? Подумайте про цих рядків, написаних Джимом Hohnberger у своїй книзі Втеча до Бога. Це міркування не далекий від істини, і кожен з нас неодмінно знайде, що його слабке місце. Але не здавайтеся і побудувати по-справжньому тільки своє життя Ісусу Христу. Запитайте себе: прояв Христа у своє життя? Живемо, як Христос? Ми говоримо, як Христос? І всі ми хочемо бути схожими на Христа? Якщо ні, то зустріч сатани мала успіх до сих пір.

Їхня зустріч була найбільшим у світі ніколи не бачив. З усіх куточків землі прийшли залякані делегатів, які були в небезпеці бути знищені. У цей вечір стане одним з ключових в їх подальшій роботі. Вона організована їх своєрідним лідером. Делегати говорити тихо один з одним і неодноразово висловлював надію, що хтось змінить ситуацію. Можливо, вона досягає представник ввечері.

Поки ви пам'ятаєте, був їхнім лідером. І той, який всі хочуть наслідувати. У нього є й інше. Їх любов і вірність. За ці роки став їх богом. Переважна оплески делегатів вирушили спонтанно, коли вони з'являються перед ними і приймає їх місце на сцені. Він дивиться в море хочуть, перевернутий догори обличчя, і як політик Просочіть визнання натовпу. Як овації спокійно, зробіть глибокий вдих і починає.

"Слухай, чорти! Ви не можете заборонити християнам ходити в свої церкви. Вони там побувати! Ви не можете зупинити їх від віри своїх доктрин або співали молитви. Вони будуть робити це! Ми повинні змінити нашу тактику, якщо ми хочемо насолоджуватися успіху. Текстова версія ключ до успіху, друзі мої. Ми дозволяємо їм свою доктрину, їх молитви і відвідування церкви, якщо ми контролюємо свій час. час є одним з найважливіших інгредієнтів, бо без нього ніколи не знайдете компактне з'єднання з Христом ", він сказав, і злобно плюнув останнє слово.

Сатана продовжував: "Якщо ви думаєте, що вони будуть збережені Ми будемо як і раніше контролюють свій час, і вони стають нашими, як ті, хто ніколи не вступав в церкві Як це виконати Просто Застосовуйте лише суттєві життя і наповнити їх свідомості з незліченними планамі ..?. . Заохочуйте їх витрачати, витрачати, витрачати, а потім працювати, працювати, працювати, тому він може заплатити. Заповніть свої поштові ящики пропонують кредитні карти, щоб мати можливість платити за все.

Навчіть їх, що радість приходить від речей Запитайте чоловіків працювати вісім, десять, дванадцять годин на день, шість чи сім днів на тиждень. Нехай є дві робочі місця, якщо це необхідно. Дайте зрозуміти своїм дружинам, треба працювати. Скажіть їм, що немає іншого шляху, якщо вони хочуть зберегти стандартне їх сімей. Потім таким чином, що дружини працювали довго, було багато обов'язків на дому у вечірній час і не було енергії для їх подружжя або дітей.

Спори стимулювати розум все, що чув Ісуса шепоче своєї совісті. У кожній родині, на роботі і в торгівлі стрейф свої почуття, граючи музику. Зазіхають це погана новина кожен день, куди б ви ні кроку. Використання газет, журналів, радіо і телебачення в цілодобовому режимі.

Порушувати моральні структури шлюбу та чуттєві символи молодих людей, які викликають нечисті думки. Розмістіть їх на рекламних щитах, у кіно, на першій сторінці газет і журналів і, звичайно, телебачення. Використання ТВ "ток-шоу", як показують, що більшість девіантних членів суспільства в їх вітальні. Давайте жадібно наситити брудні деталі аморальної поведінки, поки вони не починають бачити зло тільки як ще одну альтернативу.

Дозвольте йому справитися з дурниці, дріб'язковість і проблеми світу. Аналіз помилки багатих і знаменитих. Включіть їх розум від серйозних реалій життя в марних надій ставки, лотерей і казино. Заповнити полиці з книгами та журналами. Між тим, і тим більше часу вони проводять читання, тим менше часу вони проводять з Богом. Заповніть свій домашній комп'ютер і присвятіть їх в електронному світі, де ми контролюємо більшість джерел. Відправте їх багато електронної пошти. Опустіть їх в "розчавити" нескінченної інформації. Дайте їм "ноутбук", щоб працювати безперервно. Переконайтеся, що у кожного є мобільний телефон, включаючи дітей.

Заповніть дні телефонні дзвінки, новини спорту та музики. Заповніть їх сумнівну жанр кіно CineStar. Зробити зайнятий у політичній та соціальній сферах. Дайте їм бездротових і радіотелефони, легше тримати розмову. Влаштуйте для своїх машин відповіді на телефонні дзвінки були переповнені повідомленнями.

Увімкніть дитячі заходи, спортивні програми в школі і після школи, танець, балет, скаути, клуби, уроки музики, партіями і партією. Стрес є зростаючий обсяг домашніх завдань в більш ранніх і більш ранньому віці. Відправте їх в дитячі сади і програми для дітей молодшого віку і відокремити їх від впливу батьків. Нехай живуть стільки один від одного, що не має нічого спільного з моєю мамою чи татом, коли вони виростуть. Stresujte їх шукати порятунку в сексуальній активності, які використовувалися сигарети, алкоголь або інші наркотики.

Заохочуйте дорослих перебільшують їх відпочинку. Надсилайте їх на дорогі канікули, які потім копітко погашений. Накладіть на них тягар іпотеки і кредитів всіх видів, щоб більше роботи і знаходив час для своєї родини. Давай іди, іди, іди, повернутися з їх відпочинку вичерпано, відволікається і не готові до майбутньому тижні. Не дозволяйте їм йти в сільській місцевості. Замість цього відправте їх у парки весело, спортивні заходи, концерти і кіно. Нехай ваш девіз цієї заяви: Свята роблять його досить виснажені і бідними достатньо, щоб знову працювати!

Якщо вам уникнути цих помилок, використовувати їх проти їх власної церкви. Дайте їм стільки міністерства, обов'язки і проблеми вирішувати, щоб не витрачати час у добрих справах. Коли вони зібралися на духовній спільності, залучаючи їх до плітки і низька мова, залишили неспокійний совістю і невирішені емоції. Принесіть одну кризу за іншим у своїх церквах, знайти роботу гасити пожежі і не залишив їм часу, щоб запалити полум'я Євангелія в своїх серцях. Заохочуйте їх вивчення доктрин і Євангеліє. Травня участь у семінарі, керівник великої конференції церкви.

Спрощення шлях для великого національних зборів церкви до реформ. Переконайтеся, що перші переговори про статус сім'ї, про сімейні цінності. Потім використовувати великі соціальні проблеми, як аборти. Нехай вони їх консервативний спосіб життя. Але крім всіх цінових і утримувати її в будь-якому випадку, як грішники, коли вони потребують порятунку і звернутися до Біблії і Бога. Якщо це так, для нас все було втрачено. Час наших великих гармат і нашої великий друг, друзі мої. Використовуйте його з розумом і нехай люди сплять довше в своїй брехні. Тоді світ з нашою церквою, і ми знаходимо вічну перемогу! "

Обома руками, закликаючи його поплічників сатани: «Для перемоги до перемоги перемогу,!" Ехо і результати цієї хвилюючої зустрічі сьогодні приходять до нас. Це важлива зустріч! Може бути, я здогадався, всі деталі, але судити про результати. Злі ангели пішли з нетерпінням, щоб зустрітися зі своїм розкладом. Всі працювали на християн, щоб бути зайняті, зайняті, зайняті і поспішають тут і там. Ми живемо не просто життя, мої друзі. Наше життя дуже багатолюдно. Вся система механічних. Це був диявол у цій схемі успішно?

Сатана вдалося отримати весь світ у швидко рухається поїзді. Цей поїзд іде все швидше і швидше з кожним днем. Сатана не хоче, щоб уповільнити цей потяг, щоб хтось не було чутно. У цьому потязі, я провів більше тридцяти років мого життя, і я нічого не знав про цю подорож.

Джерело: книга Hohnbergera Джима - "Втеча до Бога" можна знайти тут: Є історія про те, як християнська родина покинула конкурс успіх для того, щоб знайти істинне християнство і простого життя.


Зміни, пов'язані статті з категорії - Біблійні факти

Хто такий Ісус Христос?

77_jezis_kristus.jpg Центр всієї Біблії таке життя і смерть великих людей світової історії, Ісус Христос. З моменту свого народження нової ери вважали, хоча він народився в сарай, і вплив світової історії, хоча він ...
Доданий: 30.08.2010
Переглядів: 132848x

У що ми віримо першій частині - доктринальної точки 1-15

413_cemu_verime_1_15.jpg 1 Писання - Біблія, Старий і Новий Заповіти, є письмове Слово Бога. Враховуючи, за Божественним натхненням через святих людей Бог, який говорить і пише на Святого Духа. У цьому слові, Бог ...
Доданий: 11.04.2011
Переглядів: 96360x

Молитва як розмова з Богом

418_modlitba_rozhovor_s_bohem.jpg Луки 11,1 - "Господи, навчи нас молитися, як, що Іван навчив своїх учнів."Луки 18,1 - Він розповів їм притчу, як це все ще потрібно молитися і не занепадати духом:Що таке молитва?Щоб ...
Доданий: 03.05.2011
Переглядів: 223585x

Що Павло, коли говорить, ніхто не має права засуджувати Вам за суботу?

361_obet_poukazujici_na_krista.jpg Ми повинні визнати головне. Єврейський прісний хліб називається свята, свята труби, Спокута свята та інші свята, які були прообразом пришестя Месії в суботу!Кол. 2, 13 - 17 - Так, навіть вас, ...
Доданий: 18.02.2011
Переглядів: 109322x

Відео - Ісус

199_film_jezis.jpg ІСУС Джон Хейман розглядається, а також найбільш переклад фільму в історії кіно.Цей фільм є історично тісно про життя Ісуса Христа.Хто такий Ісус? На це питання намагається відповісти відомий продюсер Джон Хейман. ...
Доданий: 03.11.2010
Переглядів: 195930x

Uk.AmazingHope.net - Важлива зустріч нашого ворога